Vonios druskos

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kas buvo conmanly Vonios druskos JAV, kai buvo naujienose?
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Mano vietovėje mes tiesiog vadiname jį kristalu, tikslaus pavadinimo nėra:ROFLMAO:
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Taigi, ar tai tik kai kurie amfetaminai? RC? Mišinys?
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Tai buvo MDPV arba mefadronas. Nesu tikras, ar pastarąjį parašiau teisingai.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Gerai supratau. Labai ačiū!
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
turite omenyje naujienas apie tuos, kurie privertė žmogų suvalgyti kito žmogaus veidą?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Taip, būtent tie. Nebuvau tikra, ar yra vientisas receptas, ar jis skiriasi
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
lol aš tik bandžiau būti juokingas. kam jums reikėtų kažko, kas netyčia gali priversti jus daryti rizikingus dalykus?

šiaip ar taip, kažkada buvo firminis tablečių produktas "Purple Bombs", kuris man suteikdavo trumpą "FUCK YEAH LET'S GET IT DONE!" motyvacijos pliūpsnį ir greitai atslūgdavo maždaug po 10 minučių lol. esu patyręs su stimuliatoriais ir niekada nesu patyręs tiek daug motyvacijos atlikti viską, ko trokštu. toje naujienų istorijoje minimi žmonės tikriausiai jau buvo įsitraukę į kokį nors keistą šūdą, nes vis tiek reikia pradinio polinkio / idėjos, kad įpiltų degalų į motyvacijos ugnį. narkotikai jus nemąsto. jie turėjo būti į kažką įsitraukę.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
O taip, aš neturėjau omenyje, kad norėjau vaisto, nuo kurio išprotėčiau. Aš tik klausiau apie tokio pat tipo vonios druskas (esu įsitikinęs, kad tas veido valgytojas turėjo kažkokių psichikos problemų.) Jos anksčiau buvo parduodamos tik patogių prekių parduotuvėse ir rūkalų parduotuvėse, tiesa? Dabar jos uždraustos? Tiesiog norėjau išbandyti stim, kurių dar neturėjau. Esu susipažinęs su visais ADHD vaistais, taip pat internete parduodamais presais (daugiausia metamfetaminu), todėl labai norėčiau išbandyti RC presą. Neturiu pakankamai gerų svarstyklių, kad galėčiau pats dozuoti, todėl presas būtų puikus. Arba rūkyti parduotuvės vonios druskas haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Tai buvo A-pvp, kuriame žmonės valgė veidus. Tai velniškai stiprus stimuliatorius, didelė dozė yra 25 mg. Jūs esate šešėliniai žmonės ant to šūdo. Norėčiau gauti šiek tiek, tai tikrai sunku gauti. Lengva pasigaminti, jei gali gauti bromovelarofenono, bet aš negaliu ir niekas iš mano pažįstamų negali. WillD net negalėjo man jo gauti (dar žinomas kaip William dampier)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
O, žmogau, vadinasi, jos aukštą lygį sudaro nerimas ir stresas? Idk, ar man tai patiktų. Man patinka stimuliatoriai, dėl kurių esu produktyvus ir laimingas be miego
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Tai turi būti gaunama kristaline forma ir išgarinama kaip ledas, tada šalutinis poveikis bus minimalus
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Kaip jau sakiau anksčiau, lyginant Ed50 ir dat/net/sert santykius negalima prasmingai įvertinti, kaip dėl cns vaisto jausitės. Ką tik mačiau lentelę, kurioje buvo parodyti santykiniai stimuliatorių sąrašo santykiai, ir galbūt žinote, kad, pavyzdžiui, kokaino santykiai yra pakankamai artimi vienas kitam, kad slopintų visų 3 pagrindinių neurotransmiterių reabsorbciją esant įmanomai dozei ( t. y. jis yra sdnri), o metamfetaminas ne taip stipriai veikia serotoniną, todėl jis yra labiau dnri), o A-Pihp ir A-pvp yra tik DRI, todėl jie tikrai jus išjudins, o į psichozės bėdas patenka dėl mažos dozės ilgo veikimo ir prievartos perdozuoti
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Žmogau, atrodo, kad išmanai farmakokinetiką
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha atsiprašau, mano klaida
 
Top