Geriausias pseudoefedrino rekristalizavimo tirpiklis

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Sveiki,
Turiu klausimą. Koks yra geriausias tirpiklis pseudoefedrino rekristalizacijai? Turiu omenyje, kad įprastoje temperatūroje tirpiklyje jis netirpsta, bet jei kaitinu, pseudoefedrinas tirpsta. Prašau, padėkite man, neradau to internete.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pirma, kodėl norėtumėte rekristalizuoti pseudoefedriną?
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Manau, kad galbūt tai, ką jis turi omenyje, yra kitas Solentas, be metanolio, kuris galėtų būti naudojamas išgauti pseudo iš pills.no įsigyti pseudo, kad farmacijos klasės, kur jūs galite tiesiog bam dump jį yra svajonė. Taigi, tabletes galima ištirpinti vandenyje, tada ant viršaus užlašinti tirpiklio ir išplauti su šarmu, kad gautumėte švaresnį pseudo????.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Aš tai pavadinčiau ekstrakcija, o ne rekristalizacija. Norint atlikti tinkamą rekristalizaciją, reikia pradėti nuo gana grynos cheminės medžiagos, pseudoefedrino iš tablečių vienu žingsniu neperkristalizuosite
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Gyvenu šalyje, kurioje yra pseudo stipriai ribojamas, todėl jo tik dažnas kaip sumaišyti pseudo su ibuprofenu Aš ištraukiau su etanoliu ir leidau jam išgaruoti. Įpyliau vandens ir perfiltravau. Ir leidau vandeniui išgaruoti, bet turiu labai nešvarų pseudo ir dekstrozės ar kitų medžiagų tirpalą. Naudojau "Nurofen Stopgrip", jei norite, galite jį rasti internete.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Ką jau kalbėti apie šią kraupią idėją. Tarkim, galėčiau iš reakcijos atskirti aliejų. Ir įdėkite jį į retortą, o į stiklinę įdėkite acetono ir chi, jei leisčiau alyvai iš retortos lašėti į stiklinę, ar ji kristalizuotųsi? Jei pradėsiu nuo geriausio E,R&I, kurį galiu gauti, galutinis produktas bus aukščiausios kokybės? Ir ar yra lygtis, pagal kurią galėčiau apskaičiuoti, kiek sveria deguonis tam tikrame pseudo kiekyje. Ir kokia yra goog išeiga Maskvos maršrute. Ir kuris iš trijų Maskvos, hipo ar Nagai maršrutų turi didžiausią išeigą? ir ar galite man pasakyti, kodėl po bevandenio (beržinio) metamfetamino vartojimo aš pradedu haliucinuoti? Ar gali bet kuris iš ličio, kuris gaunasi naudojamas, būti maitinamas su greičiu, jei jie mums iki daug
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pusės to nesuprantu. maskvos metodas gali duoti net 90 %, o tai yra daug, palyginti su kitais. Galite palyginti pseudoefedrino / efedrino molinę masę su m. Et. Met ir tai jums duos 0. (x 1 000 000, molekulių kiekis mol.) Tai nebūtų acetonas, kad ką nors kristalizuotų. Ar nematote metamfetamino rekristalizacijos vaizdo įrašo? Manau, kad Maskva ir nagai yra didžiausios išeigos, bet nesu tikras.
Haliucinacijos dėl greičio yra dažnas reiškinys. Tai ne litis. Dauguma žmonių tai patiria maždaug antros ar trečios dienos pabaigoje. Ličio gali patekti į produktą. Šiek tiek jo gali jus pražudyti.
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Nesakiau, kad taip ir buvo. Acetonas kristalizuojasi it s hci acetone, kad būtų tai padaryti Iv liko iki kurį laiką ant raudonos be haliucinacijų padaryti vieną sprogimą bevandenio ir wham beter kelionė tada aš nežinau iv matė keletą keistų šūdas dalykų, pavyzdžiui, hu 210
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Pseudoefedrinas kaip laisvoji bazė nėra aliejus. Tai yra kieta dribsnių pavidalo laisvoji bazė.
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Norint perkristalizuoti pseudo laisvąją fazę, reikia įpilti į tirpiklį MAŽIAUSIĄ įmanomą tirpiklio kiekį, tam palengvinti galima šiek tiek kaitinti, o tada naudoti ne tirpiklį, kurį galima maišyti su tirpikliu. Naudokite kuo daugiau netirpiklio, kad junginys nenusėstų. Neturiu asmeninės patirties, bet acetonas yra geras netirpiklio pasirinkimas. Kaip tirpiklį galite išbandyti metanolį arba vandenį. Metanolio naudojimo privalumas tas, kad galėtumėte jį įdėti į šaldiklį arba leisti jam išgaruoti, o šone matytumėte besiformuojančius kristalus.
 
Top