Tarpininkavimo rinkos ir biržos - atnaujinimai 2024 m. viduryje?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Peržvelgiau kriptovaliutų skyrių, ieškodamas informacijos apie geras biržas ir prekyvietes, kuriose yra mažai KYC

Mano naujausias BTC sandoris yra sulaikytas. VĖL.. Bandžiau Kraken, CoinBase ir iki šiol turėjo sėkmę su PayPal. Galėjau pirkti ir iš karto siųsti į savo Brave piniginę. CoinBase ir Kraken turėjau laukti visas 7 dienas, kol galėjau jį paliesti, PayPal bent jau yra trumpesnis 72hrs, bet vis tiek, juokinga.

Nemačiau, kad kas nors minėtų Holds? Kas dar susiduria su tuo ir kaip jūs tai sprendžiate?

Daug informacijos čia pradeda pasenusi, ką su visais neseniai crack-downs dėl žemo KYC Markets ir tikrai nežinau, kas vyksta su Monero, nes MyMonero yra uždarytas.

Kokie yra jūsų metodai ~šiandien~?

Aš nesu priešiškai nusiteikęs pirkti Monero, patikrinęs jo neseniai nustatytus kursus ir žinodamas jo didesnį saugumą. Daug daugiau iš jūsų rinkoje jį priima nei prieš man prisijungiant prie BB taip pat. MyMonero alternatyva? Ar tai vis dar patikima moneta? Ar matome, kad ji gyvuos iki 25-ųjų metų?

Priimsiu bet kokius kitus patarimus ar gudrybes, kurias naudojote šiais metais!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Aš kartais coinbase pirkti įprastą kriptovaliutą. Miglotai prisimenu, kad buvo sulaikytas banko pervedimas, manau? Manau, kad pridėjau debetinę kortelę ir tai ją pakeitė, bet daugiau visai nebeturiu sulaikymų perkant banko ar debetine kortele. Grynųjų pinigų programėlę ir palaikymą taip pat naudojau.

XMR yra puikus. Man patinka pirkti monetą su pigiais sandorio mokesčiais, tada nusiųsti ją į Cake piniginę ir ten iškeisti
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Ačiū už jūsų indėlį, pone, mačiau, kad dabar keli paminėjo Cake wallet, todėl patikrinsiu
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Sėkmės, mano žmogau
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Atlikite keletą tyrimų apie Ahmiją. Yra svetainė, kurioje galima keisti BTC į USDT arba USDT į BTC. Tai mano geriausias būdas gauti BTC be KYC.
Paprastai perku USDT su KYC ir prekiauju juo šioje svetainėje, todėl BTC, kurį gaunu, tampa neįperkamas. BTC saugoti galite naudoti tokią piniginę kaip Electrum.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Naudojau Exodus pirkiniams atlikti, tada iškeičiau į monero, tada nusiunčiau tai į torto piniginę. Mokesčiai sumuojasi, bet priklausomai nuo kriptovaliutos, kurią perkate iš pradžių, tai nėra labai blogai. BC paprastai yra daugiau nei kaip litecoin. Tai yra skausmas užpakalyje, bet aš niekada neturėjau sulaikymo, problemų ar klausimų, išskyrus patį pirmą kartą dėl patikrinimo bs. Bet Cake piniginė yra gana gražus, nes jums nereikia jokių registracijos BS ir jūs galite padaryti naują piniginę kiekvienam sandoriui ir tt. Kartą bandžiau Kraken. Jie gali čiulpti mano užpakalį!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Tai solidi sistema, kurią ten sukūrėte Draugas, tik laukiu, kol baigsis sulaikymas (apie 3 dienas), o mano BTC vertė jau sumažėjo 6 doleriais.. Per daug nepastovus, tai vis dar jaučiasi kaip 2016 m. kriptografija lol. Aš tikrai tikiuosi, kad Monero sugebės išlikti aktualus ilgą laiką, nes jis yra daug mažiau "aukštyn ar žemyn" nei BTC nuosekliai. Nuoseklumas yra tikrai svarbus daugumai iš mūsų, aš lažinuosi.

Kraken yra toks šiukšlynas!! GLITZLYEST, slickest svetainė ir app, paslaugos, nors patys yra visiškai šiukšlynas-ugnis... Prieš kelis mėnesius už pervedimą gavau 60 dolerių mokestį, vartotojo sąsaja buvo tokia sunkiai įskaitoma, kad net negalėjau pasakyti, kol tai neįvyko... TRAAAASH
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Taip, BC tikrai tiek daug kyla ir leidžiasi, be to, jis yra mažiau saugus atsižvelgiant į viešą blokų grandinę, į kurią gali patekti bet kas ir, jei skiria pakankamai laiko ir pastangų, gali susieti asmenį su neteisėta veikla, jei tik panorėtų. Žinoma, tai tikrai tik susirūpinimą, jei LE arba galbūt IRS imasi susidomėjimą ir sąžiningai manau, kad aš esu labiau susirūpinęs su IRS atsižvelgiant į visus regualtory BS jie bando padaryti su kriptografija dabar. Kiek žinau, XMR yra mūsų geriausias variantas už grynųjų pinigų ribų, ir tikiuosi, kad jis pagerės. Kiek Exodus eina, jie turi tendenciją turėti didelius mokesčius, kai norite parduoti, bet aš stengiuosi neparduoti jokių, jei aš neturiu per daug, aš tiesiog reinvestuoti į kažką ir parduoti vietos už grynuosius pinigus, kad išvalyti jį, bet kai jums reikia greitai kartais there'nt daug pasirinkimo.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
XMR gali būti ten geriausias variantas, tačiau ne visiems jis priimtinas. Šiek tiek anksčiau šiame pranešime kalbėjau apie metodą. Iš esmės jis gaunamas iš BTC iš bitkoinų blokų grandinės. Aš nežinau, kaip, bet po to, kai naudojant šį metodą, mano sandoriai nebėra rodomi blokų grandinėje, net jei mes naudojame hash savo sandorį atsekti.
 
Top