Ar kas nors gali man pasakyti, ar šis receptas yra gyvybingas? Regis, jis labai paprastas ir nereikalauja specialios įrangos...

84modfo3j

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
(Visų pirma, esu visiškas nemokša. Didžiausias receptas, kurį kada nors esu sukūręs, yra pasigaminti sau vakarienę)

galite rasti ieškodami "Method for making phenylethylamine compounds EP2540698B1" (Feniletilamino junginių gamybos būdas)


1 pavyzdys Dekstromamfetaminas (ne pagal išradimą)
  • [0028]
    6,00 g (33,9 mmol) (4S,5R)-(-)-4-metil-5-fenil-2-oksazolidinono, 0,34 g 10 % paladžio ant anglies (50 % drėgno vandens) ir 60 ml SDA-3A (tirpiklio, kurį sudaro 95 % etanolio ir 5 % metanolio) mišinys buvo maišomas po vandenilio pripildytu balionu aplinkos temperatūroje (maždaug 20 °C), kol HPLC metodu nebebuvo aptikta oksazolidinono, 4 val. Tada reakcijos mišinys buvo filtruojamas per Celito pagalvėlę, kad būtų pašalintas katalizatorius. Siekiant išskirti laisvąją bazę, filtruotas reakcijos mišinys buvo kruopščiai sukoncentruotas sumažintu slėgiu, kad liktų 4,47 g kristalinės pusiau kietos medžiagos, kuri, kaip nustatyta 1H NMR metodu, yra 96 % dekstromfetamino ir 4 % etanolio mišinys. Distiliate aptikta šiek tiek dekstroamfetamino. Išeiga = 94 %. 400 MHz 1 H NMR (CDCl3) 7,34-7,20 (m, 5), 3,22-3,17 (m, 1), 2,76-2,72 (d iš d, J = 13,2 Hz, J' = 5,4 Hz, 1), 2,57-2,52 (d iš d, J = 13,2 Hz, J' = 8,1 Hz, 1), 1,16-1,14 (d, J = 6,3 Hz, 3).

5 pavyzdys Dekstromamfetamino sulfatas
  • [0032]
    Buvo laikomasi 1 pavyzdžio metodo, kol katalizatorius buvo nufiltruotas, po to per 3 min. į filtratą lašiniu būdu buvo įpilta 7 ml 25 % H2SO4 (aq). Po 15 min. aušinimo ledo/vandens vonioje mišinys buvo filtruojamas, kad būtų surinktas dekstromfetamino sulfatas, naudojant šaltą SDA-3A kaip kolbos ir pyrago skalavimo priemonę. Po džiovinimo iš viso gauta 5,79 g dekstromamfetamino sulfato, išeiga 93 %. Šios medžiagos 100 % koncentracija buvo nustatyta HPLC metodu.

Ką reiškia "ne pagal išradimą"????

tai buvo galima padaryti? Ar kas nors tai bandė? Atrodo per daug paprasta, kad būtų tiesa, ar ne? Kas nors galėtų sukurti naują receptą, paaiškintą "Noobs".

Jei teisingai suprantu, iš esmės nereikėtų jokios pernelyg retos ar brangios įrangos... ir visas medžiagas būtų lengva įsigyti.

Ar šis receptas yra kažkas paslėpto ir daugumos neišnaudoto? Galiu ištrinti pranešimą, jei tai kam nors trukdo ^ ^, tiesiog pasakykite tai
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Niekada anksčiau to nemačiau, bet atrodo, kad tai tikra, o su pradinio junginio dimetilo variantu gaunamas d-metas.
Lookchem teigia, kad pramoninė pirmtako gamyba ką tik pradėta, tačiau iki šiol pigiausias pasiūlymas yra maždaug 600 JAV dolerių už 100 g, kas būtų šiek tiek per daug.
Jei tai būtų daroma kaip CTH, nereikėtų vandenilio dujų butelio, o tai gražiai atitinka patente pateiktas nuorodas:

Esu visiškai įsitikinęs, kad tai galima padaryti ir su RP/I (arba H3PO3, arba H3PO2 ir jodu) arba beržu.

Man įdomu, kaip sintetinamas (4S,5R)-(-)-4-metil-5-fenil-2-oksazolidinonas.

Tai, kad jis nenaudojamas, kyla iš to, kad nėra šio pirmtako arba jo negalima gauti už priimtiną kainą. Galiu lažintis, kad jo nebus galima įsigyti labai ilgai, kai tik jis pateks į rinką

Žmogui, kuris neišmano chemijos, manau, kad HI, fosforo junginys ir jodas būtų perspektyviausias metodas, hidrinimas yra šiek tiek sudėtingas, o katalizatoriaus pakartotinis panaudojimas yra abejotinas, kai naudojamas standartinis Pd/C.

Labai įdomu, ačiū, atsiprašau, kad galiu pasiūlyti tik daugiausia spėjimų.
 

84modfo3j

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
reddit tinkle perskaičiau, kad iš Kinijos "jei turite ryšį" (prieš 2 metus) jis kainavo apie 1000 JAV dolerių už kilogramą.


Aš tiesiog paklausiau kainos iš smalsumo krūva atsitiktinių laiškų iš Lookchem ir Chemicalbook (tik atsitiktiniai, nepatikimi...) ir gauti arround 250gr/700usd - 1kg/1700USD... (esant 95% aprox išeiga.. atrodo ne per blogai man, bet aš nežinau, už kokią kainą galite gauti / virti kitus pirmtakus, pavyzdžiui, P2P..) atrodo, kad jie turi jo sandėlyje.. aš paprašysiu nemokamo pavyzdžio, kad pažiūrėčiau, ar man pasiseks :)


iš kur jūs žinote/ kodėl jūs manote, kad "pramoninė pirmtako gamyba tik prasidėjo"? jūs turite omenyje šiuos metus? ir kodėl jūs manote, kad tai nebus įmanoma? jei yra paklausa - manau, kad bus pasiūla..


tiesiog raskite trumpą pokalbį apie šį procesą taip pat theehive:

Procesas: 4,5 val. hidrinimas esant atmosferos slėgiui (mums tai didžiausias storas Toys'R'Us balionas, pripildytas vandenilio dujų. Balionas kas 7-12 minučių sumažėja 10-15 %, maždaug 13-18 kartų, vėl pripildykite jį iki maksimalaus H2 kiekio, o kai balionas nebesumažėja, reakcija baigta. Užtrunka nuo 4 iki 4,5 val., kai partijos sudaro 500 g. Šis metodas neveikia greičiau esant didesniam slėgiui, balionas / 1 atm. yra tinkamas.


kadangi neturiu supratimo, apie ką aš (ir jūs) kalbu, nežinau, kaip gaminamas CTH. tas procesas yra pavojingas / generuoja šilumą? Man dar reikia daug ką ištirti. Bet šis procesas patraukė mano dėmesį, nes, matyt, yra mažiau pavojingas nei "įprastinis", efektyvesnis ir greitesnis. Jei vieną dieną gausiu pirmtaką, vėl paklausiu forume arba pabandysiu ieškoti mentoriaus :)



Atsiprašau už mano anglų kalbą ir ačiū, kad perskaitėte.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Žinau apie pradėtą pramoninę gamybą, nes "Lookchem" apie tai atvirai pasakoja junginių puslapyje. Kainos gana greitai turėtų gerokai sumažėti.

Negalima siekti derliaus, įvardyto patentuose, straipsniuose ar rašiniuose. Tačiau esu tikras, kad jie yra gana dideli, 80-90 % turėtų būti pasiekiami. Jūsų 95 % yra svajonė, kurią galima pasiekti tik savęs apgaudinėjimu, pradinė medžiaga turi 98 % - teigiama. Visada būna ir šalutinių reakcijų bei mechaninių nuostolių, todėl 95 % "išeiga" galėjo būti pasiekta tik praleidus tinkamą apdorojimą po reakcijos ir įsivaizduojant, kad viskas, kas yra iš reakcijos gaunama bazė, yra "produktas". Tačiau labai geras apdorojimas būtinas hidrinimui, nes jo metu gali susidaryti ir susidaro šalutiniai produktai, paprastai ne didelis kiekis, bet dažnai nemalonūs, tarkime, šalutiniai produktai, kurie patys savaime yra aktyvūs, tik ne taip, kaip norima ar apskritai sveika.

Tai daryti su balionu ir 500 g + yra visiška nesąmonė, ieškokite "Parr shaker" ir pažiūrėkite į sąranką. Naudojate kažką panašaus į propano butelį kaip tarpinę vandenilio talpyklą, galima apskaičiuoti slėgį, kad jame būtų eakt reikalingas vandenilio kiekis, tada šis indas įkraunamas ir jis nuolat tiekia į reakcijos indą per slėgio reduktorių, tarkime, 1,5-3 barus. Kai slėgis visoje sistemoje susilygina iki žinomo skaičiaus, viskas baigiama. Kai tai dariau, šis skaičiavimas buvo sunkiausias dalykas. Priešingu atveju Pd/C gali sumažinti daug daugiau nei tik tai, ką norite, kad jis sumažintų, o jo sustabdymas tinkamame taške be tikslių skaičiavimų yra azartinis lošimas.
CTH su tam tikru formato kiekiu kaip vandenilio donoru čia reikalauja daug mažiau pastangų, be to, skaičiavimai yra daug paprastesni.

Vienas dalykas, kol dar nepamiršau: Reakciją reikia kratyti, o ne maišyti. Priežastis paprasta: Maišant Pd/C išpurškiamas į itin smulkias, praktiškai nefiltruojamas daleles, o kratant išlieka daugiau ar mažiau pirminių dalelių, jos yra pakankamai smulkios, kad būtų užpakalio skausmas, ir jums visada reikia Celito kaip pagalbinio filtro, kad turėtumėte šansą.

Nereikia beveik jokios specialios laboratorinės įrangos, tačiau reikėtų turėti tam tikrų dirbtuvių įgūdžių ir įrangos. Daug ką galima padaryti stebėtinai paprastai, pavyzdžiui, aš reakcijos indą pastačiau ant riedlentės, kurią pirmyn ir atgal judino automobilio priekinio stiklo valytuvo varikliukas ir keletas spyruoklių iš kitos pusės. Tai judino indą pirmyn ir atgal, sukeldamas būtent tokį virpėjimą, kuris idealiai tinka tokiai reakcijai. Veikė tikrai gerai, jei kada nors tai darysiu, darysiu taip.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nėra nė menkiausio šanso.
Oksizolidinonai yra antibiotikai. Čia pateikiamas jūsų įvardytos cheminės medžiagos 2-d modelis
A7cDLiRNO8

Galite gauti 5 g už 70 USD iš Sigma Aldridge, bet palaukite, o aš galbūt galėsiu paleisti tą sintezatorių ir pasakyti, ką iš tikrųjų gausite
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
63 % tikimybė, kad vienas iš šių
SVX0hWjmvD
 
Top