• Bine ai venit în secțiunea românească a forumului. Nu uitați că postarea contactelor (jabber, telegram, signal și altele) va duce la un ban permanent! Dacă vă decideți să cumpărați sau să vindeți ceva fără a folosi escrow și pierdeți bani, nu vă vom putea ajuta.

Cannabinoids Caut colaborator Substanta / Ieškau 5cl tiekėjo Rumunijoje

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Ieškau medžiagos, kurią galėčiau pirkti Rumunijoje, galbūt išvežimo partnerio. Pirmą kartą norėčiau monstro... Pastaruoju metu per daug užgėriau, jei reikia, kad kas nors nuvežtų pietų Rumunijoje, parašykite man PM.
Ieškau 5cla Rumunijoje arba Bulgarijoje pirkti
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Pm (SonGoku) Pamiršau, kad negaliu naudoti kontaktų... ir mane uždraudė...
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
žinoma, galime padėti
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Profilul lui SonGoku apare ca "Šio naudotojo profilis neprieinamas".
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Esu Olandijoje, galiu jus su kuo nors susisiekti, esu 100 % įsitikinęs, pats bandžiau!!!!Jei susidomėjote, parašykite man!!!!. Per 5 dienas grįžti namo!!!
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Intr-tr-adevar daca iei f2f de la cine nu trebuie e foarte usor sa iei gherla. Kartą daviau 500 lei ir turėjau paimti 1,5 g, vyras išėjo ir daugiau neatėjo xD. Dabar kalbamės su kažkuo, kad pažiūrėčiau, ar geriau, ir jei viskas bus gerai, galėsiu pranešti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Iškart padovanojau 3-4 g, kai pamačiau, kad kažkas kitas tai daro, žinodamas, kad taip darau aš, labai džiaugiuosi, kad leidau sau ir kad galiu retkarčiais pasimėgauti pae su žole. Beje, per daug paprasta, kad nepasidarytum pats, o pelnas palyginti absurdiškai didelis, tarsi lygintum saulės šviesą su mėnulio šviesa. Lengva pasigaminti nereiškia, kad mažiau pavojinga, tai priklauso nuo to, kiek esi pasiruošęs prisiimti.
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Turite partnerį?
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
vis dar ieškomas žmogus pietų rumunijoje
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ir aš vis dar esu pietų Rumunijoje
 

Luchy777

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
caut substanta si eventual colaboratori , sunt in centru romaniei, la noi preturile sunt absolut exagerate pe canabinoizi , 3g de ceai gata preagatit ajunge la 500 lei !!!
pm me
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
:oops: Žinau, kad radau vaikiną iš Craiova ir jis atsiuntė man naftalino, beje, aš gyvenu Olandijoje....eu turiu 5cl seną šaltinį, jei sutinkate per 3 savaites sumokėti mėginį, atsiųstą iš Olandijos kažkas Rumunijoje ir
susisieksiu su jumis po 2 savaičių atsiųsiu mėginį namo po to, kai parašysiu jums, jei norite 300 lei atsiųsiu jums 1,5 g gryno 5cl ir pamokysiu jus, kaip pasigaminti rūkymo prieskonį, jei nesate toks kaip aš, kad jį įdėtumėte tiesiogiai!!!!
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
JEIGU norite dar vieno darbo, susitiksime ir parodysiu, kaip tai daroma, mokėsime pusiau, aš turiu receptą, o žmogus su receptu ir kinas su pasiūlymu...
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Bet jei norite su manimi susitikti, žinokite, kad mano saugumo sumetimais nieko negausite, kol neišvyksiu iš šalies!
 
Top