Dietil(fenilacetil)malonatas. Ar su juo sunku dirbti, ar tai aš?

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Sveiki,

aš nelabai noriu klausti, paprastai atsakymai paprastai būna forumuose, mano atveju taip pat buvo, bet man nepavyksta rasti, informacijos daug ir labai skirtingos, bent man taip atrodo. Pirmiausia atsiprašau už savo anglų kalbą, Google vertėjas.

Nusipirkite kinų dietil(fenilacetil)malonato 20320-59-6 skysto pavidalo. Mano vienintelis tikslas - pasigaminti amfetamino sulfatą, iki šiol, kaip ir kiti kolegos šiame forume, pirkdavau a-oilį arba amfetamino freebazę, iš kurios, kaip žinote, mažai ką teliko pašalinti druską.

Problema ta, kad kažkodėl Europoje kyla problemų gaunant a-oilį ir buvau priverstas pirkti 20320-59-6

žingsnius, priklausomai nuo tiekėjo

1. Paimkite 100 g aliejaus ir 350 g NaOH tirpalo (50 %) ir sumaišykite, maišykite kambario temperatūroje 0,5 valandos, PH vertę iki 2 reguliuokite koncentruota druskos rūgštimi (33 %, 37 %) po lašelį.
2. Perpilkite į stiklinę reakcijos kolbą, pridėkite kondensatorių, pašildykite iki 105 °C ir 5-8 val. (gali būti ir 5 val.) refliukso reakciją, kad gautumėte aliejų, pridėkite 2 g bevandenio natrio sulfato, 30 min. džiovinkite, flitruokite, gaukite geltoną aliejų


Kokia jūsų nuomonė? Kokį produktą gausiu? P2p, a-aliejus....
Ką turėčiau daryti toliau, kad pašalinčiau amfetamino sulfatą?
Ačiū
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tai sudėtingas produktas geriau miltelių 5449...
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dėkojame. Vadovausiuosi jūsų patarimu
 
Top