Blue Benzodiazepine tranquilizers Amphetamine Aptarimas: Amfetaminas ir benzodiazepinai

decreasing of the effects or the opposite action

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Amfetaminas ir benzodiazepinai

Benzodiazepinai dėl savo poveikio ir šalutinio poveikio derinio laikomi vienais iš prieštaringiausių psichofarmakologijoje naudojamų vaistų.

Viena vertus, daugeliui žmonių jie suteikia ilgai lauktos ramybės, giedrumo ir kai kuriais atvejais tiesiog pakelia gyvenimo lygį nuo dugno. Kita vertus, nuo jų greitai susiformuoja stipri priklausomybė su bjauriu galingu abstinencijos sindromu ir jie yra kanoninis institucinio narkotiko pavyzdys.

Kalbant apie rekreacinių medžiagų sritį, padėtis išlieka tokia pati. Viena vertus, benzodiazepinai nepakeičiami tiems, kurie vartoja stimuliatorius ir euforetikus. Kita vertus, šių grupių medžiagų derinys vis tiek gali išprovokuoti nemalonias ir gyvybei pavojingas situacijas.

Tačiau pirmiausia apie gerąsias.
Sveikatos požiūriu amfetaminus derinti su benzodiazepinais reikėtų tik tuo atveju, jei ikiklinikinis perdozavimas ar sunkus poūmis yra palengvinamas.

Jei reikia sumažinti padidėjusią stimuliaciją ir nerimą po amfetamino seanso, sumažinti pernelyg didelį širdies darbo krūvį arba greičiau užmigti, benzodiazepinai gali padėti.

Rekomenduojame vartoti derinį tokia tvarka:
Amfetamino vartojimas - amfetaminas baigiasi arba baigėsi jo galiojimo laikas - benzodiazepinų vartojimas, kai reikia.

Kaip ir bet kokio derinio atveju, idealiu atveju jo sudedamųjų dalių dozė turėtų būti mažesnė nei medžiagos, kai ji vartojama atskirai.

Benzodiazepinų dozių, kurios priimtinos raminimui baigiantis amfetamino seansui arba po jo, pavyzdžiai:
Alprazolamas 1-1,5 mg
Diazepamas 10-15 mg
Lorazepamas - 2-3 mg

Jei turite galimybę vartoti kokį nors kitą benzodiazepiną, galite vadovautis dozavimo pavyzdžiais ir apskaičiuoti reikiamą medžiagos kiekį naudodamiesi trečiosios šalies dozavimo skaičiuokle(Clearnet nuoroda).

Vartoti raminamuosius vaistus iš anksto arba kartu su amfetaminu nėra didelės prasmės - tai sumažins stimuliatoriaus veiksmingumą ir sukels nepageidaujamų reakcijų riziką.

Kalbant apie šalutinį poveikį. Pagrindinė problema derinant amfetaminą ir benzodiazepinus yra ypatingas stimuliatoriaus ir centrinę nervų sistemą slopinančio preparato derinio atvejis. Tai vienas iš derinių, keliančių realią riziką sveikatai.

Pagrindinis piktadarys čia yra pernelyg didelė intoksikacija depresantais, t. y. trankviliantais. Jei vartojama tuo pačiu metu ir nesilaikoma dozių, stimuliatorius maskuoja raminamąjį poveikį. Žmogus praras subjektyvias savo būklės gaires ir negalės laiku atpažinti intoksikacijos, kuri sustiprės, kai priartės stimuliatoriaus poveikis
pabaigai (paprastai stimuliatoriai veikia trumpiau nei depresantai).

Po to žmogus gali patirti kontrolės praradimą, neproduktyvų išsiblaškymą, sąmonės netekimą. Apskritai jie gali sukelti traumų ar sveikatai pavojingų komplikacijų.

Papildomas sunkinantis veiksnys yra savotiškas širdies ir kraujagyslių supimas dėl daugiakrypčio amfetamino ir trankviliantų veikimo. Tai sukelia papildomą įtampą ir problemas jūsų motorikai.

Be to, šiam deriniui būdinga dehidratacija. Didesniu mastu dėl nepakankamos skysčių vartojimo kontrolės. Hidratuoti!

Nepamirškime benzodiazepinų priklausomybės galios. Nerekomenduojame jų vartoti kiekvieną kartą, norint gerai išsimiegoti po amfetamino. Benzodiazepinus vartokite tik tada, kai tikrai reikia. Padaryti juos nuolatiniais vakarėlio svečiais yra bloga mintis.

Iš viso. Amfetamino ir benzo derinimas gali būti saugus ir net naudingas, jei prisiminsite vartojimo poreikį, seką ir dozę.
 
Last edited by a moderator:

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Man tai puikus derinys, kad po savaitgalio vakarėlių galėčiau išsimiegoti, o pirmadienio rytą vėl reikėjo būti "normaliam".

Jau daugelį metų mano derinys yra Diazepamas, Lorazepamas ir Oksazepamas.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Niekada to nežinojote, visi ar tik keli?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Vienas iš jų. Barbitūratai yra veiksmingesni, tačiau juos reikia atsargiai dozuoti. Trankviliantai yra prieinamesni, tačiau psichostimuliacijos išlyginimas yra lėtas.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
ačiū už paaiškinimą. Gal galite išsamiau paaiškinti dosjė?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
jo pavojingas derinys, net jei vartojate mažas benzo dozes, ne sveikatai, o priklausomybei. priklausomybė nuo benzo yra blogiausia ir ilgalaikė abstinencija. Mano atveju, kai praradau namus, vėl pradėjau tuos diazepamus 10- 20 per dieną miegoti automobilyje 30 mg ne miegui, o tam, kad išlikčiau ramus ir šiek tiek mažiau neigiamai vertinčiau kai kuriuos gyvenimo dalykus. Dabar aš vėl užsikabinau, jei jų nevartoju, mano kūnui jų reikia. taigi metant amfetaminus reikia vartoti tas tabletes, kad kūnas pailsėtų ir galėtų miegoti. savo bloguoju laikotarpiu po ghb reabilitacijos vartojau 100-130mg diazepamo, prireikė 4 mėnesių, kad atsikratyčiau tos nuolatinės baimės ir asocialaus elgesio.
Ghb yra fucket up, bet po 2 savaičių jūs gerai eiti po 2 metų 5ml arba 2 gbl kas 2,5 valandos.
abu kartu su amfetaminais.
niekada nesigailiu, kad ghb / amfetaminų binge, bet aš galiu sukelti daugiau problemų, kai vėl tai padarysiu, ir tai yra tai, ką aš išmokau i gues

Tiesiog suprantu, kad tos tabletės, mano akimis, yra realy pavojingos net be malonumo piktnaudžiauti narkotikais.
bet kai jūs dont miegoti pakankamai ir neturi vietos atsipalaiduoti ir gauti privatumą aš esu laimingas, kad juos aplink tai nedaro manęs ''blogas'' llike alchol ar beprotiškas ir praleido savo paskutinį dime ant merginos su ghb ar kažkas.

Taigi aš nerekomenduoju jo vartoti alkoholis daro savo darbą, jei paprastai negeriate.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Mėgdavau vartoti flunitrazepamą, kol vartojau amfetaminus. Tai buvo tikrai geras, sklandus pojūtis. Benzo niekada manęs tikrai nestabdydavo ir neleisdavo užmigti nuo komedijos, nebent išgerdavau didelę dozę. Pirmenybę teikiau alui kaip stabdžiui ir žolei miegui. Aš negeriu, todėl 2 ar 3 alaus rūšys sulėtins mane be baisaus alkoholio poveikio. Remdamasis savo patirtimi sakau, kad benzo yra labai gudrus. Jūs nesuvokiate, kaip greitai jie tampa priklausomybe, kol nesate nuo jų jau priklausomas. Jų labai sunku atsikratyti. Metų metus praleidau, kol jų atsikračiau, ir nerekomenduočiau jų vartoti. Čia gydytojai nerašo receptų, jei jums niekada anksčiau nebuvo išrašyti benzo preparatai.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Litterly ne exeption kai imtis stimullans kaip greičio turėti benzo, man kalbant, lengva gauti miego, bet jo toks poveikis mano trumpą atmintį, todėl aš gausiu prarastus daiktus lol...prefer Diazepam cuz manau, kad tik kalbant turi poveikį raumenims atsipalaiduoti, jei im ne wronge..ty
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, šiek tiek pavėlavau ir tai nėra tiesiogiai susiję, bet ar kas nors žino, kur galėčiau rasti flunitrazepamo / ripnolio sintezę ?
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Pažinojau žmonių, kurie amfetaminą ir nitrazepamą vartojo kaip pramoginį derinį!
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Būtų įdomu sužinoti daugiau apie šį rekreacinį modelį
 
Top