Vaistinės malonumai

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Ar jums patinka vaistinės? Visi mėgsta vaistines, nes jose galima nusipirkti vaistų, galinčių užgydyti mūsų žaizdas ir išgydyti ligas.
Tačiau daugelis iš mūsų taip pat žino, kad kai kurie vaistinės vaistai gali ne tik gydyti organizmą, bet ir suteikti malonumą tiesiogine to žodžio prasme!

Daugiau nei prieš 500 metų Paracelsas, didžiausias šveicarų gydytojas, alchemikas ir gamtininkas, sakė:
P. Paracelsas: "Alle Dinge sind Gift, und nichts ist ohne Gift, allein die Dosis macht dass ein Ding kein Gift ist".
Kurią iš vokiečių kalbos galima išversti taip: "Viskas yra nuodai, ir niekas nėra nuodas. Tik dozė padaro nuodus".
Cheminių vaistų įvedimą į mediciną skatino Paracelsas. Dėl to jis laikomas vienu iš šiuolaikinio mokslo kūrėjų. Jau tada jis suprato, kad nuo vaisto iki nuodų - vienas žingsnis. Lygiai taip pat, kaip nuo gydomojo vaisto iki visiško apsvaigimo yra vienas žingsnis. Tik tinkama dozė lemia poveikį.

Šiame skyriuje aptarsime populiariausius vaistinius preparatus, kurių galima gauti įvairiose šalyse. Kai kurie vaistai parduodami praktiškai paruošti vartoti: pirk ir vartok. Kituose vaistuose yra nedideli veikliosios medžiagos kiekiai, todėl, norėdami gauti norimą poveikį, turite suvalgyti arba išgerti didelį kiekį. Tai neišvengiamai turės stiprų poveikį organizmui. Daugeliu atvejų neigiamas šalutinis poveikis bus didesnis už vaisto kelionę.
Deja, daugumoje vaistinių šie vaistai parduodami tokiu mišriu pavidalu: farmacijos kompanijos ne blogiau už mus žino savo vaistų galimybes ir sudėtį, todėl vienaip ar kitaip stengiasi, kad tokie vaistai būtų mažiau patrauklūs narkomanams.

Šiame skyriuje aptariama, kaip išvengti šalutinio poveikio ir kaip sumažinti vaistinėje perkamų narkotikų poveikį.
Taip pat aptarsime, kaip improvizuotomis priemonėmis išgauti veikliąją medžiagą iš norimo vaistinės produkto.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Esu didelis DXM gerbėjas, tai toks nuostabus, šiltas narkotikas, pasižymintis dideliu universalumu, atsižvelgiant į skirtingas platybes, o po jo atsiranda puikus pasišlykštėjimas. Daugumos su skrandžiu susijusių problemų galite išvengti pirkdami produktus, specialiai pagamintus be cukraus, esančio daugumoje tik DXM produktų.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Neseniai į mano rankas pateko retas morfijaus sulfatas, taip pat trapentadolis (Palexia), kuris gali būti derinamas su oksikodonu, kad sustiprintų oksikodono poveikį (ne pradedantiesiems), džiaugiuosi juos turėdamas, bet taip sunku atiduoti kam nors žinant, kad tai gali turėti mirtiną poveikį tik mažomis dozėmis.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Ką visi mano apie metilfenidatą? Neatrodo, kad čia jis turi didelę paklausą, bet kai pamatau jį darknete, kainos būna beprotiškos
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
mėgstu mph. apskritai mėgstu stimuliatorius, bet mph ir amfetaminas yra mano mėgstamiausi ^_^ focalin yra geriausias prekės ženklas imo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dirbu su Kinijos kampu į 4F-MPH
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Jau seniai norėjau pabandyti nusipirkti gryno metilfenidato ir pažiūrėti, ar žmonėms jis patinka. Narkomanai čia moka absurdiškas sumas, ypač už Ritaliną ir Ritaliną UNO. Atrodo, kad saugiau šniokšti ar IV miltelius nei šiuos prakeiktus laiko atpalaidavimo akmenukus.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
O ir visada norėjau pabandyti padaryti jį laisvai prieinamu. Matyt, Ritalino krekas visai neblogas. :p
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Jei norite, labai norėčiau pavyzdžio ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Buvau bibliotekoje mano stalas visą dieną taip pat maistas soda vanduo su manimi buvau labai efektyvus, bet mieguistas darbas dabar. 4F-MPH dažnai yra blogos partijos sub-MPH, bet yra audinių Kinijoje, kurie tai daro visiškai teisingai[sic], todėl tada tai yra super-MPH. Bet aš gavau nuolatinę toleranciją Ritalin nors ir pradžioje jis vis dar buvo silpnesnis AMP, todėl aš myliu metą bent jau sapnuose. China Fabrics do alot 4MMC -todėl ieškokite jo giduose ir tada klauskite visų pardavėjų savo narcizų. Daugelis gavo 2FDCK, PVs, MDMA, GHB, Noids(-ACA:s yra kinų išradimas indo[zo]les),
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vaistinėse, kuriose esu buvęs, viskas gana užrakinta. Pasakysiu, kad kratomo dozė sukelia panašų jausmą kaip opiatas. Fenibutas jaučiasi panašiai kaip benzo. Tik įsitikinkite, kad darote pertraukas, nes tolerancija kaupiasi greitai
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Raudonasis Kratomas (pigūs milteliai, bet turėtų būti ekstrahuoti 10-100 kartų) yra lygiavertis Canniabis Indica Hasch Downer rūšiai. Geltonasis (auksinis) yra šiek tiek aukštesnis, bet daugiausia Downer, žaliasis Kratom yra šiek tiek Downer, bet daugiausia Upper. Baltasis kratomas geriausiu atveju atitinka Canniabis Sativa "Creen Crack" aukštesnįjį laipsnį. SuperRed Kratom HydroxyMitragynin (galima nusipirkti) yra 17 kartų stipresnis už geriamąjį morfiną.
 
Top