Etlenediaminas....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ar tai būtų tinkamas katalizatorius vietoj metilamino HCL Henrio reakcijai?
Turiu amonio acetatą, kuris yra mano pirmasis pasirinkimas, tačiau žinau, kad šiuo būdu reikia daugiau nitrometano, kurį sunku gauti ir kuris yra brangus...

Mano vaikinas, kuris iš esmės gali gauti bet ką iš Sigma-Aldridge (visų pirma), man pasakė (kai įsigijau užsakytą 40 % w/w nitrometano užsakymą:DCM - tai vis dėlto siuntimo ir sprogstamųjų medžiagų dalykas), pastebėjęs, kad klausiu apie jo metilamino HCL (sąžiningai pamaniau, kad jis gali būti naudingas tam tikrame etape, jei kada nors nuspręsiu pasidarbuoti su mdma arba iš esmės metileno-dioksi junginiais....one dieną. Esu junginių rinkėjas - aktyvus neaktyvus, jis man pasakė: "Jei planuojate atlikti Henrio reakciją, mes turime etlenediamino, o mūsų metilaminas yra HCL, todėl ankstesnis būtų geresnis katalizatorius".

Man tai atrodo prasminga - šiuo metu turiu 2,5-dimetoksibenzaldehido, bet planuoju gauti didesnį kiekį 3,4,5-trimetoksibzos - taigi man reikės pusėtinų nitrometano atsargų, bet jei galėčiau sumažinti kiekį, tai būtų naudinga!
Kadangi esu kolekcionierius, nusprendžiau įsigyti etlenediamino, kol jo dar yra, atrodo, kad metilamino Hcl yra gana įprastai sandėlyje.
Ką mes manome?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Etilendiamino diacetatas yra vienas iš geriausiai patvirtintų 2,5-DMBA kondensacijos su MeNO2 katalizatorių,
duoda daugiau kaip 90 % nitrostireno išeigą, net jei jį ruošiame in situ iš diamino ir sausos acto rūgšties.
Taigi jūsų pasirinkimas teisingas.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Yiiiiiiiiiis... štai ką mums patinka girdėti (mwahahaha trina rankas, kai įgyvendina piktą planą) JK
BET tai suteikia man atskirą galimybę, palyginti su amonio acetatu ir GAA, kuriuose, manau, galiausiai sunaudojate daugiau MeNO2 - kurį gauti yra brangu ir erzina.
Puiku - ačiū už atsakymą! V useful....this yra vienas iš tų, kurie buvo ant galinės lentos, nes kaupiau šiek tiek 2,5-DMOBA - tik nedidelį kiekį - 50 g ir net šiek tiek LiAlH4, nuo kurio, žinau, visi stengiasi atsisakyti ir pereiti prie borohidrido, bet turėjau bent porą kartų pabandyti su LAH! Šis naujas tiekėjas yra naudingas lol
 
Top