Question Kaip saugiai auginti keletą grybų savo namuose?

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
it s lengva, galite rasti keletą tutų youtube :

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jie nereikalauja daug šviesos, pavyzdžiui, kompaktinės fluorescencinės lempos yra daug
Jiems reikia šiek tiek šviežio oro apykaitos, bet ne per daug, nes reikia palaikyti aukštą drėgmę. Daugiau kaip 80 %, bet geriausia 85-95 %. Dėžutę galėtumėte įkišti į pusrūsį po namu, kur nėra nei šviežio oro, nei šviesos, ir grybai vis tiek augs, jei tik augs. Jie tiesiog būtų labai ilgi su mažomis kepurėlėmis.
Žmogus galėtų parašyti knygą apie tai, kaip auginti grybus, ir daug jų buvo. Aš pats esu parašęs keletą straipsnių nacionaliniam žurnalui. Jei turite konkrečių klausimų, atsakysiu į juos, bet per dieną galiu parašyti tik 10 pastraipų, ne daugiau, todėl juos paskirstykite. Arba tiesiog klauskite forume, ten nėra daug grybų auginimo pranešimų.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63

yra ir kitų maišelių, bet šis turi 100 % arba pinigų grąžinimo garantiją ^__^
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
I
Jei gyvenate 1-7 kietumo zonoje, jie augs lauke po jūsų krūmais. Tai galite daryti įvairiais būdais. Galite paimti vieną iš tų rinkinių ir dėvėdami kaukę bei pirštines įmaišyti jį į maišą šiaudų ir karvių paplotėlių, o po kiekvieno praplovimo ant viršaus pridėti 1-1,5 cm naujų šiaudų ir, kai micelis pasieks paviršių, jis vėl pradės duoti vaisių. Jei jūsų gyvenamoje vietoje užšals, Psilocybe cubensis konkrečiai pati savaime neatsigaus, tačiau yra būdų, kaip ją peržiemoti. Tai dariau Ilinojaus ir Ohajo valstijose.
Gyvenu Vidurio Vakaruose, vietovėje, kuri negarsėja stebuklingųjų grybų gausa, tačiau gamtoje vis tiek galiu prisirinkti tiek, kad daugumai žmonių užtektų metams. Kartą per 2 valandas surinkau 4 uncijas sausų grybų. Tai buvo viešame parke, o aš tiesiog prakaitavau ir mėčiau juos į maisto prekių maišelį taip greitai, kaip tik spėjau surinkti.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Nebandykite auginti grybų namuose, jūs susprogdinsite save!
Tik juokauju... Tai tikriausiai saugiau nei rūkyti žolę. Tik nevalgykite nieko, kas nėra sveikai atrodantis grybas.
Kita gera žinia yra ta, kad nėra nieko nelegalaus, kol iš tikrųjų neturite džiovintų grybų.
Aš naudoju seną PF Tek, kurį galite rasti adresu erowid.org. Stiklainiai, slėginė viryklė, guminės dėžės ir kantrybė.
Niekada nėra buvę, kad kas nors labai rimto nepavyktų. Tik šen ar ten sugedęs stiklainis, nes nebuvau toks švarus, koks galėjau būti, kai įpurškiau į stiklainius.
Pradedantiesiems tai gana gera pradžia. Gana lengva atlikti, sunku ką nors sugadinti, o rezultatai tokie, kokių visi norime.

Ar yra kas nors, kas auga laukinėje gamtoje, kas nėra liberijos kepurėlė už šiaurės vakarų ir pietryčių pakrantės ribų - tiksliau, šiaurės rytuose / vidurio vakaruose ?
Manau, kad rytinėje pakrantėje ir už jos ribų auga valgomoji amanitų rūšis. A. Muscaria var. Guessowii - ar kas nors kada nors bandė tokių?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
JAV yra daugiau kaip 100 haliucinogeninių grybų rūšių. Jie skirstomi į maždaug 5-6 gentis;

Psilocybe - dabar yra tik aktyvūs grybai. Iš Psilocybe jie perkėlė viską, kas nėra aktyvūs

Panaeolus - apima aktyvias ir neaktyvias rūšis. Dažniausiai aptinkami gyvulių laukuose, tačiau kartais aptinkami naujai paklotose dirvose gyvenamųjų namų projektuose, o viena grupė auga iš žolės velėnos. Kai kurie palieka Copelandia genties pavadinimą stipriai veikiančioms Panaeolus- rūšims.

Gymnooilus - dažniausiai iš negyvų stovinčių ar nukritusių medžių. Dažniausiai oranžinės spalvos visame paviršiuje. Oranžinė kepurėlė oranžinis stiebas oranžinės žiaunos oranžinės sporos. Kartais labiau rausvos spalvos. Egzistuoja aktyvios ir neaktyvios rūšys, kurias dažnai sunku ir mįslinga atskirti. Visur karčios ir neskanios.

Conocybe turi 2 aktyvias rūšis JAV. Jos nedidelės ir auga vejose arba miško paklotėje.

Pluteus turi bent vieną aktyvią rūšį NA. Ant medienos, baltai - rausvos žiaunos. Laisva nuo stiebo rusva kepurėlė. brangiųjų skydvabakterių grybai yra bendrinis pavadinimas.

Yra haliucinogeninis grybas, parazituojantis cikadų lavonuose.

Teigiama, kad Inocybe turi kelias veikliąsias rūšis, tačiau kitos Inocybe sp. yra nuodingos ir jas atskirti sunku
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Nežinojau, kad jų yra daugiau nei 100... vau... kur jie yra, lol?
Grybų medžioklė ir (arba) atpažinimas būtų puikus įgūdis, tačiau atrodo gana bauginantis. Nemanau, kad kada nors jausčiausi pakankamai pasitikinti savimi, kad galėčiau saugiai atpažinti ir vartoti pati. Atrodo, kad tai dar vienas viso gyvenimo užsiėmimas, kurį aš tik nubraižysiu, jei net bandysiu pabandyti.

Manau, kad haliucinogeninius bandoma paslėpti po kilimu ir priklijuoti jiems nuodingų ir kokių tik ne nuodų etiketes, kad atbaidytų žmones... bent jau dauguma identifikavimo informacijos, atrodo, laikosi tokio požiūrio. Tikriausiai mane labiau domintų galimybė juos atpažinti iš išgyvenimo pozicijų. Kurie iš jų būtų naudojami kaip maistas? Kurie kiti nėra valgomi? Ir t. t. Labai norėčiau turėti tokį žmogų kaip jūs, su kuriuo galėčiau eiti pasikalbėti pasivaikščioti po mišką ir kuris galėtų padėti man mokytis. Galbūt kada nors užsuksiu į kokį nors gidą. Darau prielaidą, kad kažkada tai darėte?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
haliucinogeniniai augalai, auksinis vadovas yra gana geras. jame yra keletas nereikalingų dalykų, pavyzdžiui, piktžolės, bet taip pat yra keletas augalų, apie kuriuos net aš nežinojau. esu tikras, kad yra ir kitų vadovų, bet šis yra trumpas, malonus ir turi paveikslėlių :D

patinka!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Manau, kad į grybus žiūrėjau maždaug 2 metus miške, kol vieną jų suvalgiau. Grybai gali būti įvairiai grupuojami ir dažnai pasitaiko, kad jei pavyksta išsiaiškinti gentį, to pakanka informacijos, kad žinotumėte, ar galite jį valgyti. Daug kartų grybų negalima patikimai nustatyti iki rūšies be DNR sekos, bet grybams vis tiek nerūpi, kaip juos pavadinsi 🤷. Laimei, yra daug grybų, kurie yra saviti ir lengvai atpažįstami, pavyzdžiui, smidrai arba maitakiai.
 
Top