Question kaip galiu kontrabanda gabenti sėklas ir medžiagas

iforgotmypasswordlol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pavadinimas: "Cheminė chemija ir cheminės medžiagos". Noriu auginti piktžoles, bet kaip įvežti sėklų į savo šalį? Gyvenu graikijoje.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Dauguma sėklų platinamos Nyderlanduose, jas platina piktžolių įmonės.

Galite leisti joms siųsti sėklas paštu į jūsų nurodytą adresą.

Taip pat didesnėje DNM yra pardavėjų, siūlančių sėklas maždaug tokiomis pačiomis kainomis kaip ir piktžolių bendrovės Nyderlanduose, jei norite išlikti anonimiškesni.

Graikijoje turi būti auginimo kambariui skirtų medžiagų parduotuvių, kuriose viską, ko reikia, galite nusipirkti už grynuosius pinigus. Ten būkite atsargūs, nes kitose parduotuvėse rasite daug įrangos už mažesnę kainą, pavyzdžiui, filtravimo sistemas, laboratorijas, dirvožemį ir vazonus!
 

iforgotmypasswordlol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
IF i
Jei užsisakysiu sėklų ir panašių dalykų, ar mano siuntos bus ieškomos? Tai man kelia didžiausią susirūpinimą
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Apskritai Nyderlandų muitinė yra labiausiai kontroliuojama ES pasienyje, todėl yra tikimybė.

Nepaisant to, prieš kurį laiką jau esu užsisakęs sėklų ir problemų nekilo, taip pat jau esu pirkęs sėklų NL ir be problemų jas parsivežęs automobiliu.

Gal pabandykite su nedideliu užsakymu. Jei teisingai pamenu, įmonės turi slaptų siuntimo galimybių.

Jei jums tai per daug rizikinga, vis tiek galite jų nusipirkti darknete
 
Top