Question Vandenilio peroksidas

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Sveiki, ar kas nors žino, kaip galėčiau pats pasigaminti didelį kiekį labai koncentruoto vandenilio peroksido?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Susintetinti vandenilio peroksidą tikrai neįmanoma slapta. Jį galima koncentruoti kruopščiai išgarinant mišinyje esantį vandens kiekį. Tačiau reikia atsargiai naudoti žemą temperatūrą, nes virinant proksidas skyla į vandenį. Geriausias metodas - naudoti vakuuminę kamerą ir švelnų kaitinimą. Tačiau tai vis tiek užtrunka labai ilgai. Stebėkite:
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
O, gerai, kažkas man papasakojo apie H2O2 generatorių, kaip manote, ar jis galėtų būti tinkamas naudoti?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Aš taip nemanau. Jie skirti H2O2 garams gaminti iš H2O2 skysčio, tiesa? O gal turite nuorodą į kokias nors kitas mašinas?
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Tai buvo tas, apie kurį skaitė, jame rašoma, kad pripildykite jį dejonizuotu vandeniu. Aš tikrai daug apie tai nežinau, todėl ir paklausiau

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Sūnau, tai Vandenilio dujų, o ne vandenilio peroksido generatorius. H2, o ne H2O2. Tai... šiek tiek kitaip.
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Ups, mano blogas atsiprašau..., o tie, kurie iš H2O2 skysčio gamina H2O2 garus, taip pat nėra tinkami naudoti?
 
Top