Dabar jaučiuosi kvailas (jos per daug), kaip apskaičiuoti rūgštį, kurios man reikia aminų laisvajai bazei neutralizuoti..

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Taigi radau šią svetainę ir mano komplimentus esu naujokas tokio pobūdžio bendravime ir..
aš bandžiau Nabh4/Cucl redukciją ir taip 20gr p2np į (purviną) 16gr aminų.. taip, kad tai yra malonu

Bet aš turiu 2 klausimus
1* kiek fosforo rūgšties 85% man reikia 10ml laisvosios bazės? @ šiuo metu aš negaliu išsiaiškinti, aš noriu išmokti, bet vėliau...

2* Ar yra geras būdas be geležies pls į p2p ?

Atsiprašau už mano blogą anglų kalbą ir aš įkvėpiau per daug i gues peace !
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Btw aš tiesiog paimu laisvąją bazę ir distiliuoju ją garais, tai trunka šiek tiek laiko, bet nekenčiu rūgštinės bazės ir manau, kad tai yra geriau, negaliu pasakyti išeigos, nes naudojau šiek tiek amino, kad išgryninčiau iš leakartinės redukcijos ...

ir todėl aš klausiu, aš klausiu kito dalyko, aš galiu pasigaminti metilamino hcl, ar yra būdas, kaip aš galiu gaminti metamfetaminą nedideliu mastu?
 

Attachments

  • As25LUnzeQ.jpg
    As25LUnzeQ.jpg
    2.4 MB · Views: 179

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Aš tai darau, bet kad turėčiau nuorodą, kiek rūgšties sumaišysiu su metanoliu, todėl dabar žinau, kad reikia įpilti 5 ml ir patikrinti bandymų juostelėmis, kai jau beveik įpilta visa rūgštis ir metanolis... paprastai naudoju 30 juostelių, nes nekenčiu, kai turiu pradėti iš naujo.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Vieną juostelę naudokite pakartotinai, perkeldami lašą iš mišinio į dalį juostelės.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Aš turėjau šių išlaidų
yea geras id aš užsisakiau dabar pigūs tie 1 juostelės laktozės popieriaus.
prieš tai turėjau tų iš calroth plastikinių juostelių su 4 blokais
 
Top