Man reikia, kad kas nors pamokytų, kaip pasigaminti mefedroną su įprastomis cheminėmis medžiagomis ir lengvu būdu (saugiu būdu)?

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ei, aš nieko neišmanau apie chemiją, bet noriu išmokti ir būsiu laimingas, jei gyys čia mane pamokys, kaip lengviausiai paruošti mefedroną?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
79
Reaction score
60
Points
18
4mmc sintezė iš 2-bromo-4-metil-propiofenono yra gana draugiška pradedantiesiems ir paprasta, ir esu beveik tikras, kad BBmarket rasite viską, ko reikia.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ar galite pateikti receptą žingsnis po žingsnio?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Na, o įprastų cheminių medžiagų negalima naudoti kaip reagentų. Yra natūralių pirmtakų šaltinių, bet tada jie turi pereiti kelias reakcijas, kol tampa tiesioginiais pirmtakais. 4mmc yra lengva sintezė iš 2b4mp, tačiau nėra lengva pradėti nuo dalykų, kuriuos galima lengvai gauti.
Tiesa ta, kad nėra daug dalykų, kurie atitiktų jūsų kriterijus. Chloroformas. Metkatinonas iš pseudoefedrino per kalio permangenatą.
 

alwaysalpha

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 21, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ačiū, kaip iš pseudoefedrino pagaminti metkatinoną?
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
40
Reaction score
17
Points
8
Skaitykite metakalbos temas!
Žiūrėkite vaizdo įrašą!!!
Viskas yra čia!!!
Bet, žinoma, ne be spąstų!
Visa ši forumo medžiaga yra niekas be asmeninio praktinio darbo! Ir jūsų pačių noro mokytis ir tobulėti!
Reikia atkaklumo ir Patirties! , kuri išugdoma daug kartų kartojant tą patį procesą!

Arba pasiruoškite mokėti 300-500 dolerių už mokymus internetu.
Asmeniškai aš to nedaryčiau net už didesnę sumą!
Vien dėl to, kad kol jus mokau, galėčiau susintetinti ne vieną kilogramą medžiagos..... O tai yra mažiausiai 4000-5000, jei parduodama didmenine prekyba..
Ir tai yra tik methcations kaina! Opiatai ir opioidai yra daug kartų brangesni...
Linkėjimai: P.VPN
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Žmones verčiame atlikti savarankiškus tyrimus todėl, kad jei nesistengėte įgyti žinių, neįvertinsite, kokio lygio pavojus jums gresia. Jei kas nors paima jūsų pinigus už mokamą konsultaciją, jis privalo užtikrinti jūsų asmeninį saugumą ir yra atsakingas, jei sudegs jūsų namas. Techniškai tai niekada neatsiras, nes paėmimas kieno nors pinigų už narkotikų chemijos pamoką paprastai vadinamas sąmokslu gaminti kontroliuojamą medžiagą. Tačiau du žmonės gali šaudyti į šūdą apie teorinę chemiją. Skaitykite sintezatorių, jei reikia daugiau, klauskite, ir mes jums duosime daugiau. Jei turėsite klausimų, atsakysime į juos, bet pirmiausia turite bent jau perskaityti medžiagą.
 
Top