Man reikia patyrusių virėjų žinių, prašau!

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kaip man seksis, jei namų aplinkoje atšiauriomis sąlygomis nėra stiklo šukės? Labai sunku slėpti visus aplinkinius, žinančius apie kristalus. Jau seniai skaitau straipsnius, bet man žinomo virėjo nėra. Ar galite man padėti šiuo klausimu? Noriu virti paprasčiausiu ir lengviausiu būdu, taip, kad būtų galima laikyti sėkme, net jei ji ir nebus tobula. Kadangi gyvenu Turkijoje, sąlygos tikrai sudėtingos.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Jūs praktiškai prašote ir turėti, ir valgyti pyragą tuo pačiu metu. Tai yra neįgyvendinama.

Skirkite laiko perskaityti sintezės ataskaitas to, ką norite sintetinti, amfetaminą, kristalus ir t. t. Receptūrose yra parašyta pirmtakai, įranga ir t. t. Pasirinkite pagal savo sąlygas.

Geriausi linkėjimai
 

Trakyaglobal

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jūs teisi, tikrai reikia kantrybės, bet panašu, kad man reikia meistro, kuris laikytų mane už rankos lipant šiais laiptais. Kaip infrastruktūra, skaitydamas savo nulį dar kai ko išmoksiu, bet jau kurį laiką teks palaukti. Jūsų komentaras man buvo tikrai svarbus, ačiū..
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tokių terminų reikia atsisakyti. jei kalbama apie chemiją, esame chemikai arba operatoriai, arba technikai, arba tyrėjai. jei kalbame apie sarmo ar melanžano gamybą, tada, IMO, virėjai yra teisūs.
 
Top