MAN REIKIA JŪSŲ PATARIMO DĖL TELEFONŲ!

PabloEmilio

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 28, 2024
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Sveiki, vaikinai, taigi man labai reikia jūsų pagalbos ir patarimų apie verslą, taigi aš noriu pradėti verslą su deaddrops mano šalyje telegram turguje, taigi man reikia jūsų nuomonės, turiu keletą klausimų, prašau, padėkite

Kokius telefonus geriausia naudoti?

Ar turėčiau pirkti telefonus iš kitos šalies?

Ar turėčiau pirkti sim korteles ir iš kitos šalies? (internetui)

Kokią VPN geriausiai naudoti darbe?

Kiek telefonų turėčiau nusipirkti? (Vienas telegramai, kitas nuotraukoms ir daiktų buvimo vietoms saugoti?)

Kokią piniginę geriausia naudoti ir saugiausia?

Piniginę atsidaryti savo vardu saugu?

Jei yra kokia nors programa, kad galima ten laikyti nuotraukas ir vietas, kad jei kažkas negerai vienu paspaudimu viską ištrinti?


BET KOKIA JŪSŲ PAGALBA PATARIMAS AŠ BŪSIU LABAI DĖKINGAS BROLIAI
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
ieškoti bro

kiekvienas telefonas su edge + 5 g
turi užpakalinių durų ) Android IoS

pagrindinis būdas būti saugiam

neišsaugokite / nesinchronizuokite kontaktų sąrašo
nenaudokite vidinės atminties
nesinaudokite telefonu
jokių socialinių tinklų

tik "Jabber" su 128 bitų PGP šifravimo raktais
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
paskutinio saugumo paketo atnaujinimas


Android 13 arba naujesnė versija

IOS paskutinė versija

arba naudokite cruptophone :)
 

PabloEmilio

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 28, 2024
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Kurį geriau naudoti "Android" ar "iOS"?
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
linux branduolys abiejose versijose
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
"ICloud" turi puikų šifravimą
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
bet manau, kad "Huawei" yra labiau užtikrintas

jie neturi "Google" paslaugų

didesnis saugumas
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Šiuo metu man patinka mullvad kaip VPN (man šiek tiek nusibodo, kad jis krenta, todėl galiu pakeisti).

Geros pranešimų siuntimo paslaugos yra Session, signal ir aš asmeniškai naudoju XMPP.. (galėčiau būti pavargęs nuo Telegram po to, kai generalinis direktorius buvo suimtas).

Naudočiau XMR piniginę, o ne bet kokią BTC piniginę
 

SimpleX

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tai didžiulė ir labai sudėtinga tema. Apie ją galėčiau parašyti knygą, bet neturiu laiko. Trumpai tariant - jei zo nežinote, kas yra IMSI ir IMEI ir kaip juos paslėpti, ir jei nežinote, kas yra tylusis pingas, geriau apskritai venkite telefonų. Bendravimui naudokite apsaugotą linux kompiuterį.
Jei norite saugių telefonų, būkite pasiruošę skirti laiko mokymuisi, tinkamų telefonų pardavėjų paieškai ir daug pinigų. Niekada nenaudokite komercinių iš apvalkalo telefonų.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@SimpleX ar tu perskaitei pranešimą? vaikinui reikia informacijos apie apsaugotą telefoną ne tai, kad tu neturi laiko atsakyti broliui.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
naudoti telefoną
naudokite bet kurio operatoriaus sim kortelę, registruotą atsitiktiniams duomenims. jei jums tikrai reikia, gal galiu ką nors suteikti ;) viskas priklauso nuo to, ką jūs darote. vieną tamsiąją sim kortelę naudokite tik SMS žinutėms, o antrąją - netikriems duomenims, nesusiekite savo tamsiojo telefono su jumis asmeniškai jokiais šaltiniais (paštu, socialiniais tinklais, draugais, šeima). naudokite vpn per tor ryšį. neskambinkite, neatsakykite, niekada. laikykite numerį paslaptyje, įjunkite neprisijungusį režimą, kai nenaudojate telefono. pabandykite nustatyti visą savo tamsią veiklą, kad ji būtų iš atnaujintos Tails OS su telefono duomenimis. niekada nenaudokite KYC tamsiems pinigams prieš plaunant. geriausia COLD anoniminė piniginė, kurią galite rasti electrum. klauskite, klauskite ir dar kartą klauskite, jei nesate tikri, ką daryti.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
JEIGU apskritai turite naudoti telefoną OS pakeitimas grafeno OS (veikia, manau, tik pikseliuose) yra gera pradžia. Man sakė, kad būtų įdomu pasidomėti Purism Librem 5. Daryti verslą rinkoje, nors, uodegos os arba whonix tik. Naudoti telefoną apskritai nėra gera idėja, bet jei turite bendrauti, naudokite ką nors panašaus į sesiją, pageidautina ne savo asmeniniame telefone. O jei kur nors vykstate sudaryti kokio nors sandorio už savo teritorijos ribų, palikite šį daiktą namuose. Kiekvienas turi savo būdus, kaip tai daryti, bet jei esate toks kaip aš ir paranojiškas tik dėl to, kad palieku savo buvimo vietos nustatymo, kameros, mikrofono ir kt. funkciją visada išjungtą ir įjungiu duomenis ir leidimus programėlei ar kt. tik tada, kai tuo metu ja naudojuosi.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Blackberry telefonai 🤳 be abejonės
 

Lakalatis88

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
5 $ iš Kinijos, 2G yra geriausias
BG4Axg7rcO
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
imo. tai yra gera medžiaga, kurią reikia turėti +, žinoma, pora naudotų manekeniškų telefonų su eSIM.

SLU86QmjpO
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Kali linux telefonas atrodo saldžiai. Įdomu, kaip jį galima naudoti kaip telefoną
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Nebandžiau tiksliai, kad vienas aukščiau, bet girdėjau daug gerų nuomonių, ir apžvalgos atrodo patvirtinant yra padorus prietaisas :)
Personaly pirmenybę labiau tvirtas stiliaus telefonai, pavyzdžiui, CAT, Cubot ar Dodgee man turi būti turėti pareigą ir idiotas įrodymas iš pradžių ;)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Nuostabus ačiū, kad dalijatės!
 
Top