aš ieškojau čia, bet padėkite man molinio santykio reakcija p2np geležis

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Naudojau čia esančią paieškos sistemą, bet negaliu rasti, ką supratau, yra 1 mol p2np 3 mol geležies
taigi ketinu redukuoti 1 mol p2np 163 gr, taigi man reikia 165 gr geležies ir šiek tiek fecl katalizatoriaus.

bet tada radau štai ką:

Jei fenil-2-nitropropenas redukuojamas geležies milteliais rūgščioje terpėje (pvz., acto rūgštyje arba vandeninėje druskos rūgštyje), nitroalkenas redukuojamas iki oksimo, kurį rūgštis hidrolizuoja į norimą fenil-2-propanoną.
Fenil-2-nitropropenas (10 g, 61 mmol) buvo ištirpintas 75 ml HOAc ir lėtai lašinamas į refliuksuojančią Fe miltelių (32 g, 0,57 mol) suspensiją 140 ml HOAc.

Taigi 1 mol p2np reikia pridėti 500 g geležies?

aš tik pradedu naudoti hcl 30 ir ištirpinu p2np pakankamai ledukų tirpale ir pridedu 170 g geležies su hcl 30 %.

aš neturėjau didelio išeigos, bandžiau ilgesnį laiką refliukso ir šio žmogaus rekomenduojamą 1,5 valandos.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
wholy shit is started steam distil, I did not see any yello oil.... so I swaped catching flask and added some toluene to the flask. water is clear and tolueen is yellow. water is neutral (ph) what could this shit be not enough iron powder ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
antroji kolba 5mm sluoksnio butelis 500ml ir visi smalll geltonos spalvos aliejus nykštukas vandenyje ir keletas ant dugno, mažos partijos aš niekada nemačiau tai eina laikas reakcijos iki kai skale eina iki ? tai nėra skamba logika
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
antroji kolba 5mm sluoksnio butelis 500ml ir visi smalll geltonos spalvos aliejus nykštukas vandenyje ir keletas ant dugno, mažos partijos aš niekada nemačiau tai eina laikas reakcijos iki kai skale eina iki ? tai nėra skamba logika
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
aš manau, kad aš nesu logika, todėl viskas gerai 3 kolba apsikeitimo ir jos beveik 50/50 sluoksnyje keista, kaip ir man taika
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
btw išeiga prieš vakuumavimą, distiliuota garais ir dar neišplauta virimo kolba.
taigi turėjau 120 ml rausvos spalvos p2p.
dabar baigiau distiliuoti formamidą, o raudonos spalvos p2p turiu tik nuotrauką, spėju, kad apie 100 ml
 

Attachments

  • Z6pzIqQ0EA.jpg
    Z6pzIqQ0EA.jpg
    2.5 MB · Views: 202

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
aš nesu, kad geras @ derlius, bet šis aliejus yra kaip vanduo su verry verry litle kvapas myliu jį. dabar aš tikiuosi, kad prieš tai partija yra naudojama (aš pats) aš užsisakyti Nabh4 kad tai vienintelis būdas eiti geležies netvarka yra šūdas gyvsidabris yra kietas reakcija, bet toksiškumas yra fuck. kitą kartą aš ieškoti b miltelių dalykas
 

Attachments

  • anhOVcdsoJ.jpg
    anhOVcdsoJ.jpg
    2.3 MB · Views: 188

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Kokio pavidalo buvo geležies milteliai, pavyzdžiui, plonai susmulkinti?
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
naudoti rutulinį malūną geležies milteliams 3-4 dienas, kurie gali turėti įtakos
 
Top