Jei šūdas atsitinka. CHEMINIS ALIBIŠKUMAS? kaip tai padaryti?

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
O juk būna visko. Jus kasa, kai perkate cheminių medžiagų pirmtakus, o policija klausia: ką su tuo ketinate daryti?
Neįsivaizduoju, todėl jei taip atsitiktų, manau, kad galite kaip nors išsisukti argumentuodami, kad turite tam tikrą įrenginį, kuriame atliekate eksperimentus, todėl jei parodysite jiems kokį nors dokumentą, patvirtinantį, kad esate patvirtintas asmuo, galintis tai daryti, tai bus beveik neperšaunamas alibi, kodėl perkate šias chemines medžiagas. Noriu, kad būtų pavyzdžių, kaip šie dokumentai atrodo, o tada profesionalas leistų pagaminti šių dokumentų klastotes.
Taigi galėtų būti vertingų klastočių. Kur aš tai gausiu? Žmonės, ar čia yra kas nors, kas galėtų man padėti?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Kontrfliktinis dokumentų vertimas į verslą yra vienas dalykas. Abejoju, ar galite konterfieti valstybinius dokumentus, kurie suteikia teisę turėti kontroliuojamų cheminių medžiagų. Jie patikrintų, ar jie yra teisėti. Jums būtų pateikti kaltinimai dėl papildomo nusikaltimo. Galbūt galėtumėte apsimesti agentu, dirbančiu pagal sutartį su įmone, kuri turi teisėtus dokumentus
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Taip, esu atviras bet kokiam variantui
 
Top