Esu naujokas chemijos srityje :D

ChemistryStudentPL

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Jul 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Esu naujokas chemijoje, neturiu daug patirties gaminant draudžiamas medžiagas, kurias iš jų bus lengviausia sintetinti, noriu gaminti APAAN. Galbūt kas nors gali man padėti nedideliu mastu - 100-200 g, o vėliau su APAAN Į BMK, Galbūt mano mąstymas klaidingas, todėl norėčiau paprašyti patarimo :)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
galbūt ši gija galėtų būti naudinga? tai buvo pirmasis sintaksis, kurį pamačiau ieškodamas APAAN. tačiau jsyk kitoje temoje naudotojas sakė: "Tai labai keista. Man kartas nuo karto pasitaiko toks scenarijus, bet niekada negirdžiu, kad kam nors pavyktų rasti APAAN, tačiau BMK glicidato 5449 galima rasti visur, tad kodėl net reikia tiek daug dėmesio skirti APAAN :D"

jei primygtinai norite naudoti APAAN, šis sintezatorius (1 kg mastelio) atrodo daug žadantis. atrodo, kad anksčiau susietas sintezatorius yra mažesnio mastelio, jei jums to reikia. taip pat čia yra APAAN konvertavimas į BMK, bet jis yra didelio mastelio. tikiuosi, kad vis dar galėčiau padėti ^^;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nežinau, kur esate, bet JAV fenilacetonas iš esmės yra be recepto (benzaldehidas ir MEK)
 
Top