Ar tai tikrai toks faux pas? (AKA, Ar aš esu asilas?)

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Kartą prieš pirkdamas paklausiau pardavėjo, neįvardysiu nei kas, nei kur, kiek pakaitinio (ir stipraus) opioido yra jų gaminamose tabletėse? Jie atsakė kiek įsižeidę: "Kaip jūs galite taip klausti, tai neturi nieko bendra su sandorių sudarymu!" Drįsčiau nesutikti.

Aplinkybės:
Asmuo parduoda keletą tablečių, pavadindamas jas, tarkime, Dilaudid 2mg, Dilaudid 4mg, Dilaudid 8mg presuotomis tabletėmis, tačiau reklamuoja, kad jose nėra dilaudido, o iš tikrųjų yra kitas (labai stiprus) opioidas, kurio neįvardysiu, kad pardavėjų informacija būtų kuo anonimiškesnė, nesvarbu, ar jie būtų šioje lentoje, ar ne.

Ar tai tikrai toks faux pas? Turiu omenyje, po velnių, argi mes visi nenorime išlikti saugūs ir nenužudyti savęs ar savo draugų, kuriems galėtume duoti šių tablečių? Kaip kas nors galėtų žinoti, kiek jų vartoti? Kaip galiu pasitikėti, kad kruopščiai sumaišysite aktyvųjį opioidą ir rišiklį ir žinosite grynojo vaisto ir rišiklio procentinę dalį, kad galėtumėte pasakyti, jog tai yra lygiavertiška (šioje tabletėje yra ####mg/mcg opioido Y, kuris pagal opioidų perskaičiavimo lenteles lygus, pavyzdžiui, 2 mg "Dilaudid").

jei nesukčiaujate ir parduodate skirtingus tablečių pavadinimus, prisistatydami skirtingais vardais, bet vis tiek esate sąžiningi ir nurodote, kas jose yra, tuomet turėtumėte maždaug žinoti, kiek kiekviena tabletė sudaro.... ar tai toks nusikaltimas to klausti?

Ar aš esu asilas?
 

Teko

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Galiu jus pakalbinti apie, mora, etiką, metaetiką. Bet jei norite tik tabletės su alprazolamu, viskas gerai. Jei jis pyksta dėl tokio klausimo, tai todėl, kad žino, jog daro kažką blogo, ir stengiasi išvengti pasakymo, kad jo prekės yra nešvarios. Jei jis parduoda jums kažką, apie ką nesakė, kas tai yra, tai yra sukčiavimas, t. y. kažkas neteisėto, etiškai kalbant, jis įžengia į performatyvų prieštaravimą, parduodamas tai, ko nesakė parduodantis, todėl tai yra amoralu. Iš tikrųjų narkotikų pardavimas nėra blogas, nes jis neįsivelia į prieštaravimą, o visos narkotikų blogybės nuo jo nepriklauso, tai tas pats, kas sakyti, kad turime uždrausti pieštukus, nes jie gali nužudyti, be to, uždraudus narkotikus mafijos gauna nepaprastą pelną, iš kurio gali rizikuoti savo gyvybe, o neturėdami galimybės kreiptis į teismą ar visuomenės saugumą, jie turi primesti savo teisingumą ir, būdami neintelektualūs žmonės, daro tai neteisingai
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Būčiau linkęs sutikti... Šiuo atveju vaikinas iš anksto pasakė, kad tablečių spaudos antspauduose, jei būtų ieškoma, būtų parašyta oksikodonas, tačiau jis sakė, kad joje tikrai NĖRA oksikodono. Tačiau jis nepasakys, kiek joje buvo kito opioido (kuris šiuo atveju buvo gerokai stipresnis)... taigi taip, vis tiek neetiška, jei klausiate manęs. Atrodo, kad vaikinas sukčiauja dabar bet kokiu atveju po to, kai kurį laiką buvo legalus. Tipiška evoliucija. Taigi manau, kad išvengiau dviejų kulkų - mirtinos ir finansinės.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ne, nesakyčiau, kad tai jūs. aš nepirkčiau nieko, apie ką nebuvo teigiama, kad jame yra tas ar kitas teiginys. kas, po velnių, nori pirkti nežinomybę, narkotikų testo reagentas tik tiek, kiek jums reikia. perkant ką nors iš bet ko, reikia įsipareigoti dėl savo įsitikinimo, "tai yra tai, kas, po velnių, yra". gal tai tik man
 
Top