• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Methamphetamine Ieškote birių metalų tiekėjo

Methamphetamine

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Norėčiau, kad vertimas būtų JAV ir JAV, bet esu atviras ir importui. Pirkau 4 svarus už 6 tūkst. dolerių ir tikiuosi kažko tokio diapazono. Esu pasirengęs lankstytis, jei dėl viso kito bus verta. Ieškau ko nors, kas yra patikimas, turi gerą produktą, bendravimą ir gali pateikti pakuotę per mažiau nei savaitę. Lmk, jei tai esi tu
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Turite omenyje D-metą, arba raceminį 6k$?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
JAV tai bus raceminis
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
126
Points
28
Deals
6
Aš turiu 300 svarų rankose Kalifornijoje turėjau problemų su siuntimo sistema, bet dabar ji yra ištaisyta palikite man žinutę adresą, kad atsiųsčiau jums savo nuodėmingą produkto įsipareigojimą
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Deal kaip galiu siųsti savo adresą, ar pgp ok, ar kita
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Galiu padėti su racemic JAV. mano kaina yra šiek tiek didesnė...
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Ar pasisekė?
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Galiu padėti Naujojo Orleano srityje lmk, kaip noriu, kad atsiųsčiau informaciją. Taip pat kainas ir kiek laiko ir t. t.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Tai esu aš, pone. Aš galiu atsiųsti juos jums iš JAV, bet mes gauname po 1850 už vienetą, ir tai nėra BS, kuris yra visur, tai yra tikrasis sandoris, bet jei darytumėte kartais, mes galėtume jį sumažinti iki 6. Aš esu patikimumo įkūnijimas, net kai atrodo, kad niekam kitam nerūpi tokie dalykai. Taip pat galiu padaryti paketą daug greičiau nei per savaitę.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kitas dalykas, kurį galėčiau paminėti, yra tai, kad būčiau labai atsargus bendraudamas su žmonėmis, kurie pateikia jums konkrečius dalykus, kurių neturėtų pateikti, nes teisėsaugos institucijos paprastai tokiu būdu bando sukurti patikimumą, o jie, atrodo, nesupranta, kad tai yra problema. Aš pats esu toje bendroje srityje ir vieninteliai, kurie turėtų 300 svarų ir pasakytų jums, kad jie turi, nebūtų tie, su kuriais norite susitikti. Aš nekenčiu, aš tiesiog skelbiu ypatingą atsargumą būtent ta kryptimi, ypatingą.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ar jums tai pavyko, pone? Nemačiau, kad jis buvo 6 mėnesių senumo. Jei kiltų kokių nors problemų, turėkite mus omenyje. Ačiū
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ne, pone, susisiekiau su jumis, kad sužinočiau, ar jūsų 4 svarų metamfetamino medžioklė buvo sėkminga, jei ne, aš jus aprūpinau. Dabar žinote du legalius šaltinius.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ar jūs nebedirbate rinkoje, ar todėl neturėjau iš jūsų atsakymo. Ar tai ne skaičiavimo trapumas?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Aš vis dar esu čia ir galiu gauti pakuotę paštu per 24 valandas ar myh mažiau, todėl gal turėtumėte pabandyti?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jūs vis dar esate su mumis atrapula?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Žinote, kad niekada nekenkia turėti atsarginę kopiją?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
mes galime siųsti bet kokį kiekį iš mūsų siųskite man pm, jei jus rimtai domina
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Paskutinį kartą žiūrėta gegužės 13 d. Mėgstu geras paslaptis 🤷 apklausime, ar jis:
1. 1. Buvo apiplėštas vieno iš 5 ten esančių bambeklių, bandžiusių jį suvilioti į telegramą / wikr / el. paštą
2. Gavo jį iš vieno iš tikrųjų patikrintų narkotikų prekeivių šioje svetainėje (aš asmeniškai patvirtinau 2 iš jų)
3. Tai buvo kažkoks vaikinukas, turintis šlapią sapną su savo merginos grąžinamais mokesčiais, o jis tiesiog apsipirkinėjo po vitrinas
4. Jo mama pamatė "Tor" savo kompiuteryje ir nustojo leisti jam juo naudotis.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Manau, kad jis nė vieno iš išvardytų dalykų nesugalvojo. Yra panašus pavadinimas internetiniame Amerikos narkotikų operatyvinės grupės šiaurės vakarų regione. Tačiau norėčiau žinoti tikrai, nes manau, kad atpažįstu porą ten esančių pavardžių.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kaip skaičiuoti trapumą? Jei tai tiesa, įtarčiau, kad jis (ji) buvo įviliotas (-a) į vieną iš tų žinučių tarnybų, kuriose policija apsimeta narkotikų prekeiviais. Dėl to buvau susirūpinęs su "Lab Express". Tie 100 8 dolerių kokaino rutuliukai turėjo būti spąstai, bet išvaliau namus, netoliese radau gerą pašto dėžutę ir įkliuvau. RIP lab express. Jūsų kokainas kvepėjo kaip picerijoje, bet tai buvo velniškai geras sandėris.
 
Top