MDA IŠ HELIONO - SCARECROW METODAS

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Ar kas nors žino likusią šio recepto dalį? Tai garsus sintetinis maršrutas, man reikia jo pabaigos, Hofmano pertvarkymo dalies, kurioje TCCA naudojama MDA susidaryti. Ačiū.

Toliau sekite toliau:




100g
Helionalas (100g ~92ml)
Hidroksilamino HCl (36,93 g)
DMSO (500ml)
NaOH (21g)
H2O2 30 % tirpalas (ph 7,5-7.
8)
(600ml)

Heliono masė: 192,21 g/mol
Hidroksilaminas.HCl masė: 69,49 g/mol

Į hidroksilamino HCl (.52mol, 100g) tirpalą DMSO (500ml) buvo įpilta aldehido (.53mol, 36,93g). Po to šis tirpalas buvo kaitinamas 90 minučių 85-90* temperatūroje virš karšto / verdančio vandens intensyviai maišant [įsitikinkite, kad RBF yra atviras viršus]. Nuėmus kaitinimą, tirpalas buvo paliktas stovėti ant maišyklės, kol temperatūra pasiekė ~80*, ir įpilta vandeninio NaOH**, kol buvo pasiektas pH 10 (NaOH tirpalo įpylimas sukelia dūmus ir tirpalo patamsėjimą. Pastebėtas staigus pH pokytis). [neprivaloma: įpilta 6 g sodos bikarbonato kaip pH buferio]. Tada 70*+ temperatūroje per piltuvėlį lašiniu būdu įpilta 500-600 ml neutralizuoto 30 % H2O2, palaikant žemesnę nei 95* temperatūrą ir stebint pH, kad jis būtų 9-10 (jei reikia, įpilkite 10 % NaOH tirpalo). Baigus pridėjimą, reakcija buvo maišoma, kol baigėsi dujų išsiskyrimas ir egzotermija. Gautas šviesiai geltonas tirpalas supilamas į maždaug 50* temperatūros pirekso indą, įdedamas į 0* temperatūros šaldytuvą ir paliekamas pastovėti per naktį. Susidarę kristalai vakuuminiu būdu filtruoti ir nuplauti vandeniu. Išeiga kiekybinė. (Turėtų susidaryti putojantys balti amido kristalai su geltonos spalvos užuominomis, kurios turėtų išnykti plaunant vandeniu).

Mažos išeigos priežastys gali būti hidroksilamino ir DMSO perkaitinimas (bet kas, kas viršija 100*, gali sukelti geltonos spalvos amidų priemaišas ir mažesnę išeigą) ir nepakankamas H2O2 kiekis esant tinkamam pH intervalui.
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
u padarė tai kada nors ?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Aš ne, bet kelios slaptos laboratorijos mano šalyje gamina MDA šiuo sintetiniu būdu
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Kur u radote šią sintezę?
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Brazilijos policijos darbe, kuris pridedamas internete su surinkta laboratorija ir ranka rašyto recepto dalimi, ir kitame forume darkweb. Tai paprastas būdas, kurį MDA gamybai naudoja daugelis slaptų laboratorijų.
 

Unclejoe007

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Jei kas nors bandė tai daryti, praneškite, kaip sekėsi¡¿?!
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
bro aš žinau, kad galėčiau duoti tau ženklą apie tai pridėk mane telegramoje: kharp12
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Jau gavau visą receptą bro, man pavyko
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kur galiu rasti visą receptą? Du šunys man davė apgailėtiną išeigą, niekada neviršijančią 40 %.
Jaučiu, kad redukcinė aminizacija su titano tetroksidu galėtų būti geras bandymas...
Kaip manote?
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kas neutralizuojama 30 % H2O2; kaip galima "neutralizuoti" bazę, kad ji vis tiek elgtųsi kaip bazė?
 
Top