musulmonų nusikalstamumas + islamofobija

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
skelbiu redaguotą savo atsakymo į diskusiją pokalbyje versiją:

Aš net nesu musulmonas, bet mano mama yra iš musulmoniškos šalies (ji katalikė), ir aš kartais ten nuvažiuoju (minėta šalis yra Malaizija, btw). jie yra šalti kaip šūdas. kodėl vienoje šalyje jie būtų šalti, o kitoje šaudytų žmones? tai neturi prasmės. manau, kad jūs tiesiog apibendrinate. Be to, jei jie staiga ima elgtis nepastoviai, vadinasi, jiems daromas spaudimas, pavyzdžiui, rasinė įtampa. tokie žmonės kaip jūs ir yra priežastis, kodėl tai vyksta. net nesiruošiu neigti nusikaltimų statistikos, bet... bent jau pažvelkite į priežastis. liūdna, kad tai vyksta, bet tai nėra VISIŠKAI jų kaltė. pasaulis yra sudėtingas, o priežastys ir pasekmės yra realios.

"mūsų baltieji vaikai niekada anksčiau nevykdė susišaudymų" aš esu amerikietis, kodėl dauguma mūsų mokyklų šaudytojų yra baltieji? čiabuviai amerikiečiai galėtų teigti lygiai tą patį, ką jūs teigiate. tai nereiškia, kad baltieji iš prigimties blogi, tai reiškia, kad tam tikriems baltiesiems asmenims tenka didelis spaudimas ir jie jį išlaisvina smurtiniais būdais. mums reikia juos reabilituoti, o ne atstumti. jūs esate bepročiai, jei manote, kad musulmonų (ar bet kurios kitos mažumos) vadinimas "įsibrovėliais" ką nors išspręs. šis "mes prieš juos" mentalitetas yra absoliučiai blogiausias būdas spręsti problemas!

rasistai mėgsta sakyti: "Bet jų yra daugiau!!! tai reiškia, kad jie yra blogi!"11!1!!!" NE! tai reiškia, kad jie yra NUSIKALTĖLĘ! kai žmonių ekonominė padėtis prasta, jie linkę nusikalsti. nepriklausomai nuo rasės, nusikalstamumo statistika yra didesnė skurdžiose vietovėse! pastebėjote, kad skurdesnės vietovės visada yra "blogos"? sutvarkykite ekonomiką ir sutvarkysite nusikalstamumo lygį. pabandykite padėti šiems "įsibrovėliams" ir pastebėsite skirtumą! atsikratykite šio kvailo "priešo" mentaliteto; jis tik pablogina ir taip nestabilią padėtį. ar kada nors girdėjote terminą "socialinė ir ekonominė problema"?

nesvarbu, kokia grupė vykdo nusikaltimą, turėtume dirbti kartu, kad jį išspręstume, nes galiu jus patikinti, kad vidutinis musulmonas nepalaiko teroristinių aktų ir jų grupės daromų nusikaltimų. jei ką, jiems turi būti gėda ir pikta, nes tokie žmonės kaip jūs apibendrina juos kaip nusikaltėlius ir kvailius. Tikrai neramu, kaip žmonės galvoja, kad grupės diskriminavimas padės jų reikalui. susiskaldymas visada sukelia chaosą, o vienybė - taiką. tai nesunku suvokti. dirbkite kartu, kad tai išspręstumėte, ir pasieksite rezultatų.

suprantu, kad tai prieštaringas klausimas, ir jei kas nors mano, kad klystu, galite mane pataisyti.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Be to, argi dauguma žmonių į mus, narkotikų vartotojus, nežiūri kaip į nešvarius nusikaltėlius? tam tikra prasme mes irgi esame mažumos. argi neturėtume užjausti žmonių, atsidūrusių panašioje situacijoje? argi neturėtume dirbti kartu? kognityvinis disonansas, kuriuo pasižymi kai kurie iš jūsų, yra velniškai stulbinantis. niekada nesuprasiu žmonių, kurie neatitinka "tobulo piliečio" archetipo ir diskriminuoja kitus.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Norėčiau, kad galėtume grįžti atgal ir redaguoti pranešimus po 10 minučių, nes aš galvoju apie šūdą valandų valandas 😿😿 bet dar vienas pranešimas, tada aš nustosiu šūkauti. nenoriu sujaukti savo temos. jei moduliuotojas gali nukopijuoti ir įklijuoti mano paskutinius pranešimus į originalųjį, mylėsiu jus amžinai (palikite viską, kaip yra).

rimtai nesuprantu, kaip narkotikų vartotojai gali būti ksenofobiški. narkotikų ir prekursorių gauname iš viso pasaulio. kitą kartą jūsų narkotikus galėjo pagaminti ar apdoroti kas nors iš grupės, kurios nemėgstate. ar tai nėra veidmainiška? žinau keletą žmonių, kurie sako "o, aš perku tik AMERIKOS prekes", bet narkotikų pasaulyje tai nelabai įmanoma, nes jis nereguliuojamas. žmonės gali meluoti apie tai, kur narkotikai gaminami ir iš kur gaunami prekursoriai. be to, kai kurių cheminių medžiagų vienose šalyse gauti daug lengviau nei kitose. net jei gyventume tobulame pasaulyje, kuriame niekas nemeluotų, esu tikras, kad būtų labai sunku gauti ką nors, kas būtų pagaminta tik vienoje šalyje, pavyzdžiui, amerikoje. net jei tai būtų įmanoma, kaina būtų beprotiška.

pagalvokite, kokie mes, narkotikų vartotojai, esame tarpusavyje susiję. ši svetainė yra nuostabus pavyzdys. galiu sutikti žmogų iš kito pasaulio krašto ir mes galime turėti tuos pačius pomėgius ir rinktis tuos pačius narkotikus. vienintelis mus skiriantis dalykas yra geografija. esame globalizuota bendruomenė. esame vienas kūnas. tai tas pats, kaip ranka nekenčia kojos. visi čia esame naudingi, tad kuo vienas žmogus yra geresnis už kitą? pagalvokite apie mūsų pasaulinę bendruomenę prieš bandydami ko nors nekęsti fr
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Yra įvairių rūšių radikalų. Artimuosiuose Rytuose yra krikščionių ekstremistų. Yra ekstremistiškai nusiteikusių žydų, yra net ekstremistiškai nusiteikusių budistų. Visas separatizmas, kurį matome pasaulyje, yra sąmoningai žiniasklaidos kuriamas. Taip siekiama, kad visi įtarinėtų vieni kitus ir nekreiptų dėmesio į vyriausybę. Tik išjungę žinias galite išsivaduoti iš jų skleidžiamos neapykantos. Aš nustojau žiūrėti žinias ir esu 1000 kartų mažiau nusistatęs ir neapykantos kupinas. Reikalas tas, kad jos meluoja. Daug. Kai jie pagaliau priversti pripažinti, kad melavo. Žala jau padaryta. Svaiginanti antraštė turi 1000 kartų didesnį poveikį nei 1 pastraipos paneigimas paskutiniame puslapyje.
Rugsėjo 11-oji - puikus pavyzdys. Ji privertė milijonus žmonių nekęsti musulmonų ir Artimųjų Rytų gyventojų. Nepriklausomai nuo to, kokiai grožinės literatūros rūšiai pritariate, įvykiai, kurie buvo pavaizduoti žiniasklaidoje, nėra įvykiai, kurie įvyko. Jei Džordžas Bušas (George W. Bush) išeitų į kamerą ir tiesiai šviesiai pasakytų, kad jis, kaip buvęs CŽV vadovas, pasinaudojo savo, kaip buvusio CŽV vadovo, ištekliais, kad suorganizuotų visą šį įvykį, siekdamas užsitikrinti paramą mūsų reikalavimams pasipriešinusioms Artimųjų Rytų šalims sutramdyti, tai net dabar nebūtų svarbu. Nebūtų jokio eterio laiko, nebūtų jokių riaušių. Tiesiogine prasme nieko neįvyktų.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
aš taip pat nežiūriu naujienų. tai nuodai. net palyginti "nešališki" šaltiniai turi paslėptų tikslų, tyčinių ar ne. kol ką nors rašo žmogaus rankos, jų tikrosios mintys prasiskverbia. gal tai skamba šizofreniškai, bet aš atsisakau leisti, kad mano protą programuotų kiti žmonės.

kai kurie žmonės mano, kad dėl to aš nieko nežinau apie pasaulio įvykius. tai visiška netiesa. aš žinau viską, ką man reikia žinoti, t. y. viską, kas svarbiausia, nes jei kas nors iš tiesų svarbu, man nereikia apie tai sužinoti iš naujienų. kas nors man pasakys, o aš pats atliksiu tyrimą, kad įsitikinčiau, jog neperimu tik jų nuomonę. man nereikia žinoti apie politiką, nes sistema vis tiek yra suklastota. buvau abiejose politinio spektro pusėse ir kai pagaliau atsitraukiau, supratau, kad visos pusės yra kvailos kaip šūdas. jos turi pasakojimą, kurį nori įrodyti. vienintelis būdas objektyviai žiūrėti į pasaulį - matyti dalykus ir galvoti apie juos taip, kaip jie ateina.

Naujienos yra skirtos tik žmonėms, kurie nori, kad jų šališkumas būtų patenkintas... ir jas kuria žmonės, kurie nori tik sėti susiskaldymą ir chaosą. naujienas kuria turtingi karo kurstytojai idiotams.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tai, apie ką kalba "Breaking Bad", yra laiminga chemija ir labai pažangios procedūros, kurių reikia laikytis norint gauti puikų galutinį produktą. BBeždžionė nėra apie taikomą magiją prakeiksmų maldomis. Religija yra kaip alchemija. Ji yra apgailėtina istorinė našta, kuriai reikia priešintis. Krikščionybė yra mažiausia našta. Kuri kita religija gimdo teroristinius masinius žudikus, prievartautojus, asocialius degeneratus? Girdėjote apie tas krikščionių ar budistų gaujas, siaubiančias musulmonų šalis? Apie problemas, susijusias su imigrantais=darbininkais tailandiečiais, kinais, korėjiečiais, japonais? Žinote apie krikščionių ar budistų kraštus, kuriuose su moterimis elgiamasi mažiau laisvai ir pagarbiai? Kurie baudžia ir žudo gėjus? Jūs žinote tas Europos šalis, kurios leido netikintiems žmonėms įsikurti ir integruotis, o dabar jas niokoja žemo lygio godūs imigrantai. Islamas niekada nebuvo tikroji hipių judėjimo dalis. RELIGIJA YRA NETIKRA. Šalies vertę lengva elementariai išmatuoti pagal jos vidutinį IQ ir jos produkciją. Singapūro tėvo reikėtų klausytis apie imigraciją ir integraciją. jis labai gailisi, kad priėmė vieną konkrečią religinę grupę, kuri dabar yra tarsi užkietėjęs auglys šalyje. Galbūt musulmonai dažniausiai elgiasi gerai ir t. t., bet skaičiai nemeluoja: kuo daugiau musulmonų, tuo labiau "musulmoniška" šalis. Pasidarykite pageidavimą apie savo etnoso favoritus savo svajonių visuomenėje...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Atrodo, kad kiekvienoje grupėje yra radikalų, kurie pernelyg toli nueina, jie mano, kad žino kelią, ir padarys viską, ko reikia, kad prastumtų savo reikalą. Radikalai yra problema, o ne jų religija ar tautybė.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Sutinku, jei pati grupė atlieka darbą už priimtinus idealus ir su gerais rezultatais. Religinės grupės visiškai neatitinka šių reikalavimų, todėl esu prieš jas nusistatęs. Kaip nemėgstu kvailų ir žiaurių bei narkomanų kultūrų.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Iš tikrųjų aš 8 metus buvau musulmonas. Susituokiau sn indonezietis. Ėjau į hadžą ir umroh. Išmokau skaityti arabiškai ir galiu garsiai perskaityti Koraną. Nuo skyrybų nebepraktikuoju ir nesugebėjau iš tiesų tapti tikru tikinčiuoju, todėl ir išsiskyriau. tačiau daugiau nei 8 metus nuoširdžiai stengiausi. musulmonai Indonezijoje dažniausiai yra labai atlaidūs. yra ir kitų religijų bei vyriausybė. Kai buvau Saudo Arabijoje, mačiau, kad yra didelis skirtumas.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Mano logika tikriausiai nesubalansuota....
Religija man nesvarbi. Aš ją laikau konstrukto pirkti tuos, kurie yra valdžioje, kad galėtų kontroliuoti. jai tai buvo gyvybė arba mirtis. jai būtų neįmanoma už manęs ištekėti, jei aš nebūčiau musulmonas. todėl, kad patenkinčiau jos reikalavimus, doest tikrai nieko nekainuoja, tik dalį savo laiko, atliekant jų rutiną. taip pat aš ištyriau kelias religijas, kad sužinočiau, ar galėčiau užsikrėsti, nes jos apskritai atrodo laimingesnės. mano mąstyme buvo keletas trūkumų, bet ji buvo geriausia verslo partnerė, kokią kada nors turėjau. mes gerai dirbome kartu. Neįsivaizdavau, kad neįsimylėsiu. Neįsivaizdavau, kad religija ir toliau palaipsniui tikėsis iš manęs daugiau. ir nesuvokiau, kaip ją skaudins, kai išeisiu su tuo, kad nesu priartėjęs prie Alacho, bet toliau praktikuoti tampa nepakeliama.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Visas nuotykis buvo vertas to. Išėjau su puikia kito skyriaus pradžia, nespėjome gerokai pasistūmėti į priekį. Turėjau galimybę pamatyti kai kuriuos dalykus, kuriuos gali pamatyti tik musulmonai. pavyzdžiui, hadžą 2019 m. Tai buvo patirtis. Aš beveik miriau.
Ir. 90 proc. mūsų santuokos buvau švarus. Sutikau ją ką tik išėjusią iš sąnario po to, kai padariau 7 metus n 10. Islamas tikrai gerai įskiepijo discipliną. ko man reikėjo.
Apskritai vertinčiau ją 9 balais iš 10.
Turiu omenyje, jei šiame gyvenime nesame tam, kad iš tikrųjų gyventume, tai kam mes čia esame?
 
Top