Mano avataras

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
High as fuck, buvo liepta pabandyti ir būti aktyviam forume, ir šiek tiek paranojos dėl to, ką žmonės gali apie tai galvoti, mesti į gerąją pusę privertė mane parašyti šį pranešimą!

Buvau storas vaikas, mano narkotikas buvo cukrus. Vieną dieną į mūsų klasę atėjo D.A.R.E. pareigūnas. Jis išdalijo mums lipdukus su tuo saldžiu logotipu, parengė su mumis vieną ar du darbo lapus, o tada parodė narkotikų.

Iki tos dienos niekada nebuvau pagalvojęs apie "narkotikų" vartojimą. Tačiau nuo tos dienos mano smalsumas pražydo į nuostabų narkotikų medį.

Turiu padėkoti D.A.R.E. už tai, kad šiandien esu čia, šioje svetainėje, ir norėjau išreikšti padėką per savo avatarą.

Ačiū D.A.R.E. už tai, kad išmoko storus vaikus, jog yra ir kitokių narkotikų! 💊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
tai taip tikra, aš tiesiogine prasme įnikau į narkotikus, nes, kai buvau labai mažas, tėtis man pasakojo apie savo narkotikų vartojimą ir apie tai, kaip aš NIEKADA neturėčiau vartoti narkotikų, bet, kadangi buvau atsilikęs vaikas, viskas, ką iš jo supratau, buvo "jei pavartoji rūgšties, gali matyti gražias spalvas", ir nuo tada buvau tvirtai apsisprendęs vartoti narkotikus. tačiau gavau progą tik mokydamasis vidurinėje mokykloje

vidurinėje mokykloje pradėjau rūkyti cigaretes, norėdamas atrodyti kietas, bet vidurinėje mokykloje nustojau, nes nenorėjau susirgti plaučių vėžiu + pradėjau vartoti stimuliatorius ir rūkyti žolę, kurie yra daug geresni.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
lol jūs išvengėte tabako žvėries, deja, man piktžolė ir tabakas yra pernelyg velniškai geri kartu.

Vaikai yra keistoki, įžvalgūs kaip šūdas, bet taip pat didžiąją laiko dalį elgiasi visiškai atsilikusiai

Iki tol gyvenime buvau daugybę kartų girdėjęs mantrą "nevartok narkotikų". D.A.R.E. buvo tas pirmas kartas, kai "pamačiau" savo kažkada artimus draugus, ir tai, kaip mums buvo paaiškinta, mažą storą mane labai suglumino: "Narkotikai yra puikūs ir nuostabūs, BET jie padaro tave tinginiu asilu! nedaryk jų! O dabar štai kiek laiko gali tikėtis, kad truks rūgšties kelionė (jei netyčia gausi dozę)".

Internetas atvėrė daugybę durų, TOR atveria dar daugiau, įsigykite narkotikų!! ;)
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
taip, narkotikų aiškinimas vaikams yra siaubingas. sakydami jiems "negerkite narkotikų, vaikai", tik skatinate jų smalsumą. paaiškinkite apie narkotikus, paaiškinkite jų poveikį, leiskite jiems patiems priimti sprendimą. liepdami jiems daryti vienokį ar kitokį poveikį. informacija ir žalos mažinimas yra svarbūs ir veiksmingesni nei tiesiog liepimas nevartoti narkotikų

ir sutinku, internetas yra stebuklinga vieta, kur viskas įmanoma. ;)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Jūs abu esate pavyzdys, kai būdami rizikos grupės paaugliai ir mokykloje gaudami daugiau informacijos apie narkotikų poveikį, labiau domitės narkotikų vartojimu. Na, aš tada irgi buvau šiek tiek rizikos grupėje, bet manau, kad plačiai. 1, nelabai norėjau vartoti narkotikus dėl akivaizdžių trūkumų, o bausmė mane labiausiai atbaidė. 2. Man labiau rūpėjo praturtėti (be to, kad mane išmokytų pasaulio ir ištvermės) ir tada daryti viską, ką noriu, o būti narkotikų prekeiviu buvo labai įdomus darbas ir gauti savo chemines mergaites. 3. Egzistuoja didelė narkotikųproblema, kurioje labai daug blogų žmonių, darančių piktus nusikaltimus dėl verslo ar priklausomybės. 4... Jūs turite legalizuoti, kad gautumėte mokytis daug informacijos apie narkotikų poveikį. bet daryti daug narkotikų jauname amžiuje nėra geriausias pasirinkimas augant prisidėti. Dauguma narkomanų yra žemaūgiai, brangiai mokantys už gatvės šlamštą. Jei jie atvirai pasakoja apie kietųjų narkotikų vartojimą - daugumos akyse jie nudeginami ir laikomi nusikaltėliais. Narkotikai jų elgesį padaro gana negailestingą taip jie važiuoja dėl ego jausmo ir jus apgaudinėja. Tie dominuojantys niekšai sukuria narkotikų socialinio karo sceną ir atbaido normalius žmones. Štai kodėl žmonija ne evcen geriausiose šalyse yra pasiruošusi tikrajai laisvei🗽libertarizmas transhumanizmui🚀
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Sutinku, kad buvo "apvertimo taškas": "narkotikai yra blogai? mm'kay?" - aš jais tikiu "narkotikai padaro tave siaubingu žmogumi" - aš - "oi, tada geriau laikysiuosi atokiau" - aš einu ir darau karjerą, bandau ją daryti, nes vis labiau tampu visuomenės tranu. Šiame gyvenimo etape pagaliau suabejojama mantra "narkotikai yra blogai": "ar jie tikrai TOKIE blogi?" Manau, kad atsakymas - ne, "šūdo plaktuko" teorija, kai tiesiog visiems sakoma, kad tai blogis ir apie tai nereikėtų kalbėti, tik dar labiau skatina smalsumą.
nepakankamai kalbama
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Laikas keisti, Šis naujas dirbau su Gemini ir tiesiog per didelis, kad nenaudoti, todėl dėl įrašo: mano profilio nuotrauka anksčiau buvo D.A.R.E. logotipas, bet ne daugiau..
 
Top