MANO PASKUTINIS PRANEŠIMAS!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Štai mano paskutinis pranešimas man toks liūdnas, bet negaliu toleruoti tam tikro elgesio, kai vienintelis mano tikslas yra dalytis ir padėti.

Daugiau nieko neskelbsiu ir niekam nepadėsiu PM ar kitu būdu, kurį pasiekėte elgdamiesi taip altruistiškai su žmonėmis, neturinčiais jokio ekonominio ar asmeninio intereso, tik paskatinimą dalytis patirtimi. Galėtų būti galima situacija, kurią turėtų apsvarstyti forumo administratoriai, kad pabandytų išvengti ateities, jei mano, kad tai tikslinga. Bet kokiu atveju jūs gyvensite be manęs nesijaudinkite viskas bus gerai.
Sėkmės ir ačiū.

Priežastys ir šios informacijos fonas, jei domina:

 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Nebūkite toks btcboss, jūsų pranešimai yra puikūs ir vertinami daugybės naudotojų.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Gaila, kad jie išvyksta, nes prarandame labai svarbų forumo narį. Dėkojame už sintezę ir pagalbą. Jūsų postai visada man asmeniškai padėdavo ir dirbdavo.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
btcboss2022

Ačiū už visus jus nuostabų postą. Manau, kad daugybė žmonių pasinaudojo visa išmintimi, kurią įnešėte į šį forumą. Liūdna girdėti, kad tu išeini. Saugios kelionės. Džiaukis.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Neateinu čia kaip pasakyti, kad esi geriausias, ar lipti tau į užpakalį, bet manau, kad yra daug žmonių, kuriems naudinga, kad dalijiesi informacija apie šiuos dalykus. Perskaičiau jūsų nuorodą. Nesuprantu, kodėl žmonės turėtų pykti ant gerai niekam per se už tai, kad patys neatlieka sintezės. Kam rūpi, ar informacija, kuria dalijamasi, yra teisinga, ar jie supranta reakcijos mechanizmus ir galbūt gali toliau padėti kam nors atlikti sintezę, pateikdami kompetentingų įžvalgų apie ją.

Kalbant apie tai, kad baigėte vidurinę mokyklą... Geriausi žmonės, kuriuos pažįstu ir kuriuos laikau tikrais draugais, daug metų kentėjo dėl mokyklos. Tai apima ir mane. Dauguma jų taip ir nebaigė vidurinės mokyklos, ir man tai nė kiek nerūpėjo. Jei kas nors tau sako, kad esi kvailas vien todėl, kad neturi šūdino diplomo, jie yra kvailiai. Jie kompensuoja savo nuobodų gyvenimą turėdami šį tą vienintelio, kad pabandytų atrodyti įdomesni už kitus.

Mes visi kasdien mokomės naujų dalykų, o iš savo asmeninės patirties? Mokykloje niekada nesimokiau nė velnio. Iš esmės viską, ką žinau, turėjau išmokti pats. Taip, žinau, skamba kvailai, ar ne? Kodėl mes švaistome daugybę savo gyvenimo metų būdami įkalinti šiame vaikų darželio kalėjime ir negalėdami nieko pasakyti, užuot siekę savo tikrųjų interesų. Tai taip pat kvaila, kaip ir pats karas su narkotikais.

Tai priklauso nuo jūsų, bet manau, kad mums visiems bus geriau, jei padėsime vieni kitiems. Tai apima tave ir visus kitus, kurie dalijasi savo patirtimi ir informacija apie šiuos dalykus. Žmonės, kurie ateina čia tik tam, kad gautų instrukcinę šio dalyko kulinarinę knygą su tiksliais matavimais apie viską, ką jie daro, yra idiotai. Mes neturime jų filtruoti. Neturime virsti panomis reddit moderatorėmis ir uždrausti kiekvieną iš jų. Tiesiog duokite jiems laiko. Jie patys supras, kad nesugeba to daryti, iššvaistys krūvą pinigų stikliniams indams vien tam, kad juos išmestų.

Visiems, kurie tokie yra. Būkite sezono pabaigos didvyriu ir atiduokite stiklinius indus kam nors, kas juos iš tikrųjų naudos. Ačiū!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Po daugybės prašymų (už kuriuos esu labai dėkingas) ir šalta galva pagalvojęs, nusprendžiau vėl skelbti viešai.
Tiesą sakant, praktiškai tą patį dariau privačiai, tačiau manau, kad būtų neteisinga, jei paskelbęs tam tikrus procesus neatsakyčiau į dėl jų kilusias abejones.
Taip pat nusprendžiau nekreipti dėmesio į galimus neigiamus komentarus ir nesąmones.
Stengsiuosi po truputį atsakyti į neišspręstus klausimus, kurie buvo iškelti per šį laikotarpį.

Taigi grįžau, labai jums visiems ačiū!
 
Top