Nano RP/I redukuoti pseudoefidrino?

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kol nepavyks gauti kokių nors pirmtakų, apie p2p man negali būti nė kalbos. Taigi noriu išbandyti nedidelio masto reduciotn per RP/I ir radau kolegos, vardu Curbshot, rašinį. Yra sąžiningai daugiau žmonių prieš minėtąjį rašyti ir pagrindinė priežastis yra ta, kad šiandieninės tabletės yra daug sunkiau išvalyti nei tie, su kuriais jis dirbo, kai jis parašė jį. Esu įsitikinęs, kad išvaliau savo pseudomedžiagą iki laboratorinio lygio, ir man įdomu sužinoti, ar kas nors yra susipažinęs su šiuo metodu ir (arba) turi patirties, o jei taip, ar turite kokių nors patarimų?
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Šis sintezės metodas kažkada mane traukė, tačiau niekada jo neatlikau. Po viso pragaro, kurį išgyvenome, kad tinkamai išvalytume tabletes tokio tipo reakcijoms, nusprendžiau, kad man būtų naudingiau remtis metodais, kurie yra kur kas labiau pripažįstami kitų, o taip pat turi daugiau palaikymo anksčiau užduodamų klausimų ir atsakymų, kuriuos pateikė tie, kurie padarė klaidų arba kuriems reikėjo papildomų paaiškinimų dėl tam tikrų dalykų, pavidalu. Perskaičiau daug komentarų dėl H2O2 naudojimo reakcijai pradėti, ir visi jie buvo neigiami. Curbshoto metodu taip pat nesistengiama nustatyti reakcijos temperatūros. Šiame metode yra per daug kintamųjų, kad būtų galima būti tikram, jog jis veiks tinkamai. Nors iš jo galite gauti tam tikrą įrangą, galiausiai esu tikras, kad įdėję tik šiek tiek daugiau pastangų galite padidinti išeigą ir kokybę naudodami kitą metodą.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Fosforo / jodo rūgštis yra metodas, o kas-huis-names parašyti yra "Tek", kodėl neperskaitote dar 5 rp/I teks? Atrasite, kokios dalys yra svarbios, o kokie aspektai mažiau svarbūs.
 
Top