Reikia pagalbos bk-mdma rūgštinimas

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Aš iki galo laikiausi santraukos. Iš bk MDMA acidozės. Kai kuriose forumo genų nuotraukose jų bazė yra viršuje, o aš apačioje, mano bazė labai aiški. Kai rūgštingumas hcl ir bazė nesusimaišo.
Impossible de prendre le pH de lors de l'ajout du HCL avant hCL ph 8
Prekursoriaus problema? Ar dar kas nors? Ačiū už pagalbą
 

Attachments

  • 0LeGAxPCwm.jpeg
    0LeGAxPCwm.jpeg
    2.9 MB · Views: 36
  • XGZTKbfkPa.jpeg
    XGZTKbfkPa.jpeg
    4.1 MB · Views: 24
  • mEdHJ6fN5D.jpeg
    mEdHJ6fN5D.jpeg
    3.7 MB · Views: 27

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Sveiki, su kokia problema susidūrėte? Galite pasikalbėti su manimi privačiai, pasistengsiu jums padėti, mano bazė yra žemiau, nes ji buvo pagaminta dcm, tačiau vėlesnės masės ekstrakcijos buvo atliekamos toluenu, todėl tirpiklis su ekstrahuotu produktu pakyla į aukščiau esantį sluoksnį. Dėl šios priežasties laisvoji bazė iš pradžių yra apačioje, o paskui - viršuje.
Norint sumaišyti hcl ir laisvąją bazę, reikia gerai sumaišyti hcl ir laisvąją bazę magnetiniu maišymu arba bet kokiu kitu būdu, bet norint gerai sumaišyti, reikia, kad laisvoji bazė visiškai judėtų.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Jei į bazę įbersite tik hcl, jis nesusimaišys, jis bus nesimaišantis, reikia nuolatinio sukamojo judesio, kad hcl susimaišytų ir paveiktų visą laisvą bazę, kad susidarytų milteliai, tai užtruks kelias minutes, kol milteliai pradės rodytis jūsų bazilike, atidžiai patikrinkite, kad nesumažintumėte ph mažiau nei 5, teisingas ph yra ph5
 
Top