P2P(103-79-7) siūlo

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Neseniai pasirodė keletas pasiūlymų iš Kinijos tiekėjų, tiesiogiai parduodančių P2P(103-79-7), man jie pasirodė įdomūs, nes, kiek pamenu, CAS Kinijoje buvo uždraustas jau seniai iš tikrųjų dėl šios priežasties buvo sukurti visi nauji prekursoriai.

Susisiekiau su jais ir sutapo, kad, kaip ir įsivaizdavau, visų jų atsargos baigėsi, kai jų pasiūlymai buvo praktiškai nauji, tačiau greitai buvo pasiūlyta prekursorių alternatyva(5449,5413....)

Mano nuomone(praktiškai tikra), jie naudoja neegzistuojančius P2P pasiūlymus kaip pretenziją pritraukti klientus, kad pasiūlytų jiems prekursorius vietoj siūlomo produkto, tai senas pardavimo metodas.
Manau, kad neturėtumėte gaišti laiko klausinėdami apie P2P tiems tiekėjams, nes aš dar kartą patvirtino mano šaltiniai, kad 103-79-7 yra uždraustas Kinijoje ir taip, tikriausiai kai kurie tiekėjai rizikuoja ir parduoda uždraustą CAS, bet tokiu atveju tiekėjai yra pripažinti gamintojai ir neįmanoma, kad jie gamina ir parduoda uždraustą CAS, Kinijoje yra rimtų pasekmių už tai ir jų prekursorių verslas yra pakankamai didelis, kad jam pakenktų uždrausto produkto pardavimas.

Bet kokiu atveju tai tik mano nuomonė ir galiu klysti, tiesiog noriu sutaupyti laiko kitiems naudotojams.
jei kam nors pavyks nusipirkti P2P tiesiogiai iš šių tiekėjų Kinijoje, prašom tai paskelbti, nes būtų mažų mažiausiai smalsu.
Ačiū.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
I,manau, kad kai kurie.. Bro!!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@btcboss2022 Aš taip pat buvau susisiekęs su jais dėl to, kai gavau tą patį atsakymą, kad jo nėra sandėlyje ir kad jie pašalins nurodytą produktą...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Su Kinijos tiekėjais dirbu daugiau nei 15 metų. Niekada nesu susidūręs su draudžiamomis pozicijomis, parduodamomis iš įprastų pardavėjų.
Visi abejotini pasiūlymai dažniausiai yra sukčiavimas.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ar efedrinas dabar yra draudžiamas produktas Kinijoje? Indijoje?
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Efedrinas grynu pavidalu uždraustas visose šalyse, ratifikavusiose JT konvenciją dėl narkotikų. Tačiau kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Indijoje ir Bangladeše, galima įsigyti vaistų, kurių sudėtyje yra efedrino. Tokie šaltiniai netinka didelio masto sintezei, tačiau mažiems kiekiams visiškai įmanoma naudoti. Metamfetamino efedrino gamybai pranašumą suteikia D-izomeras.
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ar galėtumėte parašyti man Pm ir nukreipti tinkama linkme?
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Norėjau sužinoti, ar yra pardavėjų, kur galėčiau tiesiog nusipirkti gryno efedrino / pseudoefedrino, jodo ir raudonojo fosforo. Vietoj to, kad valyčiau tabletes ir krapštyčiau degtukų dėžutes.

P2P maršrutas palyginus yra gana daug darbo, be to, dar tektų izoliuoti dekstro.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kai kurių vaistų, kurių sudėtyje yra efedrino, galima įsigyti ir Kinijoje. Parduodami nemokamai, be recepto.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Kur, ir kaip tai pateikti mums nepakėlus antakių?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Žinoma, jie yra Galiu atsiųsti jums CAS sąrašą ir pabandyti juos nusipirkti Kinijoje, ir pamatysite.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dar vienas netikras pasiūlymas:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-phenyl-2-propanone-phenylacetone-p2p-cas-103-79-7.2326/
 

Akashic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 19, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
yep got the same awhile back, ol' bait and switch
 
Top