P2P - Amfetaminas ?

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Koks geriausias būdas gaminti amfetaminą iš p2p?
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
P2NP man sunkiau pagaminti. benzeldahidas yra tikras vargas, aš neturiu nė vienos perspektyvios sintezės. o natrio nitrato nitroehanui neįmanoma gauti norvegijoje. jei turite alternatyvių būdų, kaip juos gauti, kurių aš nesvarstiau, labai norėčiau pagalbos.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Na, benzaldehidą galite pasigaminti iš benzilo alkoholio, čia, forume, yra sintezės aprašymas. Natrio nitritą galima pasigaminti reaguojant su natrio nitratu (jo paprastai galima įsigyti kaip kepimo reikmenų), siera ir natrio hidroksidu arba su medžio anglimi, veikiant karščiui. Sintezės vaizdo įrašų rasite youtube:
Tačiau norėčiau išgirsti, kokią reakciją naudojate P2P gamybai, kuri yra lengvesnė nei P2NP gamyba?
Kitaip P2NP parduoda tiekėjai čia, forume.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Toliau pateiksiu trumpą sąrašą, kodėl p2p lengva padaryti. (jei norite išsamiai, mielai parengsiu dokumentą apie bendrą sintezę iš parduotuvės prekių ir prekių ženklų, kurie naudojami gatavai P2P)
Ir taip, kažkoks vyrukas iš čia pasakė, kad gali be problemų siųsti į norvegiją, bet tai yra apgaulė. jei norėčiau importuoti P2NP, pirmiausia galėčiau tiesiog importuoti amfetaminą. tokia pati rizika ir tokia pat kvailystė. P2NP nėra legalus, o kiekvienas ES muitinės agentas ir policija žino, kas tai yra ir kam jis naudojamas. taigi negalima siųsti 100 kg P2NP paštu ir nebūti pagautam. atsisakau patikėti, kad kas nors kada nors tai darė norvegijoje ir nebuvo pasodintas į kalėjimą.


išvardytos visos P2P gamybai reikalingos cheminės medžiagos

1: acto rūgšties anhidridas (lengva, bet "sunku")

Etenoną galima gauti acetono pirolizės metu

CH3-CO-CH3 → CH2=C=O + CH4 /

etenonas ištirpinamas gleicialinėje acto rūgštyje PTFE drožlėse, kad būtų gautas geresnis paviršiaus rezultatas.

2: Dietilo eteris (lengva)

gaminamas iš etanolio ir sieros rūgšties

3: benzilo chloridas - C3H3CH2CI (lengva)

Tolueno chlorinimas mėlynoje šviesoje (NE UV), nes UV turi pakankamai energijos ryšiui nutraukti. specifinis 420-450 nm diapazonas 12-18 W (ne daugiau kaip 3000 šviesų)

4: Magnio drožlės (lengva, turiu jų 2 tonas, jei kam nors šiaurės šalyse reikia, kvieskite), mano projektui reikia tik 1300 kg.

5: Pora jodo kristalų (lengva).


Išskirti iš tinktūros arba nusipirkti iš elementų kolekcijos ir sudaužyti ekraną

6: Amonio chloridas - NH4Cl (Lengva
)

NH3 + HCl → NH4Cl (tai reiškia bazės ir rūgšties neutralizaciją, kai presipitatas yra amonio chloridas)

NH3 galima nusipirkti visose RW arba namelių parduotuvėse, kurios prekiauja kilnojamaisiais tualetais, kaip klozetų valiklio / dezakumuliacinės medžiagos.
hcl - baseinų parduotuvė

7: Distiliuotas vanduo 2 l (lengva
)

dejonizatorius arba osmoso filtras

8: Natrio karbonatas (NaCO3) (iš bet kurios maisto prekių parduotuvės)

9: Natrio chloridas (NaCl) (iš bet kurios maisto prekių parduotuvės)

10: Natrio metalas - (džiovinimui) pažodžiui 100 būdų pasigaminti nuo cheminių iki deginimo ir elektrolizės


Pagaminta iš magnio drožlių, natrio hidroksido, mentolio kristalų ir "aromatinių žiedų" neturinčio mineralinio aliejaus / hipoalerginio kūdikių aliejaus
po to pūdomi pakartotinai fliusuojant 1,4 dioksanu

11: džiovinta Epsomo druska (iš sodininkystės arba maisto priedų parduotuvės)

džiovinta orkaitėje 250 laipsnių Celsijaus temperatūroje 4 valandas

Taip pat rūgštys, metanolis, etanolis ir HCL bei CL2 dujos ir kai kurios kitos cheminės medžiagos, kurių neverta išvardyti, kai visa tai galima įsigyti iš baseinų tiekėjų, kėbulų remonto dirbtuvių ar bendrųjų metalo dirbinių parduotuvių.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Žmogau, juk rimtai negalvoji savo mėgėjiškoje laboratorijoje pasigaminti keteno lempą? Tai tikrai labai pavojinga. Nedarykite to. Žinau, kad Dago laboratorija tai darė viename epizode, bet net jo paties gerbėjai manė, kad jis buvo neapdairus, ir jį kritikavo. Tiesiog nedarykite to.

Be to, jei tai jūsų planas pagaminti 100 kg prekursoriaus... mėgėjiškam nedidelio kiekio projektui: skamba smagiai (išskyrus keteno lempą. Tai mirtis butelyje). Komerciniam naudojimui: ne. Per daug klaidų šaltinių ir per daug darbo. Nemanau, kad šis "pasidaryk pats" metodas yra įmanomas. Pridėkite tai, kad amfetamino gatvės kaina Skandinavijoje yra apie 6 eurus už g...
Bet jei esate tvirtai apsisprendę eiti šiuo tikrai loooongu keliu, užuot suradę vartininką, kuris gautų protingų prekursorių siuntas, prašom nekurti keteno lempų. Acto rūgšties anhidridą galima pasigaminti daug saugesnėmis procedūromis:
Kad ir kaip tai darytumėte, acto anhidridas nėra "lengvas".

Be to, iš tikrųjų manau, kad P2NP nėra nei išvardytas, nei neteisėtas. Prisipažįstu, kad nežinau tikslių Norvegijos įstatymų, bet pažvelgus į ES narkotinių medžiagų pirmtakų (prekursorių) sąrašus, juose yra P2P (paprastai sutrumpintai BMK), bet ne P2NP. Tai mane nustebino, bet esu tikras, kad teisinės replikos importuojant į sąrašą neįtrauktą cheminę medžiagą nėra tokios pačios kaip importuojant į 1 sąrašą įtrauktą narkotinę medžiagą. Norvegijoje ar bet kur kitur.
 
Last edited:

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Keteno lempa iš tiesų yra pavojinga, jei nesuprantate, kodėl ir kas atsitinka cheminėje visumoje, tačiau tinkamai suprojektuota ji nėra pavojinga. ir taip, norvegijoje būti sučiuptam su cheminėmis medžiagomis yra kur kas blogiau nei su narkotikais. norvegijoje bausmė už narkotikų sintetinimą = mažiausiai 13 metų kalėjimo. trumpai paieškokite "Google" ir pamatysite, kokia maža bausmė už narkotikus yra norvegijoje. už 22 000 kg hašišo pagrindinis vaikinas gavo 14 metų kalėjimo. 200 kg kokaino - 11 metų. draugas buvo sučiuptas gabenantis 28 kg gryno amfetamino, jis gavo 6 metus kalėjimo. norvegijoje įstatymas yra atsilikęs. maždaug po 1 kg bet kokios medžiagos bausmė nėra daug didesnė, todėl nuo 1 kg iki 1 kg vadinkime tai 1 bausmės riba, tada nuo 1 kg iki 5 kg - 10-50 kg ir t. t. Papildomas laikas nuo 10 kg iki 100 kg yra minimalus, todėl jei žmogus pirmą kartą nusprendžia tai daryti, gali tai daryti tinkamai.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
bet jei turite gerą acetilchrorido gamybos būdą, galiu atlikti šios procedūros vertinimus. Man nerimą kelia tai, kad kalbame apie dešimtis tonų bazinių cheminių medžiagų, kad tai pagamintume, todėl man reikia būdų, kurie iki minimumo sumažintų cheminių medžiagų poreikį. keteno lempa reiškia, kad galiu pagaminti acto anhidridą - iš vandens ir natrio bikarbonato.
sutinku, jei turėčiau patikimą P2NP tiekėją, tai būtų geriausia. bet bijau, kad rasti šį asmenį bus ner iki neįmanoma. taip pat turiu įtraukti laivybą, kuri suteikia policijai lengvą būdą mane surasti. taigi yra tiek daug problemų, kurias reikia išspręsti, kad importas būtų sėkmingas. aš, pavyzdžiui, nematau jokio galimo būdo, kaip tai padaryti. pirmoji problema yra laivyba ir adresas siuntoms gauti. Antra problema - mokėjimas, policijai lieka per daug įkalčių. taip pat tai reiškia, kad Interpool taip pat gali rasti siuntas. iš esmės kuo daugiau šalių dalyvauja, tuo didesnė tikimybė, kad kas nors sužinos, taip pat kuo daugiau policijos dalyvauja, tuo daugiau išteklių naudojama bylai išspręsti. jei kas nors turi patarimų, kaip išspręsti šią problemą, labai norėčiau sumokėti už šias žinias.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Klausykite, keteno lempai reikia praleisti labai degius acetono garus (ir susidariusius metano garus) per įkaitintą ritę, nepaisant to, kiek apie tai skaitėte internete ir kaip gerai, jūsų manymu, suprantate šį procesą.
Bet koks keteno dujų nuotėkis (galintis įvykti dėl stiklo įtrūkimų, išdžiūvusių ar blogai parinktų jungčių tepalų, blogai suprojektuotos dūmtraukio ventiliacijos ar bet kokio kito nedidelio įrenginio trūkumo) yra visiškai pavojingas gyvybei. Poveikis yra ilgalaikis, todėl pirmąją vieną ar dvi dienas tikriausiai jausitės gerai, o paskui, vos tik pradėsite vaikščioti ar judėti, pradėsite jausti dusulį. Galiausiai teks gultis į ligoninę, o jūsų plaučiai bus negrįžtamai pažeisti intersticiniu būdu, dėl to tapsite neįgalūs visam gyvenimui. Vienintelis perspektyvus gydymas - plaučių transplantacija. Ir tai tik tuo atveju, jei esate veikiami nedidelio nuotėkio. Jei atsitiktų taip, kad lempa sprogtų, per kibirkštį ritėje, nuotėkis būtų didžiulis ir galėtų sukelti greitą, skausmingą mirtį be jokių galimybių išgyventi net gydant ligoninėje.
Štai kodėl net universitetų laboratorijose paprastai neleidžiama atlikti šios procedūros. Niekada nesiimčiau jos atlikti, o jei atlikčiau nustatymus, tikriausiai prarastų nervus, kai ketinčiau perjungti lempos jungiklį. Tai mano dešimt centų, be daugelio kitų.
Ir taip, acetilchloridas gali būti bergždžias ir tikriausiai jį reikia įsigyti, bet taip pat galite rinktis sieros+bromo kelią. Bromas yra pakankamai pavojingas, kad su juo būtų galima kvailioti, jei ieškote pavojaus :).

Ir jūs esate tvirtai apsisprendęs gaminti narkotikus šalyje, kurioje narkotikų gamyba kelia daugiau pavojų ir didesnes bausmes nei paprastas platinimas? Ne todėl, kad nesuprantu noro meistrauti, bet manyje esantis verslininkas maištauja :)
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
kad tik būtų aišku visiems kitiems. nedarykite šios lempos. pritariu

kaip bausmė yra paprasta. pirkti ir importuoti narkotikus perpardavimui = 99,8 % tikimybė būti suimtam. būti protingam ir gaminti pačiam = 95 % tikimybė būti suimtam. aš renkuosi mažiausią riziką ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Rekomenduočiau ieškoti pirmtakų Kinijoje, rasti apleistą pašto dėžutę, kuri nėra akivaizdžiai prie apleisto namo, ir siųsti ją ten be parašo. mano šalis leidžia pridėti pristatymo instrukcijas, todėl einu "palikti pašto dėžutėje". Taip pat galite nusipirkti pašto dėžutę, rasti jai gerą vietą, tada pridėti laišką prie kaimyninio numerio ir išmesti jį naktį prieš tai, kai jis turi būti pristatytas. Stebėkite siuntos sekimą (su VPN ir pan.) ir žinosite, ar ji buvo sustabdyta muitinėje, ar ne. Kai kurių šalių paštas taip pat leidžia lengvai nukreipti paketus, todėl galbūt galėtumėte jį nukreipti, kai jis praeis muitinę, į saugesnę vietą, Jei jis nėra neteisėtas, bet stebimas, jie tiesiog pažymės pradinį pristatymo adresą, o ne vietą, į kurią jį nukreipiate. Jei jis neteisėtas, tada neperadresuočiau į savo vietą, bet nepamirškite, kad iš Kinijos siunčiama velniškai daug pašto siuntų, todėl taip lengva gauti daiktus, teisėtus ar ne.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
nors sutinku, kad nieko nesiųsčiau į savo namus ( įskaitant stiklo gaminius, nebent keistus daiktus, pavyzdžiui, adapterius), tai nėra neįmanoma. Iš tikrųjų tai gana paprasta. Raskite tuščią parduodamą namą ir siųskite jį ten. Siuntinį atsiimkite naktį su kauke. Sekite siuntos sekimą ir atsiimkite ją tą naktį, kai ji atkeliauja.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Nebloga idėja - aš vis tiek būčiau priežastis. Be to, policija gali sukeisti chemines medžiagas vietomis. žinau, kad Norvegijos policija dažnai taip daro, kai randa narkotikų. ir jie taip pat praleidžia daiktus, bet juos stebi. tho kaukės dalis tai išsprendžia, nebent jie turi stebėjimą su personalu. bet kokiu atveju geras patarimas, todėl ačiū. Šis metodas atrodo šiek tiek "nemandagus" arba "dick move" savininkų namuose, tho aš turiu pasakyti, kad perskaitęs tai, galbūt man reikia galvoti šiek tiek daugiau kaip "dick", tai gali padėti man išspręsti kai kuriuos klausimus :D

tiesiog pažymės pradinį pristatymo adresą, o ne tai, kur jį peradresuosite - Tai skamba neteisingai, gali būti, kad taip, bet vis tiek aš norėčiau manyti, kad pristatymo adresas būtų tas, kurį jie pažymėjo, nepriklausomai nuo to, kur jį pakeisite. aš, žinoma, pažvelgsiu į tai.

VPN yra maždaug toks pat naudingas kaip šaltas sudžiūvęs penis. nenaudokite jo. jis tikrai suteikia klaidingą saugumo jausmą, nebent žinote, kaip jį naudoti, arba patikrinkite, ar tas, kurį naudojate, iš tikrųjų slepia pradinį IP arba kokia buvo pradinė komanda. yra daug būdų, kaip galima nukreipti duomenų paketus ragana VPN iš esmės tai daro. šokiruoja kai kurios iš skirtingų VPN paslaugų, kurios to tinkamai nedaro, ir blogiausia, kad jos turi tikrai blogą arba kai kuriais atvejais NĖRA jokio šifravimo, kas iš viso yra.
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Aš taip pat gyvenu labai griežtoje šalyje (griežtesnėje nei Norvegija) ir iš savo patirties žinau, kad siuntimas iš Kinijos naudojant "specialiosios linijos" siuntimo parinktį paprastai nusileidžia gerai. Specialia linija pusė muitinės formalumų atliekama iš anksto, tai reiškia, kad siunta skrenda per muitinę, tikėtina, kad ji vis tiek gaus šunų, bet tai nėra problema.
Jei namas tuščias, o jūs turite ką nors konfiskuoti, policija nesiruošia labai trukdyti savininkų. Ir nauji nuomininkai, turintys įrodymų, kad jie ką tik persikraustė, taip pat nebus trukdomi. Taigi, tai nėra chuliganizmas, tai tiesiog gudrumas.
Taip, "Vpn" daug ko nepasiūlo. Aš naudoju "Tails" ir "Tor".
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Griežtesnė už Norvegiją mano nuoširdžiausia užuojauta :/
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Yep jo gerai, nors, kaip aš tuo naudojuosi (didelės kainos). Didesnė rizika = didesnis atlygis.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
abejoju, kad jis griežtesnis nei ten, kur esu... Gyvenu apie 25 Karenus, kurių dauguma yra pensininkai... nėra tuščių namų, į kuriuos rizikuočiau siųsti. Bet kokių kitų idėjų? Bet kuris iš šaltinių, kuriuos aš turėjau Kinijoje sulčių, nepardavė man jokių ribojamų cheminių medžiagų... kas nors turi kokių nors teisėtų pirmtakų šaltinių, kurie bus siunčiami į šalį, kurioje anksčiau buvo laisvi?
 
Top