Tablečių užpildai?

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Neseniai pats spaudžiau savo greitojo vartojimo tabletes, tai 8 mm tabletės su 35 mg doze kiekvienoje tabletėje, o tai reiškia, kad apytiksliai vienoje tabletėje turiu apie 265 mg, kuriuos turiu pakeisti kokiu nors užpildu, atlikau keletą tyrimų ir iki šiol naudojau laktazę, bet abejoju, ar tai geriausia, nes tabletės lieka konsistencijos, panašesnės į elektrolito tabletes nei į tipišką tabletę, lol.

Atlikau keletą tyrimų ir radau, kad mikrokristalinė celiuliozė tikriausiai yra geras pasirinkimas, bet man tiesiog įdomu, ar kas nors iš čia esančių turi kokių nors pastabų.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Na, atlikau dar keletą tyrimų ir, manau, kad dabar turiu galvoje gana gerą santykį, tablečių svoris bus apie 300 mg, planas toks

15% (45mg) amfetamino
5% (15mg) rišiklio, mano atveju tai bus metilceliuliozė, man to reikia, nes suspaudžiu tabletes mažesniu slėgiu, kad išsaugočiau savo individualius štampus.
80 % (231 mg) užpildo, mano atveju tai greičiausiai bus mikrokristalinė celiuliozė
Tai neapima dangos, nes tikriausiai naudosiu šelaką arba HPMC. arba galiu jas tiesiog nupoliruoti, nes turiu tumblerį, kuris joms turėtų tikti.

Praneškite, ką manote.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
nedidelis atnaujinimas, MCC buvo sunku gauti tokiais kiekiais, kokių man reikėjo, todėl jį pakeičiau sorbitoliu ir krakmolu, atlikau bandymą ir juos suspaudus kartu gaunama padoraus kietumo tabletė, tai derinant su plona šelako danga, tabletės tapo gerai standžios ir dėl dangos ant pirštų nebelieka miltelių likučių, visi, nes aš negaliu sau leisti tinkamą spaudos su užsakymą metalo miršta dabar lmao, Vietoj to im naudojant 3d spausdintos formos tablečių spaudos ir liejimo juos su didelio tempimo epoksidinės dervos, atneša mano išlaidas už nestandartinių formų ir antspaudų žemyn nuo maždaug 120 už die apie 0.53 centų už mirti, Jie yra labiau linkę į gedimų, bet apskritai laisvė kurti pasirinktinius miršta, kai aš noriu naują dizainą yra naudingesnis.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Tikėkimės, kad kai gausiu gerą amfetamino ryšį, galėsiu pagaminti pakankamai, kad galėčiau išdalyti keletą pavyzdžių :) (bet tai bus tik Jungtinė Karalystė -> Jungtinė Karalystė)
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Kokio tipo tabletes norite gaminti? Ar norite, kad jos atrodytų kaip "Adderall" tabletės?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Jau sukūriau keletą antspaudų dizainų ir labiau orientuojuosi į tai, ką paprastai matote XTC, t. y. į pasirinktinius atspaudus ir dizainą, nenorėčiau suklaidinti žmonių su speedu, užmaskuotu kaip Adderall, net jei tai funkciškai tas pats dalykas, ypač todėl, kad naudoju net sulfatą.

bet taip, aš negaliu garantuoti 100 %, nes sunku išbandyti skirtingus izomerus, daugumoje testų metamfetaminas ir visi kiti amfetaminai atrodo beveik identiški, nors aš žinau savo dabartinių šaltinių gamybos liniją, todėl bent jau kol kas galiu užtikrinti, kad tai sulfatas... Na, aš bent jau neturiu chromatografijos įrenginio, todėl esu apribotas reagentais, kad galėčiau išbandyti savo medžiagą.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
bet mano motyvas nėra tolimas, man pačiam diagnozuota ADHD, bet dėl kitų narkotikų vartojimo man buvo uždarytas amfetaminų receptas, todėl dalis priežasties, kodėl aš juos gaminu, yra pigi alternatyva, gal ne tokia saugi, bet galų gale jie abu yra amfetaminai.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Remdamasis produkcija, kurią galėčiau pagaminti, ateityje galėčiau patogiai jas parduoti maždaug po 1 GBP už tabletę, o tai, manau, yra sąžininga, atsižvelgiant į tai, kad imu jas spausti rankiniu būdu ir turiu turėti tam tikrą paskatą rizikuoti.
bet pirmiausia pradėsiu nuo pavyzdžių, kad galėčiau įgyti tam tikrą pasitikėjimą.

bet PIRMIAUSIA PIRMIAUSIA turiu ištobulinti procesą
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Kai gausiu gerą presą, kuris, mano manymu, yra pakankamai kokybiškas, tikriausiai atsiųsiu nuotraukų čia, daugiausiai galiu pagaminti 18 tablečių vienu metu su savo partijos presu, daug laiko užima jų padengimas šelaku, ketinau naudoti polietileno dangą, bet šelakas yra pigesnis ir jį šiek tiek lengviau tinkamai padengti, jis taip pat neslopina amfetamino įsisavinimo, todėl jis turėtų veikti panašiai kaip IR tabletės.
 
Top