Pmk į MDA

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
helional daug pigiau būdas
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Čia tiks Leukarto reakcija arba oksimo formavimas, tada redukavimas, kaip ir bet kuris iš labiau paplitusių metodų antriniams aminams gauti.

Jei tai skamba protingai, taip nėra. Apie tikrąją chemiją žinau dyką, tik bendrus kelius iki mūsų mėgstamų narkotikų, kuriuos gavau iš skaitymo.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, ačiū, su leukarto reakcija galite man pasakyti, kiek kiekvieno produkto ir kokioje temperatūroje kiek valandų ir kas toliau ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ne, kaip jau sakiau, nesu chemikas. Esu skaitęs kitų žmonių, kurie tai daro, todėl jums teks susirasti tai, ką skaičiau, ar panašiai. Kai ką turite išsiaiškinti patys.

Pažiūrėkite čia, paieškokite "leuckart", galbūt jums užteks
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Helionalas, vienas katilas iš aldehido į amidą. Parengti darbą. Tau reikia daug skaityti, mano drauge.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
aš žinau, kaip tai padaryti, tai tikrai paprasta padaryti helional 1l yra 80 € kiti chemikalai yra tikrai pigūs ir jums nereikia jokios laboratorinės įrangos
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
PMK -> Hg/Al arba [Ga+]/Al -> etilaminas arba nitroetanas.

Taip pat ant puodų
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Keletas dalykų čia.

Pirma, jei neklystu, galio aliuminio amalgama niekada nebuvo pakankamai įrodyta, kad veikia ant tokio tipo substratų.

Antra, jei neklystu, etilaminas pagamins MDEA.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nebandžiau su etilaminu, bet kai kurių fenetilaminų knygose schrukzinas ar kažkas panašaus, kad dėdė genda, jie naudoja etilaminą, kad pagamintų MDA.

Nitrometanas redukuojasi į monometilaminą
Nitrometanas redukuojasi į etilaminą.

Antra, Ga/Al redukcijos veikia su P2P.
Sėkmingai redukavau į metamfetamino bazę.

Reikia pridėti jodo. Jei įdedate jodo ir kaitinate iki galio lydymosi temperatūros, reakcija prasideda.
-Taip pat naudotas galio chloridas

Juokingiausia, kad šis galis, skirtingai nei gyvsidabris, nesunaudoja ir nesugadina viso jūsų Al. Pats reakcijos procesas, kai jis filtruojamas ir dedamas ant šarmo, gaunamas skaidrus rausvas aliejus, bet būkite atsargūs, jis reaguoja labai ektotermiškai, daug stipriau nei Hg/Al, todėl iš karto pakyla, žr. priedą.

Aš nenorėjau paminėti dar kartą, nes kai aš paminėjau kažkas kitas šiame forume sed tai yra neįmanoma.

Tas pats jis kalbėjo apie P2P iš fosforo rūgšties ir sieros rūgšties yra tas pats. Tai NĖRA. Kai norite P2P iš sieros rūgšties, kaip jūs galite tiesiogiai išgauti jį iš reakcijos, o ne nessencary ekstrahavimo.
Vg4zL61SVa


Kai atliekate P2P redukciją be Pd/C hidrinimo, negalite jo iš reakcijos išplauti, nebent ekstrahuosite jį po liavimo. P2P, paverstas iš sieros rūgšties, TAIP PAT .
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Mano trumpais tyrimais nustatyta, kad etilaminas lems ne MDA, o MDEA.

Amoniakas yra metilamino pakaitalas, iš kurio amalgamos redukcijos metu susidaro MDA. Reakcija yra kur kas mažiau veiksminga, tačiau, manau, kad buvo pranešta apie tam tikrą nedidelę išeigą.

Pagalvokite apie tai. Iš metilamino susidaro metilamfetaminas. Etilaminas akivaizdžiai turi gaminti etilamfetaminą.

Dėl galio, prašom pranešti viską apie jį, ypač per veziariumą. Tai labai geras atradimas, darau prielaidą, kad jis veikia p2p, kad susidarytų metamfetaminas, o kaip dėl MDp2p?
 
Top