• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

DMT Marijuana Cannabinoids Methamphetamine Tikriausiai produktyviausias mūsų laikų vyksmas. DIDŽIULIS VAISTŲ PAVYZDŽIŲ DOVANOJIMAS!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sveiki atvykę visi, esu be galo laiminga galėdama papasakoti apie šią Nuostabią dovaną! Štai kaip tai veikia;
  • Jei dar to nepadarėte, atsisiųskite "Tor" ("Play Store" parduotuvėje taip pat galite gauti kelias jo atmainas).
  • Užsiregistruokite paskyrą
  • Jei jos neturite, įsigykite šiek tiek "Bitcoin" arba "Monero" ir įneškite juos į savo piniginę. Jums reikia tik vieno dolerio vertės, bet patikėkite, kai pamatysite, kaip tai lengva, paprasta ir saugu, jums prireiks daugiau kriptovaliutų.
  • Grįžkite į šią temą ir komentuokite, kad esate pasiruošę, ir ( netrukus) kokio pavyzdžio norėtumėte, ir aš parašysiu saugojimo dokumentą, kurį naudosime sandoriui užbaigti. Kaina bus 1 doleris.
 

Coasttocoast

Buying through escrow
New seller
Joined
Aug 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Esu pasiruošęs
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Apgailestauju, kad pasakiau, jog neatitinkate reikalavimų. Dariau tokią prielaidą, nes turite naujo pardavėjo banerį, tačiau jūsų prisijungimo data yra rugpjūčio 2 d. Turėsime išsiaiškinti, kas tiksliai atitinka ir kas neatitinka reikalavimų. Kaip minėjau, dabar turiu 4 pažadėtus pavyzdžius, bet tikiuosi, kad pirmąją dieną turėsiu 100 pavyzdžių. Sulaukiau didelio susidomėjimo ir aiškinausi, kas tiksliai sudaro pavyzdį. Aš jiems sakau: "Kaip manote, kas sudaro pavyzdį, bet jūs jį parduodate Heisenburgui, o ne man"😆. Tikriausiai turėsiu nuspręsti, kas yra pavyzdys, už juos. Iš tikrųjų tai kvaila, nes jie jau žino skaičių, jie tik nori, kad aš jį atspėčiau, o jei atspėsiu jų naudai, bus dar geriau.
 

hystericalgland

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Feb 1, 2024
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Ar esate pasiruošę?
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Esu pasiruošęs
 
Top