Question Violetinis metamfetaminas po kaitinimo tampa žalias...

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Mano draugas vakar nusipirko violetinės spalvos metamfetamino miltelių, (taip, esu tikras, kad tai metamfetaminas) ir po to, kai rūkėme pypkėje, šios metamfetamino dėmės laikui bėgant pasidarė žalios... Poveikis buvo gana netikėtas...
Bet aš noriu žinoti, iš kokių pirmtakų gaminamas šis metas. Nenoriu gaminti violetinio metamfetamino, bet dėl mano smalsumo koks nors ekspertas galėtų parašyti atsakymą. Iš anksto dėkoju už jūsų laiką;)
 

Attachments

  • MpAlreo1iT.png
    MpAlreo1iT.png
    2.4 MB · Views: 47
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Spėju, kaip ir kitų met. P2P arba efedrinas. Tikėtina, kad spalva 99 % yra maistiniai dažai.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ahh okey, bet kaip jis gali keisti spalvą?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Oro poveikis, skilimas temperatūroje. Nesu tikras.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mano silpnam protui įdomu, kad šios spalvos primena lakmuso popierėlį. Pastebėjau, kad ultravioletinėje šviesoje metas mirguliuoja lengvai rausvai, bet kai jis sudrėksta, tampa žalias. Spėju, kad tai disociacija, kuri, pasirodo, lakmuso popierėliui atrodo beveik lygiai taip pat kaip rūgščių druskų ir (arba) šarmų reakcijos. Darau prielaidą, kad disociacijos metu metas praranda Cl ir pasilieka H. O deprotonavimas pasiima H+ ir Cl-?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Vakar paklausiau vieno seno metamfetamino gamintojo ir jis sako, kad tai tikriausiai nuo HCl ir cl vandenyje.
Tačiau jis nepaaiškina, kodėl tai pakeitė spalvą po ~140C°
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
@HerrHaber Anądien galvojau sau, tarkime, turiu šiek tiek kokaino hcl vandenyje. Tai kokainas +1
Darau prielaidą, kad esate susipažinęs su +1 konvencija. Taigi, ar mano disocijuotas kokainas yra tokia pat jautri molekulė kaip bazinis kokainas, nes jis neteko cl-, ar išlaikęs protoną someho preotect?
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Taigi tais laikais, kai visos tabletės buvo ištraukiamos tik su vandeniu, "Western Family Histatabs" gamindavo metamfetaminą, kuris tapdavo ryškiai žalios spalvos, kai jis įtrūkdavo atgal į piupą. Taip būdavo dėl histaminų, pernešamų vandenyje. PASTABA: "Actifed", ištrauktas iš vandens, atšipdavo beveik ryškiai mėlynos spalvos!!!
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Taip! Tai iš tikrųjų įvyko!
 
Top