Klausimas dėl optinės skiriamosios gebos

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Pirma: taip, ieškojau forume ir skaičiau temas apie procedūrą. Dabar, hipotetiškai, tarkime, kad turėjote ir l, ir d izomerų, ir dar vieną ACHIRALINĮ izomerą... kaip tas achiralinis izomeras paveiktų skirstymo procesą / rezultatus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, apie kokią medžiagą kalbate?
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
ar galime sakyti, kad jos tik įdomu? "įdomu, kas nutiktų, jei..." scenarijus?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kiekviena cheminė medžiaga turi savo chiralinį centrą (-us), todėl skiriasi izomerų skaičius.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ar jums rūpi "mezo" forma, pavyzdžiui, vyno rūgšties atveju? Tai artimiausias dalykas, į kurį galiu ekstrapoliuoti jūsų klausimą...
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Nenoriu pridėti detalių, nes nesvarbu, kokiame forume visada kyla milžiniškas ginčas, o gija tampa šalutine..... bet kaip minties eksperimentas, jei turėtumėte raceminį metą ir n-izopropilbenzilaminą (achiralinį), kaip n-izopropilbenzilamino buvimas paveiktų optinę skiriamąją gebą. Be to, du greiti šalutiniai klausimai, matydami, kad im ruošiasi išsiaiškinti nepriklausomai.... nepaisant to, kad yra techniškai poliarinis, ar dcm yra priimtinas tirpiklis konjuguotai bazei? ir ar yra vyno rūgšties ir laisvosios bazės kiekio santykis? ar priimtinas bet koks kiekis, viršijantis ENOUGH? Aš vis dar turiu šių klausimų po maždaug pusantrų metų bandymų tai išsiaiškinti. ir, tiesą sakant, aš esu tikras, kad žinau atsakymą.... bet nenorėdamas kartoti klaidų, padarytų per blogiausią pasaulyje (ir mano pirmąją) a/b ekstrakciją (paaiškinsiu, jei paprašysite), noriu paaiškinti prieš pradėdamas.... Tačiau saugokitės, jei atsakysite į vieną klausimą, tikriausiai pradėsiu klausinėti apie visus klausimus, kuriuos kada nors turėjau apie chemiją...
 
Last edited:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Labas rytas, aš dar negėriau kavos... Manau, kad jums reikia lazdelės ir kamuoliuko modelio rinkinio, kad galėtumėte tai išsiaiškinti patys
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Taigi jūs liepiate man pačiam tai išsiaiškinti? Ir aš nežinau, kaip naudotis lazdelės ir kamuoliuko modelių rinkiniu, ir nežinau, kuo tai man padėtų. neturiu išsilavinimo ar išteklių, bet esu čia, kad mokyčiausi iš žmonių, kurie žino. taigi be nepagarbos, bet jei jūsų atsakymas į mano klausimą yra ""eikite žaisti su žaislais"", prašau visai negaišti mano laiko atsakymui. aš nesu kvailas ir noriu mokytis. bet nevertinu globėjiškų atsakymų.

Beje, jei neteisingai supratau jūsų atsakymą, nuoširdžiai atsiprašau.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Išsiaiškinti pačiam yra konstruktyviausias būdas mokytis, jūsų klausimas man gana neaiškus, todėl atsiprašau, kad jį taip metėte. Lazdelės ir kamuolio "žaislas" labai sėkmingai naudojamas, kai klausimo dėl molekulinės struktūros sudėtingumas pranoksta erdvinį vaizdą, kurį jūs sugebate įsivaizduoti, ir tai gana auklėjamasis dalykas, nes jis buvo sugalvotas pirmiausia. Jį taip pat galima nesunkiai improvizuoti iš plastelino arba molio ir dantų krapštukų. Jokiu būdu nenorėjau įžeisti. Nuoširdžiausi linkėjimai!
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
dar kartą nuoširdžiai atsiprašau, kad įsižeidžiau. neturiu laiko mokytis visų reikalingų pagrindų. atsiprašau už tai, bet ruošiuosi paruošti apie 35 g raceminės narkotinės medžiagos, ir jei norėčiau gauti atsakymus į kelis klausimus, prieš eidamas įpilti šarmo.... ir sutinku, kad reikia išsiaiškinti pačiam, bet būdamas gana neturtingas tikrai nenoriu vėl per klaidą išplauti 130 dolerių..... (tiesiog paklauskite manęs apie pirmąją mano atliktą a/b operaciją, jei tikrai norite išgirsti kvailą šūdą....)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Mes visi esame čia tam, kad jums padėtume, jei paaiškėtų, kad tarp mūsų dviejų viskas prasidėjo ne nuo to galo, pažadu, kad čia yra kompetentingesnių žmonių, kurie jums padės. Dabar, kol tiksliai nežinau, ką turite omenyje, galiu pažadėti, kad dauguma reakcijų mišinių, kurie rodo nesėkmės požymius, iš tikrųjų gali būti atkuriami mažesniu nei norima mastu. Chemikai tai, ką jūs norite atlikti preparatyviniu mastu, atlieka mažu masteliu, todėl mėgintuvėlis yra pirmas, nors galite daryti prielaidą, kad produkto išskyrimas nėra tikrasis tikslas, todėl turėtumėte investuoti tik tokį kiekį, kurį galite sau leisti prarasti mainais į gautas žinias apie reaguojančių medžiagų elgesį. Chiralinių molekulių išskyrimas nėra draugiškas pradedantiesiems ir manau, kad ne aš vienas esu tokios nuomonės. Man teko nemažai nusivilti tokio pobūdžio darbu, todėl vengiu būti nei tas asilas, kuris jus skatina, nei tas, kuris atgraso. Prašau pateikti aiškų procedūrinį aprašą (taip, tai vėl manyje esantis pedagogas), o aš pažadu jį su jumis išsamiai aptarti. Kelių teorinių pastangų atlikimas yra konstruktyvi praktika, kuri materializuosis į profesionalesnį jus, kuris gaus didesnį derlių ir kada nors ateityje išgaus produktą iš bet kokio rudo šlamšto.
Dieve, sėkmės ir geros kloties!
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
.....i užfiksuosiu vakarų pastangas, tikėdamasis, kad retrospektyviai rasiu savo klaidų, tačiau laikas ne mano pusėje, kai tai yra ypatingas darbas. dar kartą dėkoju už jūsų laiką.
 
Top