Question vėl rezoliucija

johski

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
ei, kas gali man tiksliai paaiškinti, kaip atskirti d-metho izomerą nuo metho racemato? Iš aprašytų instrukcijų nelabai išmokau... ar kas nors, kas pats tai darė, gali man paaiškinti, kaip tai darė?
ar galiu tiesiog leisti metano racematui karštyje reaguoti su d-vino rūgštimi ir metanoliu ir atskirti juos skiriamuoju piltuvu? Tada vienoje iš dviejų fazių yra d-izomeras, kuriam leidžiu išsikristalizuoti, kai metanolis išgaruoja? jei taip, kurioje fazėje yra d-izomeras? Deja, turiu nedaug cheminių medžiagų.
Būčiau labai dėkinga, jei kas nors skirtų laiko ir padėtų man, kaip pradedančiai chemikei. gal kas nors parašys man žinutę? ar tai veikia tik su laisvąja baze, ar ir su hcl?
užsisakiau d-vino rūgšties iš Kinijos, kaip galėčiau sužinoti, ar tai tikrai d-vino rūgštis? Iš tikrųjų esu įsitikinęs, kad cas numeris yra teisingas.
Būčiau jums labai dėkinga.
linkėjimai
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Jūs turite raceminio metamfetamino laisvąją bazę. Supilate L-(+)-vyno rūgštį. Susidarys druska. Ši druska yra L-metamfetamino tartratas. Vakuuminiu būdu filtruokite tirpalą. L-metamfetamino tartratas liks filtravimo popieriuje. Toliau esančiame buteliuke turėsite D-metamfetamino laisvąją bazę. Jį dujomis prisotinsite HCl dujomis ir gausite D-metamfetamamfetamino HCl.

Teoriškai. Praktiškai gali tekti sūdyti L-(+)-vyno rūgštimi kelis kartus, kad išgautumėte didžiąją dalį L-meth. Gautas produktas taip pat nebus visiškai grynas D-metas, bet daugiausia bus D-metas.

Be to, reikia suprasti vyno rūgšties nomenklatūrą. D-vino rūgštis nėra tas pats, kas d-vino rūgštis (su mažąja d raide). Tai gana painu ir sudėtinga. Tai yra raktas:
L-(+)-vyno rūgštis (šiuolaikinis pavadinimas) = L-vyno rūgštis = d-vyno rūgštis (senasis pavadinimas) = pigi, natūrali, prieinama
D-(-)-vyno rūgštis (šiuolaikinis pavadinimas) = D-vyno rūgštis = l-vyno rūgštis (senasis pavadinimas) = brangi, sintetinė, sunkiai gaunama


Turėtumėte naudoti ir žiūrėti į priešdėlius L-(+)-vyno rūgštis ir D-(-)-vyno rūgštis.
L-(+)-vyno rūgštis sūdo L-metamfetaminą, o D-(-)-vyno rūgštis sūdo D-metą kaip tartrato druską.
 

johski

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
l vyno rūgštis anksčiau buvo vadinama d vyno rūgštimi?

kaip galiu dujas su hcl?
Ar užtenka tik sumaišyti ir išmaišyti?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Ne! Jums reikia pamatyti skirtumą tarp mažųjų raidžių s "d"/"D" ir "l"/"L". Jos reiškia skirtingus dalykus.
L-(+)-vyno rūgštis (didžioji raidė "L") yra tas pats, kas d-vyno rūgštis (mažoji raidė "d").
D-(-)-vyno rūgštis (didžioji raidė "D") yra tas pats, kas l-vyno rūgštis (mažoji raidė "l").

Mažosiomis raidėmis rašomi pavadinimai yra seni ir iš tikrųjų nebenaudojami. Išskyrus kai kurių sintezatorių aprašymuose, todėl visa tai labai painu. Aplinkybės yra sudėtingos ir susijusios su skirtingomis molekulių pavadinimų sistemomis anksčiau ir dabar, priklausomai nuo to, kaip jos nupiešiamos arba kaip sukasi poliarizuota šviesa.

Šioje svetainėje yra puikus aprašymas, kaip sukurti ir naudoti sausas HCl dujas. Naudokitės paieškos funkcija.
 
Top