Squat the World - Bendroji gija

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Aj! Žinau, kad tai galbūt skamba keistai, bet man tiesiog įdomu, kaip skvotinimas atrodo jūsų šalyse ir ką apskritai apie jį manote.

Man, kaip dabar jau mažiau aktyviam skvoteriui ir (arba) asmeniui be būsto, tiesiog įdomu, ką Jūs manote apie šį gyvenimo būdą, nes nerandu geresnio žodžio :)

Taigi... praneškite, ką manote ir kaip vertinate tokį gyvenimo būdą :)

Labai dėkoju !


.^_^^.
AVoCz2eXTZ
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Esu matęs keletą unikalių idėjų su slaptu stovyklavimu
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Unikalu? papasakok man apie tai! ;) aš slapta (ne ekstremaliu būdu, tiesiog stengiausi, kad mano vieta nebūtų per daug matoma) beveik 9 mėnesius iš eilės stovyklavau palapinėje didmiesčio pakraštyje, ir, kad būtų aiškiau, pradėjau lapkričio mėnesį, likus kelioms dienoms iki mano gimtadienio, tik kaip kelių dienų stovyklą ir kažkaip nusprendžiau likti be namų ilgesnį laiką.

ir tik norėdamas dar šiek tiek paaiškinti, kad tuo metu didžiąją laiko dalį dirbau įprastą virėjo darbą ir papildomai dirbau statybininku pagalbininku. :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Laikai sunkūs, ir žmonės turi daryti tai, ką turi daryti. Tai baisus scenarijus, būnant lauke. Tai sakant, skvotinimas yra lygiai tas pats, kas vagystė, tik su keliais papildomais žingsniais, todėl, priklausomai nuo to, kas yra savininkas, man tai patinka arba nepatinka. Jei turtas priklauso fiziniam asmeniui, jūs vagia ir atliekate meškos paslaugą žmogui, jei tai įmonei priklausantis turtas, tai labiau panašu į vagystę iš parduotuvės, smulkią lengvą vagystės versiją.
 
Top