Post Delivery Slapti metodai

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Sveiki,

Kadangi esu naujas pardavėjas ir nesu susipažinęs su pristatymo būdais, kurių reikalauja internetinės rinkos, ar kas nors turi patarimų dėl slapto pakavimo?

Akivaizdu, kad vakuuminė pakuotė yra būtina, taip pat girdėjau apie folijos naudojimą rentgeno spinduliams paslėpti.

Ar kas nors turi kokių nors patarimų, kas gali atkreipti dėmesį į pakuotę, kokių nors patarimų ar gudrybių, kaip išlaikyti paketus nepastebėtus, ypač kai svarstoma apie tarptautinį siuntimą.

Ar yra siuntinių, kuriuos gavę žmonės nusivylė arba buvo sužavėti slaptumu?

Suprantu, kad slapti metodai yra slapti dėl akivaizdžių priežasčių, bet jei kas nors pasidalytų bet kokia informacija, kad ir kokia miglota ji bebūtų, viskas padėtų!
 

thecurious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Tai priklauso nuo šalies, į kurią verčiama, ir jos patirties su šalimi siuntėja.
Pavyzdžiui, jei siunčiate man DVD dėklą (turinys vakuuminiu būdu užplombuotas) iš Kolumbijos į ES šalį, jis tikrai bus patikrintas pirmajame kontrolės / surinkimo punkte rentgenu arba, jei reikia, sekimo šunimi.
Kiek žinau, tai turėtų veikti šalies viduje ir yra įprastas standartas. Tik nežinau, kiek pastangų norite įdėti slėpdami narkotikus.
Pavyzdžiui, chemiškai apdoroti taip, kad jie būtų džinsų audinyje (tai jau buvo padaryta). Jis taip pat buvo perdirbtas į mažas kavos pupeles.
Jūsų klausimą kelia ir kiti žmonės, kurie veikia milžiniškoje milijardų vertės rinkoje. Nepamirškite, kad.
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Mane tai domina, jei kas nors norėtų padėti su aiškiu atsakymu, būčiau labai dėkingas.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3

Galbūt galiu padėti dėl konkrečių dalykų.

Seniai seniai gavau kažkokį seną plastikinį žaidimų diską, skirtą nintendo, tiesiog vieną iš tų stambių pilkų plastikinių, kuriuos įkišdavai į konsolę, jis buvo atsuktas, o turinys buvo viduje. tikriausiai tai vienas iš geriausių slapstymosi metodų, kuriuos esu matęs savo akimis.

prieš kelerius metus mačiau vaizdo įrašą, kuriame kažkas atidarė vaikišką daugiadalykį lego tipo žaislą, kuris buvo labai gerai supakuotas ir sutrauktas, o viduje tikriausiai buvo 125 g kokaino. tačiau įtariu, kad tai buvo klastotė.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Tikrai naudinga, kad, kai kurie tikrai gudrus metodai išradingas tikrai, man reikia gauti daug daugiau kūrybiškumo ačiū už įžvalgą
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Žinau, kad vėlai įsitraukiau į šią temą, bet ji patraukė mano dėmesį. Dar mokyklos laikais pardavinėdavau savo sąnarius ir dešimtukus žymeklių nugarėlėje, nes rašalo tūbelę galima nuimti, o žymeklio galiukas lieka, todėl žymeklį vis dar galima naudoti. Taip pat pėsčiomis gabendavau maišelius atari ir arba tam tikrų rūšių elektronikos viduje. Jaunystėje buvau suimtas už alkoholio laikymą ir girtavimą, o žolės turėjau tuose atari žaidimuose ir jiems net nekilo mintis pažvelgti į vidų
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Dauguma mano gautų siuntų buvo kažkaip kontroliuojamos muitinės, dauguma jų buvo tiesiog gerai išsiurbti produktai ne itin didelėje pakuotėje ir nieko nebuvo galima pajusti vien palietus. Kol kas visi jie praėjo be jokių problemų. Nepamirškite, kad etiketėse buvo kuo daugiau informacijos ir jos buvo adresuotos namų adresu, ne į pašto skyrių ar dėžutę.
Tikiuosi, kad ši informacija galbūt jums padės.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Štai kaip aš tai dariau ir turėjau šiek tiek sėkmės, bet ne viskas pasitvirtino, todėl im pasiekti tikrai, ačiū už jūsų informaciją, nors keletas gerų nuorodų nepamiršti!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Kalbant apie rentgeno spindulių aptikimą, folija ar anglies popierius bus labiau matomi nei įdėjus į siuntinį be jų.

Tai priklauso nuo to, kokį kiekį ir kokios medžiagos norite siųsti.

Mažus kiekius gal ir pavyks išmesti, jei siuntinys nebus atidarytas ir deklaruotas kaip mažos vertės prekė, bet, mano nuomone, jo neįmanoma paslėpti, jei muitinė jį atidaro.

Dėl paskirties vietos, iš kurios siuntinys siunčiamas, ir pačios pakuotės jis gali atrodyti įtartinas.

Nesu 100 % tikras, bet manau, kad kiekvienas siuntinys, kurio vertė viršija tam tikrą vertę, automatiškai tikrinamas.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
tai tikrai vertinga žinoti ir į priekį manau, kad ketinu atsisakyti folijos lazdelės su dvigubu vakuumu ir būti šiek tiek gudresnis slėpdamas daiktus

Ačiū už informaciją!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
NIEKADA nedeklaravau nieko, ką siunčiau nelegaliai, nes jei tai turi vertę, gali tekti sumokėti mokesčius ar tarifus. Viską vadinu komerciniu pavyzdžiu. Kaip minėta, metaliniai maišeliai ar folija ir panašūs dalykai labai gerai pastebimi per rentgeno spindulius ir dažnai yra raudonos vėliavos. Turėtumėte pabandyti apsimesti, kad tai yra kažkas panašios tekstūros, nes jie tai pamatys. Atsižvelgiant į tai, mylaro maišelis GALI BŪTI puikus pasirinkimas, jei pirksite juos dideliais kiekiais ir atspausdinsite gražias etiketes su teisinga informacija apie svorį ir užrašu "mėginio dydis" ar pan. Štai nemokamas agar agaro arba aktyvuotos anglies, arba chia sėklų mėginys, tikimės, kad jums patiks.
Mano patirtis rodo, kad vienintelis veiksmingas slėpimasis yra slėpimasis visiems matomoje vietoje. Nesiūlau, kad tai būtų kas nors, ką būtų galima apriboti. Chia sėklos yra bas pasirinkimas tikriausiai todėl, kad sėklų importas dažnai ribojamas. Jokios tabako augalinės medžiagos, baterijų; bet kokių biologinių darinių, patogenų mutigenų. Pagalvokite apie tai, ką teigiate, kad siunčiate, lengva šauti sau į koją
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
dar kartą, labai vertinga informacija ir bus pažymėta būsimose siuntose,

man patinka jūsų mintis apie paslėpimą matomoje vietoje, neseniai užsisakiau etikečių spausdintuvą, kad viskas atrodytų teisingiau ir aiškiau, kad tas, kas tvarko, galėtų perskaityti (ir, tikiuosi, perskaitęs ignoruoti)

Taip pat stengiuosi sumažinti svorį iki minimumo, kad vėlgi atkreipčiau kuo mažiau dėmesio.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Alavinė folija yra nesąmonė, brolau. Rentgeno spinduliuotė aptinka kelių rūšių medžiagas susilpnindama rentgeno spindulių signalą.
Tarp jų metalas, organinės medžiagos, stiklas ir t. t. Visas šias medžiagas galima atskirti. Taigi, jei savo vaistus, kurie yra organiniai, įdėsi suvyniotus į foliją, jie atrodys lygiai taip pat, kaip organinis junginys, suvyniotas į metalą.
 
Top