Question 2-CB (CAS: 66142-81-2) cheminė sintezė žingsnis po žingsnio

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Norėčiau sužinoti, kokia yra pilna 2-CB cheminė sintezė žingsnis po žingsnio, ačiū visiems!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jei dirbate chemiko būdu ir reakcijos eigai patikrinti naudojate plonasluoksnę chromatografiją. Jums reikės labai mažo mėginių rinkinio su pradiniu aldehidu (kurį turite) ir stirenu, taip pat 2CHxHCl ir galutiniu produktu. Aš turiu nedidelį stireno kiekį, taip pat šiek tiek 2CH x HCl, užtenka tik miligramų, o produkto dar neturiu, be to, jis yra nelegalus, todėl jo siųsti negalima. Paprastai jūs TLC mėginys reakcijos mišinio kartu su sudedamosiomis dalimis (2CH), kuris turėtų būti paverstas produktu, kuris pasirodo plokštelėje sustiprėja. Jei mišinio mėginyje (šis yra apdorotas, nes yra mišinio apdorojimas mikrodalelėje, pavyzdžiui, ependorfo mėgintuvėlyje) atsiranda naujų ir daugybinių dėmių, tai gana bloga žinia, o kadangi susidarė daugiau junginių nei produkto, turite sustoti ir bandyti išgryninti produktą, kad gautumėte pavyzdį, kuris jums reikalingas palyginimui. O gal jums pasiseks ir P.M. mane ir aš jums pateiksiu puikų stireno paruošimą, kurį noriu paskelbti kaip giją. Kitų patvirtinimas yra brangus. Bet kokiu atveju tai galima padaryti pigiai, lengvai, greitai, greitai, gausiai, palyginti su daugeliu procedūrų (Henry veikia gerai)... esmė ta, kad tai itin paprasta atlikti. Ir tai daroma be jokių įmantrių cheminių medžiagų.
 
Top