padermių medžiotojas... ieškote sėklų ar klonų? didžiulė FENO medžioklė

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ar kas nors iš buvo kada nors nori padėti man ieškoti kai kurių unikalių kanapių sėklų ill bus ieško visame pasaulyje medžioti ir kurti naujus dėmės leidžia pradėti mesti komentarus apie tai, ką visi turi ar gali gauti tik gerų savybių pageidaujamas ..leidžia pradėti pranešimus... gerai nerimauti dėl kompensacijos ar dovanų pastarųjų $$ KOKIŲ SĖKLŲ ar klonų JŪS TURITE ARBA JŪSŲ BŪDAS?
aš turiu
Runtz, balta, juoda, mėlyna, rožinė
oreo fritz
juodųjų vyšnių gelato
gellato41
burbuliukų gellato
ceral pienas
rs11
piratų pienas
20 plius daugiau!!
Man patinka tik violetinės spalvos rūšys, bet aš visada galiu sukryžminti augalus, kad sukurčiau violetinę versiją, taigi, prašau, ką turite savo rojaus sode?kvapas, spalva, skonis, kristalų kiekis, išvaizda, bet kokia įspūdinga informacija norima!!!! leiskite komandą kartu kaip bendruomenė ir kiekvienas, kuris padeda su mano naujuoju projektu, gaus kreditą už tai, kas kada nors genetika padaryti jį mesti pašalinimo procesą bus pateiktos nuotraukos ir atnaujinimai tai yra 10 000 feno medžioklė eksperimentas, todėl leiskite gauti keletą gerų sėklų ar klonų į šį forumą... KAS jums GOT ir svetainė yra sukurta, jei tai užima ačiū Breaking Bad už atviras diskusijas ir padėti skleisti mediciną visame pasaulyje
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Šią savaitę man buvo pasiūlyta 30-40 padermių. Ar yra kažkas konkretaus, ko ieškote? Mano gyvenamojoje vietoje rekreacinė marihuana yra legali, todėl visi ir jų broliai yra genetikai mėgėjai. Tai nėra raketų mokslas, sukryžminkite dvi jums patinkančias veisles, užauginkite krūvą sėklų, klonuokite mėgstamą reiškinį ir mėgaukitės hibridine jėga. 💩
 
Top