Dead Drops Kainos gatvėje?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Visada norėjau to paklausti, bet niekada negalėjau!

Tarkime, esu JAV, rytinėje pakrantėje, jussaiyan, ir turiu 10 g 3MMC ir 10 g MDMA. Visa tai susmulkinu iki 1 g ir panaudoju "Dead Drop", taigi, 20 akivaizdžiai labai mažų pakuočių, išsiunčiamų būriui kvailų turtingų koledžo vaikų... Ką man imti? Tarkime, kad tai geriausias kada nors buvęs produktas! (Shout-out @DutchNarc0s!!!)

Aš pradedu ir noriu išbandyti savo sąrankos kaulus prieš nerdamas į įrangos pirkimą, be to, man reikia "pradinių" pinigų...

Kokią sumą galėčiau imti ir vis tiek parduoti? Ar galėčiau gauti pakankamai pajamų iš pirmųjų 20 g, kad galėčiau sau leisti įsigyti bent jau pagrindinę įrangą, ar manote, kad turėsiu parduoti daugiau partijų?

Jei kas nors čia ne košeriška, prašau tiesiog duoti man į snukį ir ištrinti. Aš nesistengiu pažeisti taisyklių, apie kurias nežinau!..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Matau, kad už gramą MDMA mokama apie 150 JAV dolerių. ar tai tik svajonė? (galbūt iš viso 2400 dolerių), jei viskas vyktų idealiai? Jokiu būdu, tiesa?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Vaistai neturėtų būti pigūs. Paprastai tai veikia taip:
Turite laboratoriją, ir nuo jos pradeda formuotis produkto kaina. Per savaitę pagaminate 2,5 kg (nedideli kiekiai). Apskaičiuojate vieno gramo produkto kainą. Pagaminti 3 MMC arba 4 MMC kainuos 2-3 JAV dolerius už gramą (tai didžiausia kaina). Jūs patys gaminate 1 kg negyvus lašus ir samdote keletą vežėjų, kurie gabens jūsų prekes į kitus miestus ir ten gamins 100 gramų negyvus lašus.
Tada šiuose miestuose samdote žmones, kurie gaus 100 g negyvų lašų ir iš jų pagamins 50-100 1-2 g negyvų lašų.
Galutinis vartotojas turėtų matyti kainą, kuri padengtų visas jūsų išlaidas, o verslo antkainis turėtų būti bent 100 %.

Paskaičiuokite:
Galutinio produkto kaina yra 3000 USD.
Vežėjas gauna 100 USD už kiekvieną 100 g negyvo lašo + transportavimo išlaidos, apskaičiuotos kaip 1 km kelionės kaina = 1,5-2 USD.
Mažmeninės prekybos kurjeris gauna 12 USD už kiekvieną sėkmingai nupirktą jo pagamintą negyvą lašą.


Iš viso, jei organizavote platinimo tinklą 1000 km spinduliu nuo laboratorijos, gamybos sąnaudos yra
3000+100*10+2000+1000*12=$18000+100%=36000
Taigi 1 gramas galutiniam vartotojui turėtų kainuoti 36 dolerius, o jūsų pelnas iš 1 kg bus 18000.

Tai labai grubi matematika. kadangi pagaminti 1000 negyvų lašų po 1 g užtrunka gana ilgai, paprasčiau pagaminti 2 g ir parduoti galutiniam vartotojui už mažesnę nei 72 USD kainą. tarkime, galite parduoti jau po 60, šiuo atveju nieko neprarandate dėl pelno.

Galbūt galite sumažinti transportavimo išlaidas mažmeninės prekybos kurjeriams. Bet net jei sumažinsite kainas ir dirbs maždaug pagal šią schemą, tai 10000 dolerių nuo kiekvieno kg uždirbsite.

Be to, nepamirškite, kad šis verslas nestovi ant pasitikėjimo ir jūs negalite virsti smurtaujančiu bastūnu. Iš vežėjų ir mažmeninių kurjerių reikia imti užstatus, kad jiems neapsimokėtų pasisavinti prekių ir jus apgaudinėti. Be to, neturėtumėte to laikyti kažkuo, kas nėra labai svarbu. Privalote nuolat aprūpinti darbu savo darbuotojus, kai darbuotojai supras, kad pas jus jie visada turės darbą ir stabilias pajamas - jie visą laiką bus su jumis.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Labai ačiū už suskirstymą!
Man visiškai patinka idėja samdyti žmones ir taip gilintis, bet kelias ateinančias savaites, kol mokysiuosi, deja, esu maža bulvytė ir kol kas tai vykdysiu pati!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Pakanka savarankiškai pagaminti pirmąjį kilogramą, pagaminti 500 negyvų lašų ir juos parduoti, kad visas procesas prasidėtų ir daugiau nesustotų. Pradėti reikia nuo mažų žingsnių.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
35eur už mdma, 40eur už 5g ampf Balkanuose (kaip galutinis vartotojas)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Man tai nepaprastai vertinga informacija Ačiū @Jorg!
ieškau bendro rinkų "pojūčio" 24 m.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
150 JAV dolerių tikriausiai yra neįgyvendinama svajonė. 100 JAV dolerių už g - tiek žmonės čia mokės, o žmonės yra keistuoliai. Kai kurie mieliau perka nesąmones, nes tai pigiau, nei moka už kokybę. Problema, su kuria susiduriate, yra ta, kad niekas nežino, jog turite geriausią medžiagą. Prireiks laiko ir rinkodaros strategijos, kad gautumėte didesnę kainą. Jums reikia, kad produktas patektų į gatvę ir taptų žinomas.
 
Top