Vaistų turizmo serija: 1. Varanasis, Indija [su narkotikais susijusių vietų, vaizdų ir kultūrų fotografijos].

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2023
Messages
23
Reaction score
37
Points
13
Tam tikros pasaulio dalys siejamos su dabartiniu ar istoriniu vieno ar kelių psichoaktyviųjų narkotikų vartojimu. Per daugiau nei 12 metų, kuriuos praleidau rašydamas "The Drug Users Bible", jų ieškojau, galiausiai aplankiau 33 šalis ir padariau tūkstančius su narkotikais susijusių nuotraukų.

Neseniai pradėjau jas tinkamai tvarkyti ir pamaniau, kad bus įdomu, jei čia paskelbsiu keletą iš jų. Šiame įraše pateikiamos kai kurios iš tų, kurias padariau lankydamasis Varanasio mieste.

Atkreipkite dėmesį, kad lankydamiesi bet kurioje teritorijoje, jei nuspręstumėte vartoti bet kokią psichoaktyviąją medžiagą, labai svarbu patiems pasidomėti teisėtumu ir teisėsaugos institucijomis. Nebūkite sučiupti užsienyje. Teisėsaugos institucijų dėmesiui: nė viena šio įrašo dalis nereiškia prisipažinimo, kad bet kurioje vietoje ar bet kuriuo metu pažeidžiau įstatymą.

VARANASI
Varanasis yra nepaprastas tikslas. Man patiko klajoti po šurmuliuojantį miestą ir Gango pakrantes, tačiau svarbiausia (o gal ir blogiausia) buvo ta diena, kai nusprendžiau paragauti legendinio kanapių gėrimo bhang lassi. Apie tai galite paskaityti pačioje knygoje, tačiau toliau pateiktos nuotraukos iliustruoja, kaip tai turėjo atrodyti kiekvienam, kuris nebuvo visiškai iškritęs iš medžio.

Pakeliui į šaltinį tiesiog sekiau paskui minią, kad pasiektų Gatą, o tada pasukau į dešinę.

Mg1tsP9N6a


Žaliojo Lassi parduotuvė buvo viena iš trijų vaistinėlių, kurios man buvo rekomenduotos prieš kelionę. Ją buvo lengva rasti kelių hipiškai atrodančių vyrukų su "Google Maps" telefone paslaugomis. Man patinka, kad parduotuvės savininkas čia įsijautė į progos dvasią.
UWwHeUISGi


Nors paprašiau bhang lassi light, jis akivaizdžiai persigalvojo. Mano ne itin kuklus prisistatymas akivaizdžiai pranoko mano žodžius.

2EWFt1LXyR


Iki dugno! Deja, bet jis mane išmušė iš vėžių.
DENRXdc01z


Po maždaug valandos buvau priblokštas ir turėjau pabėgti nuo šios beprotybės, todėl grįžau atgal į Gatą, prie upės.

SzjGE1I7VU


Ieškodamas vienatvės prisėdau prie tradicinės laidojimo ceremonijos.... OMG, jie degina tikrus kūnus! Taip, dabar mane apėmė paranoja ir nerimas. Turėjau pasitraukti į savo viešbutį.

91njyF7OmL

Tačiau pusvalandis tokios būklės tuk-tuko gale, beprotiškais Indijos keliais, pavertė šią kelionę kelione iš pragaro. Tai buvo didžiausias jaudinantis pasivažinėjimas, bet ne maloniu būdu. Be to, mano burna buvo tokia išdžiūvusi, kad vos galėjau kalbėti. Laimei, kitą dieną jau buvau visiškai sveikas.

Bf6d7UQEzx

Taigi perėjau prie betelio (stimuliatoriaus), kurio buvo galima įsigyti šen bei ten visame miesto centre.

3DQOngsxMG


Tai dar vienas dalykas, kuriuo galima užsikrėsti. Jis gali sukelti švarų stimuliacijos pojūtį, bet lygiai taip pat, ypač sumaišytas su tam tikros rūšies tabaku, gali sukelti gana nemalonų ir intensyvų pojūtį (daugiau informacijos rasite knygoje).

TS6ZntFXMQ

Apsvaigęs dramblys: su juo susidūriau paskutinę dieną neskubėdamas pasivaikščioti aukštyn upe.

P6CS8mdtxH

Pasiplaukiojimas valtimi upe, kad grįžtume į Žemę, atrodė gera idėja.

ND1ItkeXcN


Ėjau daugybę kilometrų, bet visada buvo įdomu - žodis, kuris nepadeda teisingai apibūdinti.

DyKuc2UEOn


Iš tikrųjų tai Šiva, induistų kanapes vartojanti dievybė. Būtent šis ryšys leido susidaryti dabartinei situacijai, susijusiai su piktžolėmis (bhang lassi).

WHmrYzSRcg


Taip pat užkliuvau už vienos iš kitų bhang (bhang) platinimo įstaigų, "The Blue Lassi Shop", reklamos.

Fso9xK7y8X


Ten buvo.

F65zAN1HT8


Neįsivaizduoju, kodėl sienos buvo nuklotos tokiomis nuotraukomis. Tikriausiai tai suakmenėję klientai. :)

TusCjTHz0Z

Galiausiai, taip, apsilankymas Varanasyje yra nuostabi patirtis. Jei kada nors turėsite galimybę ten nuvykti, pasinaudokite ja.

Jjo9TWkDq4


PASKUTINIS IR NE MAŽIAU SVARBUS DALYKAS: IŠLIKITE SAUGŪS
Kad ir kokiomis aplinkybėmis keliautumėte, neatmeskite vertinimo, saugumo ar žalos mažinimo proceso. Daugiau informacijos rasite " Narkotikų vartotojų biblijoje". Nemokamą PDF versijos kopiją galite atsisiųsti iš šio puslapio: https://bbgate.com/resources/the-drug-users-bible.3477/.
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2023
Messages
23
Reaction score
37
Points
13
Tikiuosi, kad galima tai čia skelbti, bet prašau pranešti, jei ne (pvz., jei tai per sunkus krovinys ir t. t.). Man pavyko sumažinti nuotraukų dydį iki 1600 px ir gerokai mažiau nei 1 MB kiekvienoje, tačiau akivaizdu, kad jų yra gana daug. Per ateinančius mėnesius paskelbsiu visą seriją, jei nekils problemų.

Galiausiai, tikiuosi, kad tai bus įdomu.
 
Top