Dirbtinio intelekto technologijų naudojimas siekiant atskleisti tamsiojo tinklo prekiautojus opioidais

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3

Teisingumo programų biuro auditas Nacionalinis teisingumo institutas: Dirbtinio intelekto technologijų naudojimas siekiant išaiškinti tamsiųjų tinklų prekiautojus opioidais Dotacija skirta Vakarų Virdžinijos universiteto tyrimų korporacijai

(Atsarginė nuoroda)


Žinau, kad jūs, gudruoliai, nemėgstate spausti nuorodų, todėl tiesiog nukopijuosiu ir įkelsiu tai, kas man pasirodė įdomu, nes pats perskaičiau.

2 puslapis:

6 puslapis:

9 puslapis:

10 puslapis:

11 puslapis:

Likusioje dokumento dalyje tik skundžiamasi, kad tyrėjai netinkamai tvarko dokumentus ir neseka išlaidų.
Kažkas pateko į bėdą dėl interesų konflikto.


Vartotojo pastabos:
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Įdomūs dalykai. Audito ataskaitoje nėra daug mums svarbios informacijos, tačiau ji gali būti tramplinas link paskelbtų mokslinių tyrimų dokumentų, kuriuose iš tikrųjų atskleidžiami naudoti metodai ir būdai. Būtų gerai juos susieti, pasistengsiu kai kuriuos rasti ir čia pateikti nuorodas.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Raktažodžiai iDarkParser, iDeeplearner, AlphaDetective paieškos sistemose nieko neduoda. Tikėtina, kad dokumentuose šie terminai apskritai nenurodomi, o norint iššukuoti su WVURC susietus dokumentus, prireiks rimtų pastangų.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Huh mano posto turinys buvo pakeistas, ačiū už perspėjimą darbuotojams jeez aš tik bandau pridėti vertės
 
Top