Vakuuminis tepalas...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Atsiprašau, kad rašau tiek daug tikrai supaprastintų pranešimų - tiesą sakant, negaliu patikėti, kad iv nuėjo taip toli nežinodamas kai kurių iš šių dalykų, bet hey, live and learn eh?

Taigi, kokį tepalą naudojate savo sąnariams?

Ieškojau vakuuminio tepalo ir atrodo, kad jis yra beprotiškai brangus - vienas iš vienintelių tūbelių, kuriuos mačiau "eBay", atrodė, kad tai yra toks produktas, kokio man reikia, kainavo 60 svarų sterlingų už tūbelę... ir aš net nesu tikras, kad tai yra teisinga medžiaga....

Jis skirtas sąnariams, kuriems taikomas refliuksas, naudojant etanolį kaip tirpiklį - kol kas, bet velniai žino, ką aš galų gale refliuksuosiu... Na, iš tikrųjų aš daugiausia žinau. Daugiausia fenetilaminų, triptaminų (nors su jais refliukso nėra tiek daug) ir psichodelinių amfetaminų (tikriausiai ne tiek daug, nes jie paprastai būna SUPER ilgalaikiai!).

Ruošiuosi atlikti 2,5-DMOBA nitroaldolio / Henry RXN, naudodamas etlenediaminą kaip katalizatorių - nors tai nėra labai susiję su mano klausimu! Šiaip...

Tai vienas iš tų klausimų, kuris tikrai bus naudojamas bet kada, kai atliksiu distiliavimą ar refliuksą....

Prisimenu, kad skaičiau praktinį MDMA gaminimą pagal Strike? Manau, kad tai bent jau Strike... galbūt tai buvo dėdės Festerso knyga, bet vienoje iš labiau pagarsėjusių slaptos gamybos knygų buvo rašoma, kad reikia naudoti vazeliną, bet, kiek man teko skaityti, kai tiesiog distiliuodavau etanolį (su gana mažu BP), matėsi, kad jis tirpsta, todėl nežinau, kodėl jis tai siūlė!
Galbūt jis tiesiog turėjo omenyje vakuuminių žarnų ir (arba) jungčių vietoj - nuo to laiko tikrai neskaičiau!

Bet kokiu atveju man įdomu, ką naudojate jūs, kurie nedirbate tinkamoje laboratorijoje... Sakau "tinkamoje", t. y. registruotoje su viskuo, ko reikia, NEBŪTINA pirkti ir rizikuoti savo laisve!

Tiesą sakant, tbf, jei galiu nusipirkti ir tai yra pigu,; jei jis naudojamas tikrose laboratorijose, tai tikriausiai geriau, yra dalykų, kurių mes, paprasti mirtingieji, negalime tiesiog nusipirkti!
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Taigi, pavyzdžiui, normaliai aš nenaudoju jokio, nes jei destiliuojate smt, tirpiklis ar koks nors kitas šūdas turėtų jį šiek tiek sudrėkinti, o sąnarius nesunku atkimšti, taip pat kai kurie tirpikliai ar kiti dalykai gali ištirpinti tepalą arba jį atkimšti, galbūt užteršdami gaminį. taip pat galite naudoti teflono jungčių daiktus arba tiesiog teflono juostą, bet propper dow high vac tepalo neverta, nebent naudojate schlenk arba smt, jei norite tepalo, naudokite vazeliną, variklinį tepalą arba smt. tikiuosi, kad tai šiek tiek padės :D bdw, jei jungtis užstrigo, lėtai kaitinkite jungtį, naudodami pūstuvą, o tada leiskite jai atvėsti, šiek tiek ją traukdami.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Apskritai nenaudokite riebalų, jei dirbate su tokiais tirpikliais kaip acetonas arba koroziniais šūdais, tokiais kaip bromas ar dūminė azoto druska, tai nieko nepadarys, išskyrus tai, kad jūsų gaminyje gali atsirasti riebalų šūdų.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ach, žinote ką, iš tikrųjų tai ne tiek susiję su tuo, kad jie užsikimšę, kiek man rūpi, kas gali išbėgti ir sukelti kvapą.
Tačiau yra šiek tiek istorijos, kodėl - manau, kad šiek tiek per daug jaudinausi, darydamas savo pirmąją Henrio / nitroaldolio reakciją lol

Tai pirmas kartas, kai iš tikrųjų pirmą kartą per kurį laiką atlieku reakciją refliukso metu, nes atlieku šaltą redukcinę triptamino animaciją. Tai ir darbas su nitrometanu mane išgąsdino, nes maniau, kad sąnarių sutepimas padarys skirtumą, kai paliksite viršų atvirą lol Suprantu, kad yra kondensatorius, todėl techniškai viskas neturėtų pabėgti, bet aš taip pat tikrai nenorėčiau kvėpuoti tuo šūdų!

Esu maždaug pusiaukelėje reakcijos ir kol kas viskas gerai - atrodo lygiai taip pat, kaip 2,5-DMA pirmtakas, kurį mačiau, kaip vaikinas atliko šį žingsnį "YouTube" (manau, kad jis bandė tai padaryti ir sugadino ir vietoj to pridėjo nitroetano lol)
Bet kokiu atveju, tai davė man įdomų triuką išbandyti... tai yra ne taškas bet kokiu atveju

Bet taip, tai yra daugiau, kodėl aš paklausiau... tai kietas repurposed auginimo ventiliatorius nukreipti orą į išorę bet kokiu atveju dabar ir tiesiog tarsi nustatyti jį toje patalpoje, patikrinti jį kas 15 ar taip, kad įsitikintumėte, jog viskas gerai ir aš nesu miręs.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
nah its pretty mutch just not getting them stuck sum shit will always escape the jounts vaseline or not if u rl want it sealed then just use teflon tape or these ptfe joint thingis but tbh rl the aperatus greases itself when refluxing or destilling
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, geras dalykas, vengsiu riebalų - kaip aš ir taip dariau!!! Haha tbf, aš iš tikrųjų net vengiu aliejaus vonių dėl šios priežasties vien todėl, kad aš FUCKING HATE gauti aliejaus ant visko! Ir jis visada visur....
Todėl labai džiaugiuosi, kad jūs visi nesakote "taip, tau reikia riebalų!".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Klausykite, ko jums ten reikia. Jei ne, menkiausias kalbėjimas apie bet ką jį galutinai užrakins. Vakuuminis tepalas yra fr Vakuuminė distiliacija, vakuuminė desikacija, vakuuminis refliuksas... dalykai vakuume. Reikia tik žirnio dydžio taškelio. Kai nenaudoju vakuumo, naudoju kapišoną, kurio turiu 20 vienetų, arba kokį nors vašką ir juo labai stipriai įtrinu šerkšną. Liejimas yra toks sandarus, kad tinkamai jį sudėjus, pratekėjimas nėra problema. Įprasta naudoti per daug ir padaryti netvarką. Užtenka 0,01 mm storio sluoksnio.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
60 svarų sterlingų už visą vakuuminio tepalo tūbelę yra geras pasiūlymas. Jei elgsitės atsargiai ir per daug visur jo nelaistysite, tokios tūbelės užteks bent metams (metams kasdien dirbant su stiklu). Daugumai mėgėjų ši tūbelė yra viskas, ko jiems kada nors prireiks. Galite naudoti baltą vazeliną arba techninį tepalą, tačiau jie gali sugadinti jūsų gaminį arba paprasčiausiai išvirti ir sukelti nuotėkį, kai naudojami su tam tikrais tirpikliais (pavyzdžiui, dcm paprastai labai greitai ištirpina šūdiną tepalą).

Laboratorinis vakuuminis tepalas ne tik pagamintas taip, kad atlaikytų cheminių medžiagų poveikį, todėl jis nevirsta, bet ir nereaguoja su kitomis cheminėmis medžiagomis. Tepalas turėtų būti pagrindinė įranga visiems, kurie a) perka brangius stiklinius indus arba b) atlieka bet kokią vakuuminę distiliaciją. Stiklo ant stiklo sujungimų po distiliavimo, su kuriais susidursite neturėdami tepalo (arba naudodami pigesnius variantus), bus labai daug. Kai sudaužysite daugiau nei 100 eurų kainavusią detalę bandydami iš jos ištraukti termometro adapterį, tada grįšite atgal ir paplekšnosite sau per galvą, kad neišleidote 60 eurų tinkamam tepaliukui.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pastaruoju metu sudaužiau per daug stiklo. Tačiau man pavyko jį irgi išardyti. Šaldiklis man veikė geriau nei karštis, ant siūlių užpilu vandens ir kaitinu stiklą, tada įdedu į šaldiklį, vanduo užšąla ir vualia, išyra.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Įsigykite šiluminį pistoletą. Tokį, kuris naudojamas dažams šveisti, rutuliuką ir gauti LCD ekraną su temperatūra.
1) Dabar galite patikrinti savo galutinių produktų BP.
2) Naudokite karščio pistoletą karštam orui ant sandūros pūsti. Turėtumėte pamažu, pamažu matyti, kaip susidaro ir išsilygina burbuliukai. Padėkite stiklinę aukštyn kojomis, bet ne per aukštai (arba naudokite antklodę ant grindų), kad stiklo kamštis ar kas nors, kas įstrigo, iškristų. Tol pučiant karštą orą, kol jis iškris.

Naudojant profesionalų karščio pistoletą tokiais atvejais tai neturėtų užtrukti ilgiau nei 15 min.
Noriu pakartoti tai, ką sakiau, nusipirkite vakuuminį tepalą, jis sutaupys jums daug skausmo ir sugaišto laiko.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
@Loki12 yra teisus. Galiu pridurti, kad geros stiklo jungtys padės sutaupyti dar daugiau riebalų, laiko ir įrangos.
Kažkas panašaus į DURAN® tikriausiai būtų per daug, tačiau neturėtų būti jokių tarpų ir atsilenkimų, todėl tokias procedūras, kaip paprastas distiliavimas, būtų galima atlikti visai be jokio tepalo.

Man kiekvieną kartą gerai veikia tik verdančio vandens užpylimas tiesiai ant jungties, bet koks kitas metodas, kai temperatūra kyla lėčiau, negalėtų užtikrinti pakankamo temperatūros gradiento tarp išorinės ir vidinės jungties.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tačiau tikrai baisu paleisti nieko neturint sąnariuose. Jie, žinoma, yra šlifuoti ir taip sandariai priglunda, kad vidutinio dydžio dulkelė kietai užfiksuoja, jei ant sąnario nieko nėra. Aš visada ant jos ką nors uždedu. Įtrinu šūdiną žvakę ant stovo turiu. Chapstick bet ką, kad susidarytų nors mikronų dydžio tarpas tarp stiklo
 
Top