Kas yra 2-fenilamino hidrochloridas CAS 156-28-5

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Ar kas nors yra dirbęs su tuo?

Kažkas man sako, kad tai stiprus efedrinas ir jis redukuosis į D-metą taip pat kaip efedrinas?

Negaliu rasti jokios informacijos apie tai

HEU5hSWB7w
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Visi norėtume, kad taip būtų, bet taip nėra. 2-pea, dar žinomas kaip b-feniletilaminas, yra natūraliai smegenyse esantis kataholaminas neurotransmiteris. Tai galingas vaistas, tačiau jis išsilaiko tik apie 30 sekundžių, kol jį suskaido MAO-B. Jei jį nuryjate, jis net nepasiekia smegenų, nes žarnyne yra daug monoaminooksidazės. Žmonės yra bandę vartoti tiek daug, kad išsekintų mao, ir tai galima padaryti su keliais gramais b-žirnių.
Tai yra karkasas, iš kurio gaminama tiek daug narkotikų, fenolis su anglies grandine... metas, amfetaminas, visi haliucinagenai FIKaL ( tai fenilotilaminų akronimas, kurį žinojau ir mylėjau), katijononai, antidepresantai. Kalnai narkotikų yra pakeistų fenilaminų. Struktūriškai JIE tik pora molekulių skiriasi nuo amfetamino. Molekulės yra tos, su kuriomis sunku ką nors padaryti. Fenilo žiede yra kažkas, hidroksi? Kurios dar nemačiau pašalintos sunaikinus molekulę. Yra fentanilio analogas, kurį galima pagaminti iš jo. Nieko daugiau neradau, bet tai yra šventasis gralis mėgėjams chemikams ir apie jį užsimenama keliuose straipsniuose apie 1915-1920 m., bet man nepavyko rasti, o iki manęs šimtui žmonių taip pat nepavyko.
Alfa-feniletilaminas, dabar su juo galima kažką padaryti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nereikia nė sakyti, kad daug apie tai galvojau. Prisimenu, kad skaičiau dalykus, kuriuose buvo teigiama, kad tai galėtų padaryti elementarus cinkas ir dujinių b žirnių pūtimas virš neįtikėtinai karšto cinko. Tai įvardyta reakcija, bet niekada nemačiau jokių įrodymų, kad ji veiktų būtent su feniletilaminu
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Dėkojame už informaciją, pone Buchneri 👍
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Yra kelias, b-žirniai ->fenoacto rūgštis -->fenilacetonas (p-2-p), tada tokiu būdu yra kelias. Kai po metų dar kartą peržiūriu šią idėją, man vėl kyla klausimas, kodėl jūs negalėjote jos tiesiog halogeninti.🤔🤔🤔 žmonės elgėsi taip, tarsi tai nepadėtų, bet aš mačiau, kad tai veikia katijononuose...

Parašiau tai vakar ir pamiršau paspausti "siųsti". Aš ketinu iš naujo išnagrinėti tai is. Tai tikrai būtų lengva, nes jie parduoda jį GNC ir 10 0ther vietų
 
Top