kokią temą naudojate?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
kaip jūs žinote tą mažą spalvų pasirinkimo dalyką kampe? kokią spalvą jūs pasirinkote? aš paprastai renkuosi rožinę, bet pakeičiau ją į mėlyną, nes manau, kad ji geriau atrodo su mano naujuoju pfp lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Turėjo žalią, bet dabar perjungtas į violetinę (rožinę) pagal jūsų trigerį
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Kas tai yra?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ZmOLCnqywa

mažoji paletė
kokią spalvą pasirenkate? mano spalva yra rožinė rn
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
O aš matau. Čia nėra JS :-(
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Im grįžti prie žalios mano mėgstamiausios ir mano akiai, violetinė su baltomis linijomis nebuvo gera mano akiai
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
felt, norėčiau, kad būtų tamsus režimas. kaip, taip, yra pilka galimybė, bet norėčiau, kad visos baltos dalys būtų juodos arba tamsiai pilkos, o visos spalvotos dalys išliktų spalvotos. rausva ir juoda būtų miela ir daug lengviau mano akims. im coming down from coke rn and the white is NOT comedown friendly lol
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tuomet palinkėjimas administratoriams. Šaunus jo koksas yra pigus ir gana puikus, tik mėgaukitės šlapiu. Prašom jį pasižymėti. Aš aint kol kas negavau jokio kokso. Slab Coke/Heroin yra kaip 50$/g, tas sunkus pobūdis negali būti rc imituojamas, kaip ir Salvinorin ir Cannabis visuma. LSD pagrindas yra miltų grybelis. Jūs visi sutinkate ay?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
niekada nedariau rc stimuliatorių, todėl nežinau, bet nemanau, kad dauguma rc priartėtų prie kokso. ir taip, jis tikrai pigus, bet vis tiek geros kokybės už kainą. gerai pardavėjui. sutinku, kad rc psichodelikos nėra tokios geros kaip tradicinės. nesu daręs nieko sintetinio, bet, pavyzdžiui, shrooms yra smagiau nei mažiau žinomi dalykai, pavyzdžiui, lsa.
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dimetokainas yra labai pigus silpnas rc koks. 5meoDMT dažniausiai gaminamas kaip rc ir yra geriausias haliucinogenas, rc yra daugiau nei gamta ir gėris. Pcylosybin shrooms yra stipresni nei LSA sėklos silpnas LSD analogas, tai savaime suprantama...
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Ši funkcija yra tokia pat naudinga kaip ir jūsų pranešimas.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
net vaikai tai žino
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jei niekas nepaminėjo, jeiyravienasprietaisas, spustelėkitemsettinfs, slinkite į apačią, apie telefoną, tada spustelėkite build # 7 kartus. Įgalinote kūrėjų valdiklius. Spustelėkite tai ir galėsite priverstinai įjungti tamsųjį režimą bet kam. Kodėl yo5 yra ten kūrėjo režimas, eikite į priekį ir įjunkite " priverstinai leisti programas išorėje ir tai leis jums perkelti beveik bet kokią programą į SD automobilį
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
7 temos numeris + sistemos tamsusis režimas taisyklės man !
 
Top