Kuris karčiųjų migdolų aliejus tinka benzaldehidui

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,

Bandžiau distiliuoti karčiųjų migdolų aliejų, naudodamasis Nilo vaizdo įrašu kaip vadovu (nuoroda toliau), ir negalėjau jo atkurti, nes, manau, naudojau kitokį aliejaus variantą.

Nilo vaizdo įrašas -

Jo aliejus yra baltas ir skaidrus, o mano pirktas aliejus yra šviesiai geltonas ir tirštesnis, maždaug mineralinio aliejaus konsistencijos. Aš jį supyliau į virimo kolbą ir bandžiau distiliuoti, bet kai jis pradėjo virti, maždaug 130 laipsnių C temperatūroje jis tapo labai silpnas ir pradėjo spjaudyti į distiliavimo kolonėlę. Ar kas nors žino, kur galima nusipirkti tokio karčiojo migdolų aliejaus, kaip Nilo vaizdo įraše (esu JAV).

Štai tokį aliejų nusipirkau (nuotraukoje matote, kad jis geltonas kaip augalinis aliejus) - https://www.ebay.co.uk/itm/304011287795

Tuo tarpu aš nusprendžiau sintetinti benzaldehidą benzilo alkoholio ir azoto rūgšties metodu, nes jis atrodo paprastas ir duoda didelę išeigą. Be to, galvojate apie distiliavimą iš migdolų ekstrakto? Jis yra mažiau aliejingos tekstūros ir, manau, distiliuotųsi ne taip smarkiai.

Dėkoju už bet kokią informaciją.
 
Top