Question Kodėl vikodinas atrodo toks neįprastas?

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Nesu opioidų ekspertas, gal oksius lengviau sintetinti; žinau tik tiek, kad esu sukrėstas, jog nerandu nė vieno pranešimo apie tai.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Mano patirtis rodo, kad žmonės dažniausiai nori didžiųjų dalykų, tokių kaip Oxy. Tik dabar tai sunku, nes tenka rūpintis dėl fent
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Manau, kad niekada nevartojau oksi, bet vicodinas, kai buvau jaunesnis, beveik veikė kaip ilgai trunkantis kokainas; bet aš gavau tą adhd, todėl rezultatai gali skirtis.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
79
Reaction score
59
Points
18
Deals
14
Pats prekės ženklas nebegaminamas, tačiau, manau, daugiau žmonių žino šį terminą nei kai kuriuos kitus, pavyzdžiui, loraset arba loratab ir Norco, kurie JAV taip pat nebegaminami. Hidrokodonas yra apie tai, ir dėl visų teisminių ginčų ir opioidų apribojimų kyla tiekimo problemų, todėl dabar gaminami tik generiniai vaistai, ir didelė jų dalis greičiausiai nėra gaminama JAV. Oxy taip pat visada buvo populiaresnis ir buvo Nr. 1 receptinis vaistas nuo skausmo daugelį metų JAV, kol neprasidėjo krekingo vajus, bet jis vis dar gali būti? Ir taip, jie kiekvieną veikia šiek tiek skirtingai. Jei norite tikro oksi ar dros, nors galite jų gauti čia.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Taip pat ir regioninis. Ten, kur aš užaugau, visi hidrochloridai yra vicodan, o ten, kur užaugo mano žmona, visi hidrokodonai yra Lortab. Aš niekada nebuvau girdėjęs apie "lortabą", kol man nebuvo beveik 30 metų
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Turiu omenyje, kad beprotiškai retas vikodinas nėra labai blogai; turiu omenyje, kad jei čia esantis molis yra tikras, mane tai jaudina kur kas labiau.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Patvirtinsiu jums, kad Džesė Džeimsas ir Thuggakingas abu turi legalius molinius
QJdn6GpjDN

Jei slinksi forumo sąrašu žemyn, kol pateksi į JAV skyrių, užsuk į prisegtą įrašą, ir aš greičiausiai galėsiu gauti tau nemokamą mėginį, Heisenburgas ketina išsitraukti iš kišenės, kad duotų tau nemokamų vaistų. Tai faktas.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Galvodamas apie tai, aš taip pat esu susipažinęs tik su lortabu. Manau, kad pora gydytojų, iš kurių jį gavau, sakė "tai buvo" arba "buvo panašus" į vicodaną. Tačiau ant buteliuko niekada nebuvo parašyta vicodan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Dvi firminės hidrokodono ir paracetamolio tabletės. Jos yra vienodos ir, manau, kad yra dar pora kitų prekės ženklų pavadinimų( peršoviau)
Vicodin, Norco, Lortab, Co-Gesic, Lorcet, Hycet, Anexsia, Maxidone, Stagesic ir Vicodin HP.
 
Top