Ksilenas amfetamino rūgštinėje-bazinėje ekstrakcijoje

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ar galima naudoti ksileną vietoj petroleterio atliekant rūgštinę-bazinę amfetamino ekstrakciją?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Greičiausiai, bet jis gali būti tik išgarintas
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Kaip ir kalbant su DMT ekstrakcijos patirtimi. Abu jie yra nepoliniai tirpikliai. Tačiau ksilenas palieka šiek tiek likučių ir jį reikia išgarinti, o petroleteris leidžia užšaldyti kristalus, taip pat ksilenas turi kvapą. Manau, kad jūsų tikslui turėtumėte išbandyti kitą tirpiklį. Dauguma dažų skiediklių iš tikrųjų gaminami iš naftos eterio, tiesiog paieškokite kiekvieno jų sudedamųjų dalių.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Taip, aš vengčiau ksileno ir naudočiau benziną Ar žinote, kad ksilenas yra dimetilbenzenas? Taip ir yra, o tuos metilus nesunku išmušti, ir tada aplink plaukioja radikalūs metilo jonai, kurie gali daryti netikėtus dalykus, pavyzdžiui, alkilinti amfetaminą, bet tikriausiai ne azotą, tikriausiai fenilą arba alfa ar beta 2-metil-amfetaminą kas nors? 3-metilo? Parametilo?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
problema ta, kad eterio nėra ten, kur esu, ir jis, žinoma, yra labai lakus. nelabai mačiau ir alternatyvų. bet turiu benzino. pabandysiu benziną ir pažiūrėsiu, kaip seksis.

Iš tikrųjų bandžiau atlikti mikro masto rūgštinę-bazinę ekstrakciją su ksilenu, bet man nepavyko pasiekti, kad amfetaminas nusėstų pabaigoje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Galite pabandyti ksileną, bet nesu tikras, kad jis veiks. Tiksliai žinokite apie dietileterį, dioksaną, DCM.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
pasinaudosiu Frito Buchnerio patarimu ir vietoj dietilo eterio išbandysiu benziną.

jei nėra sieros rūgšties, kai paskutiniame etape reikia nusodinti amfetaminą, ar galima naudoti fosforo rūgštį, ar geriau druskos rūgštį, ar ką nors kita?

(naudosiu amfetaminą, kuris sintezės metu buvo nusodintas naudojant fosforo rūgštį, jei tai svarbu).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nafta yra gerai, beveik tokia pati kaip PE. Taip, fosforo rūgštis yra gerai. Druskos rūgštis nėra gerai =) Perskaitykite mano temą apie amfetamino druskas.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ką rekomenduotumėte daryti, kad gaučiau gryno pirminio benzino? ar yra konkretus naftos produktas / CAS numeris, kurio turėčiau ieškoti?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Nežinau, kokių tirpiklių galima įsigyti jūsų vietovėje. Nafta yra nafta. Tiesiog atlikite jo paiešką. Visi jie yra tinkami. Kuo lengvesnė frakcija, tuo lengviau po to ją išgarinti.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Aš esu Didžiojoje Britanijoje. dariau prielaidą, kad parduotuvėje pirktame žiebtuvėlių skystyje, pavyzdžiui, bus tam tikrų priemaišų ir galbūt reikės frakcinio distiliavimo.

Dėl kažkokių priežasčių benzinas čia šiek tiek trūksta, todėl galvoju, gal vietoj jo tiktų kas nors lengviau prieinamo, pavyzdžiui, baltasis spiritas (pvz., stoddardo tirpiklis, gamyklinis Nr. 8052-41-3)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Taip, galite pabandyti šį tą išversti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Net ir su nafta norėsite padaryti, kad ji būtų šalta, kad nusėstų
Ir, aišku, jei jame yra vandens, jis nenusės ( todėl vietoj druskos rūgšties turite naudoti dujas) arba galite naftą išgarinti. Nesu 100 % įsitikinęs, kad visa tai susiję su amfetaminu. Niekada gyvenime nesu matęs amfetamino. Visa tai tiesa, susijusi su metamfetaminu. Manau, kad bandysite nusodinti sulfatą🤔
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Ar turite omenyje, kad dujomis apnuodytas hcl dujomis?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Aš tai padariau, bet, kaip ir sakiau, mano galvoje amfetaminas automatiškai virsta metamfetaminu, nes amfetamino čia nėra. Sulfatas yra norima Lewiso rūgštis, o ne hidrochloridas
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kol kas nuosėdoms nusodinti naudosiu fosforo rūgštį, nes sieros čia sunku gauti.

gal galėtumėte paaiškinti, ką turėjote omenyje, kai kalbėjote apie Lewiso rūgštį, kaip apie tai, ko noriu, o ne apie hidrochloridą? trumpai pažiūrėjau paieškos sistemoje, bet nepavyko rasti nieko daugiau, išskyrus tai, kad ji sudaro Lewiso aduktą. (vis dar esu labai didelis chemijos nemokša).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Užuot bandęs tai paaiškinti, pavaizduosiu vizualiai.
5UxV9cuMJa


BWbNnThU2G


HZoPrRUTcV


CJ7FouhbVG

Qf4XJh0m7l

C86p9BPZkI
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ačiū.

man aiškiau, kas yra lewiso rūgštis / bazė, tačiau kalbant apie amfetamino nusodinimą rūgštinės-bazinės ekstrakcijos pabaigoje, kokią rūgštį būtų geriausia naudoti vietoj druskos?

Atsiprašau, jei ką nors praleidau.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Spėju, kad pasigendate ankstesnio meno, ankstesnio darbo arba... pramonės standartų. Jums to netrūksta. Bet jūs manote, kad pasigendate. 9/10, žmonės kažką daro tam tikru būdu dėl tam tikros priežasties. Dažnai tai būna žinios arba patirtis. Ne visada, bet dažnai. Ne veltui amfetaminas gaminamas kaip sulfatas. Nežinau, kokia ji, bet maždaug prieš 6 savaites buvo tema, kurioje kažkas klausė, kodėl amfetaminas dažniausiai būna sulfatas. Tai galėtų būti bent kelios rūgščių druskos, bet sulfatas yra goto dėl priežasties, kurios arba nežiūrėjau, arba pamiršau
 
Top