2-fluoramfetamīns

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Neliels kredīts šai vielai 2-fluoramfetamīns.
Ar savu stimulējošo iedarbību, salīdzinot ar joslas tirgus medikamentiem, tā ir patiesi efektīva. Lipophilicy nevar padarīt to nekādi viegli perorāli roa inducēšana padarīta vienkārša.
Veids, kā tas nomāc centrālo nervu sistēmu, ir īpašs savā veidā un var būt ļoti izdevīgs, pat aizstājot Adderall. Es uzskatu, ka tam ir līdzīgas priekšrocības pietiekami ievērojamas, lai to sauktu par tā brālēna dekstromamfetamīna kolēģi. paturot prātā, ka tie ir cieši strukturāli saistīti starp dekstro izomēru & fluora atomu uz benzola dial tur noteikti ir kāda ķīmiska romantika.

Es pieņemu, ka šāda veida viela uzplauktu konservatīvākās grupās; cilvēki, kas meklē vielas, kas palīdz jums uzplaukt ar vairāk medicīnisku mērķi un bet arī rast baudu.

(Varbūt tāpēc, ka tiek pieņemts, ka tā veicina dopamīna un noradrenalīna izdalīšanos smadzenēs).
Es iesaku ikvienam, kas tikai sāk nodarboties ar sintētiskajām, ķīmiskajām vai pētnieciskajām vielām, sākt šeit. Arī 2-fa ir ļoti spēcīga!

Šeit ir noderīgas saites, lai apskatītu fizikālās īpašības:
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
WUT?! Nu, 2. pozīcija ir meta, tātad tas viss ir par sevi, bet meta direktori lielākoties ir deaktivizētāji, tāpēc tas rada dīvainu pašvērtējuma veidu. 🤔
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Es saprotu meta direktoru tikpat labi, cik saprotu orto un para. Fluors uz meta nav gluži piemaisījums?

Pateicoties manai pieredzei, šis "nolietojums" to anulē tādā veidā, kas ir labvēlīgs un atšķiras no citiem amfetamīniem.

- miegs un pamošanās ir brīnišķīgi
- & ilgtermiņa nomierinoša stimulācija nākamajā dienā. Tas saglabājas.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
2. pozīcija vienmēr ir orto, tā nevar būt meta, jo tā vienmēr ir 3. pozīcija (orto, meta un para ir 2, 3 un 4 attiecībā uz otru aizvietojumu, kas ir viens (1).
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Pateicamies par jūsu nodarbībām. Man ir vēl labāka izpratne par starp divām vielu pozīcijām benzola gredzenā, un es saprotu atšķirību.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kā tas ir salīdzinājumā ar 4-fluoro? Atceros, ka man tas diezgan patika, kad pirms aptuveni 15 gadiem to izmēģināju, ļoti gluds un "tīrs".
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Motivējot citus dokumentēt šo tēmu, esmu gandarīts.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Arī es. Tā tas notiek, ja mīli to, ko dari, un seko savai kaislībai. Man patīk būt daļai no anonīmām grupām, kas ietekmē cilvēkus pacelties augstāk. Ķīmijas un tehnoloģiju apguve ir veids, kā izdzīvot un virzīties uz priekšu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Man bija smadzeņu pīpēšana.
ir ar šo? Para vai meta? J/k, iepazīsties ar Māru R. Peta, viņa šeit ir jauna.
LvCOmUEVjQ
 
Top