2-feniletilamīns no efedrīna

skygus

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki. man rokās ir ķekars efedrīna. Es sāku mācīties par metamfetamīna sintēzi pēc vienas rokasgrāmatas. Rokasgrāmatā būtībā teikts, ka pirmais solis ir pārvērst efedrīnu par 2-feniletilamīnu, bet forumā es neko tādu neredzu.
Vai mans sākumpunkts ir nepareizs?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
NEDARIET TĀ. Tas ir solis nepareizā virzienā. Jūs varat iegādāties 2-feniletilamīnu GNC vai jebkurā citā veselības veikalā par kilogramu. Kas ir tas papīrs, par kuru jūs runājat? Nav labākas izejvielas par efedrīnu (varbūt pseidoefedrīnu), jo tas jau ir hirāls un pareizais enantiomērs. Tam nav nekā papildus, un tam nekas netrūkst
 

gustaf

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Vai kāds var dalīties ar videomateriālu vai rokasgrāmatu, kurā ir aprakstīts efedrīns? Es redzu vairākus videoklipus ar citiem prekursoriem, bet ne ar eph
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tās ir tās pašas reakcijas. Dažas no tām. Ir viens videomateriāls, kurā konkrēti teikts, ka efedrīns tā ir hidriodskābe (jods) un fosfors, bet Leukarts, bērzs un Al/HG ( alumīnija dzīvsudraba amalgama). Visi darbojas uz efedrīnu. Vajadzētu būt arī ceļam ar metilamīnu un katalizatoru. Arī citi
 
Top